Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Asıl utanç verici olan ne?

suBzer0

Öne çıkan mesajlar

Bir Beşiktaşlı olarak Beşiktaş-Liverpool maçının bütün postlarını tek tek okudum ve utanç duydum... Milliyetçilik duygularımızı kaybederek , olayı sadece kulüpsel bir olay gibi görerek , ekmeklerine yağ sürülmüşcesine iğrenç espiriler yaparak Beşiktaşı , Türkiyeyi küçük düşüren tavırlara girilmesi asıl utanç verici olandır... Beşiktaş Liverpoolu 2-1 yendiğinde ingiliz kulüpleri nasıl manşetler atmışlardı? Türkler:2 gerizekalılar:1 , insanlar Beşiktaşı sizden daha çok Türkiyeyi temsil ettiğini düşünüyor. Tabiki forumdaki her espiriye , her dalga geçmeye karşı değilim hatta içlerinde benimde güldüklerim oldu , hoşuma gidenler oldu.. Ama bazı arkadaşlar kantarın topuzunu kaçırmışlar , imzalarını değiştirmişler , yazıklar olsun...

Daha yazılacak , söylenecek çok şey var fakat özet olarak sizleride yormamak için kısa kesiyorum.. İnşallah tez zamanda bugünlerde çok ihtiyacımız olan milliyetçilik duygularımızı tekrar kazanıp , vatanımız için gerekli bütünlüğü sağlarız. Unutmayın büyük olaylar , ufak ayrıntılarda gizlidir..
Sosyal ağlarda paylaş

liverpool-bjk topiğinden;

Apranax said:
ben bu türk takımıdır dalga geçmemek üzülmek gerekir olayını anlamıyorum gerçekten. milli duyguları abartmak oluyo bence.

ben beşiktaşlıyım aynı duruma fener&gs vs. düşse her türlü dalga geçerim. tabiiki onlarda geçicek. bu takımlar her daim rekabet içindeki takımlar. şampiyonlar liginde hem fener hem bjk mücadele ediyor. gs ın aldığı uefa kupası neden beni gs lı gibi sevindirsinki bu demektirki takımım gs ile aynı yerde olabileceği halde olamamış ben buna üzülürüm

spor bu lütfen abartmayın bizden başka hangi ülkede bu muabbet var? varsa da yanlış bence.
Sosyal ağlarda paylaş

bunun bizim milliyetçiliğimizle değil kulüpler arası çatışmayla alakası var.gs gidiyo feneri küme düşürcez diyo.öbürü gidiyo federasyonla çalışıyoz feneri şey etcez diyo bilmemne.ben gs nin bjk nin yenmesini istiyorum millet adına ama yenilince de üzülmüyorum yani.aslında yenmelerini istemem bile fazla.gelip benim takımıma kuyu kazan adamın takımının ardından dua ediyorum ben neyine yetmiyo senin de tarihi fark yedikten sonra geçtiğim dalga zoruna gidiyo.3-0 yenilse valla gıkımı çıkarmam yani.he bu dediklerimi genel diyorum ben yoksa pek bi dalga da geçmedim ben maçla ilgili komikti yani.gidip bi takım benim takımımı avrupada oynatmamaya çalışıyosa gs den tut bjk ye kadar zıkkımın kökünü yesin avrupada.herkes kendine müslüman bu devirde.dikkatini çekerse de dalga geçenlerin çoğunluğu o yüzden fenerli.yabancıyız gibi ittiler bizi kenara ittifaklar bilmemne 17v1 fenerbahçe filan sonra o oldu.ben öyle inşallah yener diyorum millet adına dualar ediyorum giden taraftar rezil olmasın diye.ama şahsi olarak ben hiçbir zaman gs veya bjk bi yensede işte tur geçse filan demedim.benim takımımın arkadasından iş çeviren takımı avrupada dünyada hiçbiyerde tutmam ben.dalga geçtiğim veya geçilen takımın taraftarı her fırsatta bana takımımla ilgili başarın yok biz çeyrek oynadık biz kupa aldık diyosa farkı yeyip tarih olunca da ben dalgamı geçerim onların geçtiği gibi.hadi anam 8-0 avrupa takımı değilsin,sen git trabzon gelsin...fanatik de değilim he böyle yazdığıma bakmayın.sadece maçını izlerken heycanlandığım takım fenerbahçe o yüzden tutuyorum,gönül işi.
Sosyal ağlarda paylaş

ya bu gün dalga geçtim beşiktaşlılarla ama haketen içim acıdı,galatasaraylıyım ama böle içten içe beşiktaşı severim maçlarına da giderim kötü olduu..
aslı utanç verici olan sıkılmadan bütün videolarını izlediğim o liverpol maçının taraftarının önüne çıkacak olmak
Sosyal ağlarda paylaş

suBzer0 said:
Bir Beşiktaşlı olarak Beşiktaş-Liverpool maçının bütün postlarını tek tek okudum ve utanç duydum... Milliyetçilik duygularımızı kaybederek , olayı sadece kulüpsel bir olay gibi görerek , ekmeklerine yağ sürülmüşcesine iğrenç espiriler yaparak Beşiktaşı , Türkiyeyi küçük düşüren tavırlara girilmesi asıl utanç verici olandır... Beşiktaş Liverpoolu 2-1 yendiğinde ingiliz kulüpleri nasıl manşetler atmışlardı? Türkler:2 gerizekalılar:1 , insanlar Beşiktaşı sizden daha çok Türkiyeyi temsil ettiğini düşünüyor. Tabiki forumdaki her espiriye , her dalga geçmeye karşı değilim hatta içlerinde benimde güldüklerim oldu , hoşuma gidenler oldu.. Ama bazı arkadaşlar kantarın topuzunu kaçırmışlar , imzalarını değiştirmişler , yazıklar olsun...

Daha yazılacak , söylenecek çok şey var fakat özet olarak sizleride yormamak için kısa kesiyorum.. İnşallah tez zamanda bugünlerde çok ihtiyacımız olan milliyetçilik duygularımızı tekrar kazanıp , vatanımız için gerekli bütünlüğü sağlarız. Unutmayın büyük olaylar , ufak ayrıntılarda gizlidir..

ben beşiktaşlıyım, gayet dalga geçilecek bir durum valla. Türkiye yi temsil falanda hikaye kimse başarımızı kıskanmasın dün akşam tarihe biz geçtik fenerliler gs liler pay çıkarmasın
Sosyal ağlarda paylaş

Valla bir yerde haklı aslında subzero. Çünkü ülkemizin başarısı da önemli. Ha bana sorarsanız ben BJK'yı sonuna kadar desteklerim avrupada, gollerine zıplayarak sevinirim yani o derece. Ama Fenerbahçe'yi Aziz Yıldırım ve onun gibi birkaç agresif ve düşmanlığı arttırıcı konuşmalar yapan yöneticiler yüzünden desteklemem. Kaldı ki Little Brazil National Team olma yolunda hızla ilerliyorlar. Biz UEFA'yı 4 yabancıyla almışken "Altı yabancı yetmiyor abi alamıyoruz arttırın lütfen böhühüü" diyen yada "Gs'nin UEFA kupası tesadüftü" diyen adamın yönettiği takımı desteklemem. Ama bunca nefretime rağmen gollerinde bi tebessüm oluşur yüzümde maksat Türk futbolu gelişsin.

BJK 8-0 yenilince dalga geçmedim mi? Geçtim evet. Ama dalga geçilecek birşeydi o yüzden. Türk futbolunu dalga geçilecek şekilde temsil edenler dalgayı hak ederler. Yine de desteklemeye devam ederim. Üzüldüm de ayrıca dün geceki skora bunu da belirteyim.
Sosyal ağlarda paylaş

Lind3r0th said:
Vatan millet sakarya şeytan üçgeninin bırakmak lazım türkiyede madara oldugu filan yok keza şuan fenerbahçe yeniyor diye god mode olayına geçmedik futbol dünyasında gelip geçici şeyler bunlar

Futbol dünyasında gelip geçici diyorsunda,Avrupa futboluyla ilgili bir futbolsever nasıl Deportivo-Monaco maçının 8-3'le cl tarihinin en gollü maçı olduğunu bilebiliyorsa,en farklı galibiyetin de bu maç olduğunu bilecek ve istatistiklerde en farklı galibiyet denince...

Liv'pool(ENG)8-0 Besiktas(TUR) yazması sıkıcı bir durum olacak..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...