Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kablo İnternet Yeni Fiyat Listeleri

ajmet

Öne çıkan mesajlar

Ya ayar olayı abarmış galiba, sadece adsl'den daha çok sinyal ayarları, noise'di upstream-downstream'di onlarla daha çok oynayabiliyorsunuz yani. Onun dışında birşey yok tabi.

İnternet kullanıcılarının az bir çoğunluğu kablonet kullandığı için teknik servis eve gelip özel olarak ilgilenip sırf alttaki kutuyu sizin için ayarlıyor falan. Bizim sitede kablotv kullanan var ama kablonet az. Bu yüzden yani. Çok defa teknik servis apartmandaki genel arızayı sırf 1-2 kişi için gelip düzeltmiştir yani. Bazen sırf ben arıyorum gibi geliyor adamları.
Sosyal ağlarda paylaş

taşınıyorum 10 güne (üst sokağa), ve yine kablonette kalmayı düşünüyorum 1mbitlik bağlantı alacm. üç kişi kullanacaz, wireless router da alacam. lakin diyor ki turksatkablo.net, modeminiz docsys 2.0 desteklesin. e bizim emektar sb3100 desteklemiyor ki ? napsak napsak ?
Sosyal ağlarda paylaş

Şu an bağlantım adamı çileden çıkartacak cinsten. 4mbit bağlantı var, 2KB ile indiriyorum. Siteler kesinlikle yarım dakikadan önce açılmıyo. Rezaletten öte bi durum var şu an.
İlginç olan da, internetten modem sinyal testi yaptığımda değerlerin normal çıkması ama normalde 5-10 saniye süren bu testin 1 dakikadan uzun bi sürede yapılması.
Var mı benzer bi sorun yaşayan şu an?
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...

ya arkadaslar ben gecen ay 512 den 1024 e gecis yaptım. gelen fatura 65 lira.

sabit ücr. kbl. int. (ocak 2008) 14,29
sabit ücr. kbl. int. (ocak 2008) 29,33
sabit ücr. ktv (ocak 2008) 5,26
gecikme bedeli 0,50

kdv (%18) 8,89
öiv (%15) 7,40

şimdi 1024 limitsiz aylık 39 lira olarak acıklanmıstı. ama benim ekstrede iki tane ocak ayı ücreti var ve toplamları 43 lira yapıyor. hadi onu geçtim, fiyatlara kdv ve öiv dahil diyordu afişte, neden simdi dahil oldugunu goremiyorum? kablotv 5 + kablo int 39 = 44 lira ödeyecegimi sanıyodum ben ://

aha bu da afiş.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...