Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hunter Beastmaster Talent Build

ozii_x

Öne çıkan mesajlar

Petle birlikte saldırabilmek için kullanır. Dash cd de iken. Seri kesebilmek adına?
Ha yok.. ben peti beklerim diyorsan ayrı.
BM için Efficency vermenide anlamadım. Hunter Mark daha iyi gibiydi :/
Hatta tam bi farm karakteri için HAWK a da verebilirdin (ama.. 2.2 ile Mana veren ASPECT %50 çıkmıştı.. Ama yinede BM iken pek mana harcamıyorsun. Hawk daha iyi gibi.
Revive Pet yerinede Focused Fire ye verilebilinirdi. Petin o kadar çok ölmüyor. Büyük bi ihtiyaç değil.
frenzy e 5 talent değil 4 harcayabilirdin. %80 şans yüksek.. Zaten buff bitmeden yeniden açılır. 5 inciyi vermen gereksiz olmuş.
Pardon?
Sosyal ağlarda paylaş

petle birlikte saldırmak derken neyi kastediyorsun ?

Efficency farm için çok önemli su içmeden ne kadar çok devam edebilirsen o kadar çok glodz. 5 talent harcayıp Imp. Hunter Mark alıcaksın farm için sırf pet e 110 AP verebilmek adına ? bence saçma, gereksiz. Ayrıca farm yaparken neden aspect of hawk kullanasın ki, viper la takıl işte, 1 ok fazla atarsın olur biter, ama mana içmek zorunda kalmazsın her mobtan sorna.

Haklı olabilirsin çok ölmez pet farm yaparken. Bunun yerine Focused Fire alınabilir.

ok, 4 ver artanı da cat like reflex e eklersin + dodge gelir pet e, iyi olur extra avoidance

Pardon?
Sosyal ağlarda paylaş

pardonu ilk sen yazdın (dalga tadında). Bende aynı duyguları yaşaman için yazdım (beni anlaman için). Tekrar yazıp uzatmana gerek yok yani.

Bu arada hunter karakterimde vardı. Çok uzun olmasada baya farm yapıp silahımı alıp engineering kasmıştım. Dediğin gibi her mobdan sonra su içmiyordum.
Pekte skill kullanmıyordum açılışta 2 skill i atıyordum yeterli geliyordu.. Bi kaç sefer agro sorunu olduda. Skill basmayı azaltmıştım.

Bide bende mananın bitmeme nedeni troll karakter açmamdan olabilir. Bir sorun yoktu BM ve hawk kullanıyor iken.
Sosyal ağlarda paylaş

Ok uzamasın, dalga tadında yazmamıştım ilkinde fakat neyse, yanlış anlaşılmışım. Farm yapmıyorum genelde daily questler yetiyor fakat, yaptığımda da aspect of viper kullanıyorum sürekli. Mark of Conquest diye bir trinket var mana regen için baya kullanışlı, onu da kullanıyorum. 2 parça t5 ve 2 parça t6 tercih ediyorum, set bonuslar sebebiyle. Hem pet healleniyor mend pet e gerek kalmıyor çok fazla mob çekmediysem hemde aspect of viper ile daha fazla mana geliyor. Peti yollayıp full nuke yapıyorum ben ne varsa, agro sorunu oluyor fakat çok büyük problem değil gelene kadar ölüyor çünkü mob.
Sosyal ağlarda paylaş

Baalzebub said:
öyle klasik bm talenti olmaz. klasik ve en iyisi şudur:

http://www.wowhead.com/?talent=ctbM0gxRwuVoVVbRV

dogrusu budur hic kafanızı karıştırmayın ötekiler fantazi talentleri kisisel tercihlerden öte değil , en efektif BM buildi bole oluo beenin yada beenmeyin farketmez
Sosyal ağlarda paylaş

scorch said:
Baalzebub said:
öyle klasik bm talenti olmaz. klasik ve en iyisi şudur:

http://www.wowhead.com/?talent=ctbM0gxRwuVoVVbRV

dogrusu budur hic kafanızı karıştırmayın ötekiler fantazi talentleri kisisel tercihlerden öte değil , en efektif BM buildi bole oluo beenin yada beenmeyin farketmez

Raid için istemiyor adam, okumadın galiba. Biz bilmiyormuyuz en iyi buildin o olduğunu. Bu forumda olsun başka forumda olsun sürekli söylediğim BM-PvE build o zaten. Bu arkadaş primal farm için istemiş. Fantazi dediğin senin, pet e maksimum hp/armor/avoidance için tasarlanmış bir build, yoksa bende biliyorum raid için kötü olduğunu.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...