Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

"Knight Rider" (2008) / Kara Şimşek'in Dönüşü

sg-1

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
  • 4 hafta sonra ...
ilk seridede açıkçası konu hikaye olarak iş yoktu. michael knight ve kitt icin izleniyordu. KITT dedin mi akan sular dururdu bizim için. buda gene aynı şekilde.tabi bizim yaşımız geçtiğinden Deanna Russo (Sarah) içimizi açacağından açıkçası çok ahım şahım bi yapım değil bana göre. dizi olarak devam eder kanımca bir çok genç KITT ve Deanna Russo (Sarah) için yeterli raiting i yaratır.
Sosyal ağlarda paylaş

Birde ilk bölümlere biraz hoşgörüyle yaklaşmak lazım aktorlerin rollere alışması kendi tarzlarını geliştirmesi açısından! Dizinin kaderi 7-8 bölüm civarında belli olur. Hala bir siliklik varsa iptal ederler karakterler coşarsa devam eder. Bence Kittde efsane olmuş mustang yakışmış, en azından sırıtmamış.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben hastası oldum valla. Kara şimşek izlediğimde kaç yaşındaydım hatırlamıyorum. Aklımda hayal meyal kalmasına rağmen müziği yine tüylerimi ürpertti. Eskisini hatırlamadığım için karşılaştırma yapamam. Ama dizi olarak devam ederse heycanla her bölümü izleyeceğimi düşünüyorum.

Ayrıca Deanna Russo'yu da ilk kez görüyorum. Çok hoşmuş. Beğendiğim tipleri harmanlayıp özel üretim yapmışlar sanki. Hele bakışları beni benden aldı. Umarım devam eder.
Sosyal ağlarda paylaş

ssj4songoku said:
Beni pek sarmadı ya. Özellikle KIT'in sesi ve diyalogları hoşuma gitmedi.

KITT'in sesi Val Kilmer amcaymış. Dizi devam ederse (ki bu en yakın olarak sonbaharda olacak sanırım) yine katılır mı seslendirmeye bilmiyorum.

Onun dışında, gayet başarısız buldum bir pilot bölüm için.
Stargate SG-1'in pilotunu izleyip izleyici nasıl avuç içine alınır, nasıl yeni bir diziye başlanır görselermiş keşke.
Sosyal ağlarda paylaş

Sg fanı olmasamda hatırladığım kadarıyla SG'nin gelişen ve devamlı bir hikayesi var! Yane bir bölüm diğerinin devamı. Fakat Kara Şimşek serisinde böyle bir olay yok her yeni bölüm , yeni bir konu yeni bir akip maksimum 2-3 bölüm birbirini takip ediyor. Yane pilot bölümünde bir gizem verip sonra bunu bir sezonda çözemezlerdi. Maksimum grubun toplanması falan 3 bolum alabilirdi, o daha mantıklı olurdu.
Sosyal ağlarda paylaş

SG-1 özellikle ilk iki sezonda tek bölümlük hikayeler üzerine kurulu, sonraki sezonlarda da tek bir öykü üzerinden değil, birkaç farklı öykü üzerinden giden, ara sıra yine tek hikayeli bölümlerden oluşuyor.
Hem ayrıca bunda da bir gizem verilmiş, "Prometheus'un peşindeki adam kim?", bu olayı takip edecekler sanırım, devamlı olmasa da ara sıra.
Sosyal ağlarda paylaş

• 7 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...