Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2.3>kasım 13, season3>kasım 20

thelegbra

Öne çıkan mesajlar

Wispy said:
Bu s3 weaponları ya nerflemeleri lazım birkaç dps ya da Tier6 weaponları bufflamaları lazım.

Şaka gibi Blade of Infamy, Savagery ve Shard of Azzinoth var bir tek SoA nın dps i daha fazla ama statlar yüzünden yine kapışır s3 shanker.

Oyundaki en iyi silahlar goblin tarafından satılıyor bulşit

aynen katılıyorum.. s3 weaponlardan iyi droplar sadece Illidan'da var şaka gibi.. patch live'e geçsin, official forumlarda gelecek olan yüzlerce whine thread'den sonra t6 weaponlar %5-10 değerinde bufflanacaktır..
Sosyal ağlarda paylaş

Xo said:
Wispy said:
Bu s3 weaponları ya nerflemeleri lazım birkaç dps ya da Tier6 weaponları bufflamaları lazım.

Şaka gibi Blade of Infamy, Savagery ve Shard of Azzinoth var bir tek SoA nın dps i daha fazla ama statlar yüzünden yine kapışır s3 shanker.

Oyundaki en iyi silahlar goblin tarafından satılıyor bulşit

aynen katılıyorum.. s3 weaponlardan iyi droplar sadece Illidan'da var şaka gibi.. patch live'e geçsin, official forumlarda gelecek olan yüzlerce whine thread'den sonra t6 weaponlar %5-10 değerinde bufflanacaktır..

Gerek kalmıyacağını düşünüyorum. Çünkü sunwell geliyor yeni 25 man ve ordan düşen itemler imbalar imbası olacaktır.
Sosyal ağlarda paylaş

-Wissy said:
toggie said:
hani çok biliyodunuz, iki haftadan once gelmez. daha test yok, şu yok bu yok. aha geldi işte popo oldunuz ooh :)

2 haftadan once gelmiyor zaten?

gayet de geliyor, 13 Kasım.

Aluriel said:
Önümüzdeki 2 hafta içerisinde gelmeyeceğine neredeyse eminim 2.3 yamasının. O kadar çok hata var ki hala PTR da mümkün görünmüyor açıkçası.

Orcun said:
Haftaya gelmesi felan olanaksiz . Blizzard acikca belirtmisti patchi getirmeden 2 hafta once oynayanlara duyurulacak diye

Lindoras said:
Bende katılıyorum 2 haftadan önce gelmesi mümkün değil. Özellikle Zul'aman başta olmak üzere saçma sapan buglarla karşılaştım düzgün çalışan basit sistemlerde bile sapıtma söz konusu. Bunun dışında oyun içi kimi dinamiklere yönelik ayarlarda kararsız kalınmış durumda şuanda bunlarıda bir düzene oturtmaları gerek. Birkaç gün arayla yükseltilen ptr sürümleriyle bu tip hatalar ufak ufak giderilmesine ve yeni düzenlemeler, eklemeler yapılmasına karşın Blizzard'ın en az 2 hafta daha testi devam ettireceği kanısındayım. Çünkü 2.3, bu yıl çıkan patchler arasında en fazla mühim değişimin ve yeniliğin yer aldığı bir patch.

Xhunarion said:
En az 3 hafta var diyorum ben. Hayır artık gelsin, herkes arena gear'ı fulledi rating'li rating'siz. Ayrıca frostbolt damage increase için yanıp tutuşuyorum baba.

ayar falan vermiyorum, fesatlık yapmayın sakın (:
Sosyal ağlarda paylaş

nihlathak said:
Her zamanki gibi blizzard gene lesser oyunculara imba item alma hakki veriyor, biz calisip kasalim kendimizi, millet belesten alsin :/ Can sikici belki ama this is world of warcraft napalim...

Full Gladiator setli adamlar arenada karşıma çıktığında nekadar adil oluyor bilmiyorum. Aynı anda sezona başlamamışız, üzerimizde resilence item yok nerdeyse. Nasıl bir adaletten söz ediliyor ki sen böyle bi açıklama yapmışsın? Sen çalışıp kasmışsın ''Zamanında'' adam gibi itemları setleri dizmişsin. Herşeyin modası geçer. Sonsuza dek oturduğun o tahtta kalamazsın öyle değilmi?

Arena sistemini hiç de adil bulmuyorum. Öyle bir mantık var ki ''resilence item toplamalısın'' ama nasıl? ''Arenada puan kasarak'' arenada nasıl puan kasılır? ''Resilence setin varsa''

Bu kısır döngü. İnsanı oyundan soğutuyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Nickinin hakkını veriyorsun.

İsterler, derler gibi sözcüklerinle amaçladığın nedir? Arena seti olmayanların aşşağılandığı bi platform mu burası. Cümleye biz diye başlamıyorum çünkü biz bir kitle yada savunulması gereken bi azınlık değiliz. Ama ortada ''instant kill istemek'' gibi ucuz bir espri yapıcak durum göremiyorum. Ama şundan eminim ki, zaman farkıyla daha iyi itemlar elde etmiş oyuncuların kendini komik bi şekilde diğerlerinden yüksekte görmesi gayet ucuz.
Sosyal ağlarda paylaş

oyunu oynaka 2 tarzdan oluşuyor
biri pvp
biri pve
kimsenin kimseden üstün bi tarafının olmaması lazım.
Pve yapmaktan zevk alıp oynarsın.
Birde Pvp yapmaktan zevk alıp pvp yaparsın.

Pve yapan adamın neden pvp de bir diğerinden üstünlüğü olsun ki.
ya da pvp yapan adamın.

ha ben hem pvp yaparım hem pve diyosan ikisini de oyna ikisininde gerektirdiği yerden al itemlarını bu kadar basit.

Sözüm genele kimseye karşı kişisel deil.
bu işin mantığı budur tartışmak yersiz.
Sosyal ağlarda paylaş

Tabiki görücekler. Senden çok daha uzun süredir uğraşıyolarsa arena ile senden avantajlı olmalılar tabiki. Resilience setini sadece arenadan toplamıyosun, bgler ve bg rewardları bu yüzden var. Benim hic arena geari olmiyan sadece 1aydır 70 olan priestimde şu anda 342 resilience'ım var. Sezon 3'e 5000 puan ile baslicam ve 1ay sonra sezon 1'in başından beri arena yapan kişilerle ayni gear'a sahip olucam. Bu çok mu mantıklı?

Arena sistemi bence şu anda WoW'daki en dengeli sistem. Bence tek sorunu her item'ın arena rating istememesi. En azından gerçekten hakkını vererek arena yapanlar ile haftada 1saat oyniyanların tek farklı shoulder görüntüsü olmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

Tabiki alıcak ama o kadar zamanini verenlerle ayni şeyleri almicak. Bir fark olsun aralarında dimi ? Adam aylardır o kadar uğraşıp o itemları alıyor. Sezon 3 itemlarinda sadece rating sınırı olur ve sadece gerçekten o itemları hakedenler alır. O ratinglere çıkamıyanlarda sezon 2 itemlarını kullanır. Aralarında çok büyük fark yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Adalet var diyorsun ama hala o adam senden uzun süredir arena yapıyor diyorsun. Adalet yok.

Bg den alınan 3 resilence item ile olucak iş değil bu. Nasıl ki bg sisteminde 19-29-39 limiti varsa arenaya da bi sınırlama getirilebilir. İsterse 3 senedir arena yapıyor olsun karşılaştığımızda eşit değiliz. Ben rakibimi online süresine göre seçemiyorum. Ve onun nekadar süredir oynadığı umrumda değil. Arena için bir altyapı oluşturma şansı yok oyunda. BG den toplanan 3 kuruşluk damage veren setlerle mi arenaya giricez? Yok böyle bir mantık.
Sosyal ağlarda paylaş

arenada başarıyı tamamen gladiator geara bağlamayın, resilience fark yaratır evet ama karazhan/bg gearlı 2 iyi oyuncuyu al yine 1700+ rating yapıp arena setlerini almaya başlarlar. ha karazhan da yapamıyorum diyorsan arena yapmak zor evet. bir noktadan sonra gear>skill oluyo.
Sosyal ağlarda paylaş

Bg seti arenaya başlamak için yeterli bir set. Zaten rakibini areana sistemi seçiyor. Başlar başlamaz karşına 2000 ratingli adam getirmiyor. Ratingin neyse onu getiriyor ona göre puan alıyorsun. Çokta mantıklı bir sistem. Arena için altyapıyı tamamen bu bg rewardlarından oluşturabiliyosun, anlamadim ne demek istedin. Her itemi alabiliyorsun şu anda bg vendorunda. Gayette yeterli oluyor 1700 ratingler için.
Sosyal ağlarda paylaş

Sezon 1 gladiator itemlarinin tamamını alabiliceksin bg'den honor ve mark ile.
65250 honor ve biraz mark = 5/5 Gladiator Seti olucak. Birde yeni trinket gelicek, bence çok güzel bir trinket her class için. Mage'e uygun olanı. http://www.wowhead.com/?item=34579
Arcane düşünme frosttan şaşma derim ben arena için ne olursa olsun. Yanına bir lock yada rogue alırsan çok güzel 2vs2 takımınız olur.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...