Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Istanbul LAN party 9 kasım Cuma

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

Xhunarion said:
Resmen kapitalizm çekik gözlü itler tarafında hezimete uğradı. Jaan adisi zaten sattı bizi size geçti. Bizim neyimiz var? Benim gibi sıradışı bir helikopter pilotu ve koşarak sniper kullanan axedice. thx.

olm tarıtta ben oturmuyorum diye olmuyo niye anlamıyosun

bide niye tanımıyo gibi yapıyosun lan
Sosyal ağlarda paylaş

ben sağdaki kızı beyendim, oda varmıydı eventte benmı kacırdım?

son haritada, xunn sonunda guzel bi artilery cakmayı basardı 2 tane cinli öldürdü, bende arkamı dönüp tebrik ederken oda sevinriken bi anda benım artilery indi ve xunn'un fragleri ekranadan siliniveri böle pıtır pıtır. Guzel bi andı
Sosyal ağlarda paylaş

Phyx emoya baglayıp karşı takıma geçti ben yanına oturmayınca. O geri geldikten sonra da bazı kendini bilmezler ipneliğe vurup kamikaze yapmaya başladılar. Ayrıca Zheld'i aradım yani kokpitte. Henüz görmedim onun gibi remote missile kullanan. Eğer o olsaydı oyun bizimdi, kesin. Cüce de salt baldı zaten artillery atışlarında. Bal arkadaşım bal.
Sosyal ağlarda paylaş

bi an şeyi hatırladım güldüm, axedice ve kim olduğuu hatırlmadığım 3 kişi daha bizim bayraklardan irini alıyo ordada bizden kimse yok, baktım scan'e yaklaşıyolar oraya bastım artileryi kendi base'ime, 30 sn sonra axedice "kendi base'ini neden bombalıyosun!!!111" diye kızdı bana gözeldi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...