Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

lvl70 le 60 adam kesmenin zevki nedir?

Rock

Öne çıkan mesajlar

lvl52 de bıraktığım bir hunter karakterim vardı. Tekrar kasmaya başladım ve şuan 62yim. Out Lande çıktım çıkalı beni fitil eden birşey var. 3-4 tane lvl70 adam(aliance horde ayrımı yapmıyorum) lvl60lıktan daha yeni çıkan adamların exp kastığı yerlere pusup kesiyorlar. Şimdi lvl62-60 bir karkater lvl70'e göre normal mob gibidir. 3 tane çakarsın ölür. Bu işin zevki ne anlayamadım. Exp gelmez, honer gelmez, bg yada arena daki gibi herhangi bir atraksiyonu da yok. Anlyanınız varsa biriniz bana açıklasın.

NoT: Bu pisliği yapabilecek en nitelikli karkater lvl70 bir rogue'a sahibim, ama bu haltı bir kere bile yemedim.
Sosyal ağlarda paylaş

Rock said:
lvl52 de bıraktığım bir hunter karakterim vardı. Tekrar kasmaya başladım ve şuan 62yim. Out Lande çıktım çıkalı beni fitil eden birşey var. 3-4 tane lvl70 adam(aliance horde ayrımı yapmıyorum) lvl60lıktan daha yeni çıkan adamların exp kastığı yerlere pusup kesiyorlar. Şimdi lvl62-60 bir karkater lvl70'e göre normal mob gibidir. 3 tane çakarsın ölür. Bu işin zevki ne anlayamadım. Exp gelmez, honer gelmez, bg yada arena daki gibi herhangi bir atraksiyonu da yok. Anlyanınız varsa biriniz bana açıklasın.

NoT: Bu pisliği yapabilecek en nitelikli karkater lvl70 bir rogue'a sahibim, ama bu haltı bir kere bile yemedim.

herşey honor değildir, gank kutsaldır, reroll pve
Sosyal ağlarda paylaş

Xhunarion said:
Ben lock'sa roleplayer'dır, lvl 1'dir demiyorum, kesiyorum. Ki hiçbir şekilde ilk saldırmam lvl 70'lere bile.

Höeeeh yani, bu kadar deli PvP cinin serverında ve karşı factionda düşmanın bile olmaktan çekinirim, üstünede warlock olmakta ayri bir işkence olurmuş demek ki :D. Ağır PvP ci olmayanlarla dışarda karşılaşmak bazen zevkli oluyor (yenilsemde) ama hayvan PvP yapanlarla karşılaşmak tek başına heroic instance'a girmek gibi :F
Sosyal ağlarda paylaş

lvl 50 gnome warlock (blackberry). Yanında "Usul" nickli bi warrior (70)
Blasted Lands da beni gang ledi (warrior yanında idi dalmadı ama.. Dalsam sererdi.. Ölmeyi bekledim bende /applaud çekip.

Daha öncedende lvl 70 gnome rogue (Emb) beni gangliyodu Azshara da. (umursamıyodum.)

Sonra blackberry nickli arkadaşı orada gördüm. Charge atıp kestim (1 kere kescektim hepsi o.). Neyse.. Logout oldu oda ne EMB nickli rogue geldi. Yani kendini nasl belli ediyor? Bende aha.. alt karakterini buldum diyip. 70 warlock la girdim.

Ara tara rogue ortada yok. Neyse ufuktan bi warrior gördüm (USUL). Bi anda rogue ve 70 druid dalmaya başladı.

O gün takdir ettim bu arkadaşları. GANG kelimesinin sonuna kadar hakkını veriyorlar. 1vs1 kesinlikle yok.
Alt charı 70 le kesiyolar. 70 e de 3 kişi geliyorlar.

Daha sonra bende 2 kişi çağırdım.. O da ne? Hepsi ayrı yöne kaçıyor.
üstündeki setlere yazık dedim.. O kadar pvp yapıp o setleri almışsın ama 1vs1 veya 3vs3 girmiyorsun outdoor da.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya bunlar birşey mi.Bizim venture co da YOGS'lar vardı adamların adı YOGURTS diye ünlendi serverda. Heriflerin Horde'da bir guild ile araları çok güzeldi. BRM'ye giren diğer allylar öldüklerinde res çekiyorlardı ki sırf horde adamları geldikleri gibi kesebilsin. Kaç tane saf çocuğu böyle ganklettiler ahahahha. Hatta millet bir yerden sonra KEKBEE'den gelen resleri kabul etmez oldu.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
A "noob" is the term used for players who don't know much about the game, but who seem to think they know everything and are very abusive if other players make valid suggestions to improve their gaming style.

Yooo hiçte noobluk değil. Başka birşey ama noobluk değil.

Edit: Hayır şimdi realm çeşitlerine göre kurallar belirlenmiş. Herkes de bir realm seçerken bu kuralları otomatik olarak kabul etmiş sayılıyor. Ne yapsın ki blizzard? Yarım saat gank yedin diye GM göndercek hali yok ya. PVP serverında oynuyorsan, böyle olcağı gayet belli. Bence en iyisi hiç kafana takmamak. HS bas, alt ile gir, TV izle falan filan. Oyun sonuçta. Yada git kendin adam gankle. Gayet zevkli olabiliyor. Stres yapmaya ne gerek var ki.

Eğer ki ganklenmek sevmediğin bir yönü ise oyunun ve cidden oyun zevkinin içine ediyorsa belkide PVP yerine RP veya PVE serverda oynamalısın.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben arada bir lvl 20-30 ların kastığı yerlere gidip playerlara yardım ederim. Kafama eserse keserim. Questlerini yapmalarına fln yardım ederim. Şaşırırlar genelde yardım edince... Ama zekiler anlıyorlar questlerine yardım ettiğimi lol.

4-5 kişi dip dibe görürsem kesin aoe ile keserim. acımam. Çok eğlenceli.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...