Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Liverpool-Beşiktaş

nukbasliklikiz

Öne çıkan mesajlar

ya beyler ben birkac seye deyinmek istiyorum
ben eski zamanlardan beri (80 li yillar) liverpool u hep takip ettim ve hep sevmisimdir. Hatta fenerbahcem de es deger tutatim yenildigi zaman cok uzulurum falan. Ama olay gogsunde ay yildiz tasiyan bir takim oldu mu babami tanimam..
Simdi gelelim maca ve gerceklere dun konusmalara bakiyorum ondan once de reklamlara falan yahu biz ya bu futbolu anlamiyoruz ya da harbi o kadar bos bir milletiz ki heseyimiz gaz
Ben ilk maci izledim ama herhalde baska mac izledim o mac besiktasin allah askina kac tane pozisyonu var
1. Bobonun kacirdigi
2. bobonun golu
ki bu 2 pozisyon da liverpool inanilmaz baski kurmustu da kontradan geldi
ve besiktasin taca giden sutu hyypia ya carpip gol olmasi
Fakat televizyonda yorumculara bakiyorum yok liverpool destani yok inonuyu dar ettik bilmem ne goren sanki 20 tane pozisyonu var tek kale oynamis bjk ilk macta.

Liverpool da cok sorun var takim bir turlu istedigi tempoda oynayamiyordu ve iyi pas yapamiyordu bunu ilk macta gorduk

Ikinci macta ise adamlar istedigi gibi oynadi ve de gayet rahat kazandilar. Maci tartismayacak bile cunku kapasite bu kadar yane sen benayoun denen adama ayni golu 3 kere attiriyorsan bunda sadece futbolcu kapasitesi de degil beyin eksikligi de vardir

Neyse mactan sonra bakiyorum sinan enginin konusmalarina yok iste adama carpti gol oldu yok soyle oldu yok 12 kere geldiler 8 gol oldu falan hala taraftara yalan soyluyor. Ben uefa nin sitesinden baktim adamlarin kaleyi tutan 18 sutu var 18 sut... 2 topu direkten donmus utanmasa ya sanla kazandilar diyecek

Sorun antronorde falan degil bence sorun yoneticilerde ve medyamizda gaz la bazi seyler yapilir ama hersey degil.

Gerrard a bakin mesela adam kotu gununde de olsa iyi gununde de olsa hep kazanma hirsi var 90 dakika kosuyor dun hangi bjk li futbolcu yapti bunu. Yok konsantrasyon mus kardesim mucadele et kos bas bunun ne alakasi var konsantrasyonla ayip valla dun cidden utandim oynanan oyundan bir turk olarak.

Biz ulke olarak sucu kabullenmeyi bir turlu ogrenemiyoruz
Once bazi seyleri asmamiz lazim
Ki sonra basariyi yakalayabilelim

Umarim bir daha hicbir takimimizin basina boyle seyler gelmez..
Tum Turkiyeye gecmis olsun
Sosyal ağlarda paylaş

muaheah ayip olmuyo mu beyler, ilklerin takimi olarak tarih yazdik yine. ulan dusunuyorum birak pafi mafi, paticikten onbir cikarsak ugrassak anca bu kadar gol yeriz. dun gece benayoun ezigi ayni golu atmaktan nasil skilmadi acaba?

bakin simdi aziz sportif olarak pek olmasa tesislesmede basarili,cikip konusuyor.ozhan basarisiz ama efendiadam sessiz sakin. e peki bizim tupcu nedir ne yapar? her yenilgiden sonra cikar aglar. ama hala baktigimizda en guclu aday baskanliga. bizden bi bok olmaz daha.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya bizim başkan başkan değil ki,sınıf başkanlığı bile yapamayacak bir adam Yıldırım Demirören.

Aziz Yıldırım'a helal olsun,bitik bir Fenerbahçe'yi aldı büyük bir şirket haline getirdi resmen,her taraftan para geliyor.Eğer böyle devam ederse 10 yıl içinde rahat büyük bir dünya kulübü haline gelebilir.

Özhan Canaydın ise herkesin düşüncesinin aksine bana göre çok iyi bir başkan.Sadece uzun vadeli düşünüyor.Bizim millet herşeyi kısa vadede istediği için bu adamı harcadılar düşüncesindeyim.

Valla Serdar Bilgili'yi istemiyorduk,karı kızla kulübün parasını harcıyor diyorduk ama herif bundan kat kat daha iyiydi,gelen gideni aratıyor işte :)

Neyse,ben anlamıyorum BJK'nin yenilmesiyle orgazm olan adamları,Türk takımı sonuçta bu ya.Tamam dalganı geç ki cidden dalga geçilecek konu :) Ama lütfen galyana gelip sevinmeyelim,ülke için oynuyoruz orada.

Klişe laf diyeceksiniz ama önceki uzun postumda da dediğim gibi,bizim büyük dünya kulüplerimiz yok CL'de kendi kasasına oynayan.Şuan Avrupa'da ne kadar takımımız varsa hepsi ülke puanı vs. için oynuyor.Bu yüzden tüm takımlarımıza aynı desteği verelim,kendi ligimize gelince ezmeye,yenilgiye sevinmeye devam edelim.
Sosyal ağlarda paylaş

nutella yerim said:
sosyokulturel yapimiz itibariyle cok duygusaliz alinan bi galibiyeti zafer ve bir maglubiyeti husran olarak nitelendiriyoruz bu yuzden hic bir zaman tam anlamiyla rasyonel dusunemiyoruz

tamamiyle katiliyorum

maclardan once yabanci takimlarin fan forumlarina girin, kesin bir duyuru goreceksiniz ilk basta: burasi ingilzice bir forumdur (veya onlarin dili herneyse) lutfen saygi gosterin ya bizim dilimizde ya da ingilizce konusun ama turkce konusmayin cunku anlamiyoruz.

sonra basliklara baktiginizda welcome to xxx hell, xxx stadium atmosfer very good, 2000 uefa cup winner galatasaray, 6 KASIM 6-0 FENERBAHCE THE BEST, carsi herseye karsi!!!! vs bu uzar gider.genelde yabancilardan gelen cevaplar "beyler bu oyun 11 kisiyle yesil sahada ve bir top ile oynaniyor" olur..futbolu anladigimiz gun basari gelecek buyuk ihtimalle.70 milyon nufusu olan bir ulkeyiz neticede :)
Sosyal ağlarda paylaş

Mad_Wolf said:

Ben ilk maci izledim ama herhalde baska mac izledim o mac besiktasin allah askina kac tane pozisyonu var
1. Bobonun kacirdigi
2. bobonun golu
ki bu 2 pozisyon da liverpool inanilmaz baski kurmustu da kontradan geldi
ve besiktasin taca giden sutu hyypia ya carpip gol olmasi
Fakat televizyonda yorumculara bakiyorum yok liverpool destani yok inonuyu dar ettik bilmem ne goren sanki 20 tane pozisyonu var tek kale oynamis bjk ilk macta.

Turk spikerler, yorumcular falan is milli duygulara gelince cosuyor oyle, hepsi birer kucuk Ilker Yasin oluyor.

Zamaninda Selcuk bi macta cok dandik bi sut cekmisti, defansa carpip kaleciyi yanilttigi icin gol olmustu, OHA SUPER BIR GOL MUKEMMEL BIR GOL SELCUK demisti spiker yirmi kere, radyodan dinlesen 30 metreden catala takti sanirsin yani eheh.
Sosyal ağlarda paylaş

Fenerbahçeli olarak sadece üzüldüm, aptal bir başkanın daha da aptal bi zamanda yaptığı açıklamadan sonra bir hüsran bekliyordum. Sonuçta yenilen Beşiktaş(Türkiyeden Şampiyonlar ligine gitmeyi haketmiş takım), skor üzücü, herkese geçmiş olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

o kaleciyi milli takım kalecisi yapıyorlardı .
iyi diyorlardı.

o hakanı milli takım kalecisi yapsın terim ,futbol bilmiyor .

sonra o diattayı almak,nasıl bir transferdir bu =)

beşiktaşlılara geçmiş olsun .ama takımınız sizin desteğinizi asla haketmiyor onu söylim yani.
üzüldüm .
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.ligtv.com.tr/Default.aspx?r=1&hid=29010

demirören sağlam ın kellesini istemiş.

en önemlisi ertuğrul gider demirören kalırsa çarşı grubu yine sessizmi kalacak.

ertuğrul bu rezaletten sonra artık takımın başında kalamaz.zaten dağılmıştır kendine artık zor gelir başarılı olamaz.ama başkanda gitmeli..

+
Sosyal ağlarda paylaş

Hakan bence kalmalı,sadece tebrübesiz bir kaleci o kadar.Hakan gelecekte ki milli takım kalecimiz tartışmasız,8 gol abartı tabii,hepsi kendi hatası bile olsa bir kalemde Hakan gibi adam silinmemeli.Daha genç,kendini geliştirecektir.

Diatta ve defans hattımızın düzgün olmamasına bağlıyorum ben bunu.Hatta direk Diatta'ya.3 ay adam arayıp bunu bulan yönetime kafalar ritmik şekilde girsin.

Gökhan Zan'la odun vs. diye dalga geçerdik ama adamın yokluğu gerçekten çok belirgin.Zamanında Arsenal istiyor vs. deniyordu,harbi o takımlarda oynayacak kadar değerli bir adam benim gözümde.

BJK'nin tek ve en büyük eksikliği bana kalırsa tecrübesizliği,yönetimden tutalım oyuncularına kadar tecrübeli adam az.

Birde tüpçümüz var ki sormayalım zaten onu,karısından da dayak yiyordur evde kesin ...
Sosyal ağlarda paylaş

Herşeyi geçin.
Maçı izleyen herkes görmüştür.
En temel sorun bu adamlar isteksiz!

Koşmuyorlar ya yürüyorlar.
Gollere bakın liverpoollu futbolcular eşşek gibi pozisyon yaratmaya çalışırken bjk liler izlemekle yetiniyor 1-2 adım atıyorlar falan filan...

Yok yani koşmuyor adamlar istek yok.
Bobo ve kaleci Hakan hariç tüm kadroyu ateşe vermeli bjk.

Ertuğrul Sağlamada yüklenilmemeli bence
Sosyal ağlarda paylaş

8-0 olunca spikerin bir atağı daha gol yiyerek savuşturduk demesini beklemiştim demedi.6 kasım farklar günü oldu resmen.beşiktaş defansı yol geçen hanı.liverpool süper oynadı da diyemem hani.8 gol attı filan da hiper süper oynamadı hiç skora göre.babelin golü şıktı.beğendim.ta orlara türkiyeden giden taraftara üzüldüm.
Sosyal ağlarda paylaş

1962-63 UEFA Kupası AS Roma - Altay : 10 - 1
1965-66 UEFA Kupası TSV 1860 Münih - Göztepe : 9 - 1
2007-08 Avr. Şam. Ligi FC Liverpool - Beşiktaş : 8 - 0
1975-76 Şam. Kul. Kup. SL Benfica - Fenerbahçe : 7 - 0
1992-93 UEFA Kupası Sigma Olomouc - Fenerbahçe : 7 - 1
1972-73 Şam. Kul. Kup. Bayern München - Galatasaray : 6 - 0
1978-79 UEFA Kupası Honved - Adanaspor : 6 - 0
1979-80 UEFA Kupası Banik Ostrava - Orduspor : 6 - 0
2000-01 Avr. Şam. Ligi AFC Leeds United - Beşiktaş : 6 - 0
2001-02 UEFA Kupası SV Werder Bremen- Antalyaspor : 6 - 0
1990-91 Kup. Gal. Kup. FC Barcelona - Trabzonspor : 7 - 2
1970-71 UEFA Kupası FC Twente - Eskişehirspor : 6 - 1
1978-79 Şam. Kul. Kup. PSV Eindhoven - Fenerbahçe : 6 - 1
2002-03 UEFA Kupası FC Porto - Denizlispor : 6 - 1
1962-63 Şam. Kul. Kup. AC Milan - Galatasaray : 5 - 0
1976-77 UEFA Kupası Salzburg - Adanaspor : 5 - 0
1977-78 Kupa Gal. Kup. WTK Diosgyör - Beşiktaş : 5 - 0
1986-87 Şam. Kul. Kup. Beşiktaş - Dinamo Kiev : 0 - 5
1986-87 Kupa Gal. Kup. AFC Ajax - Bursaspor : 5 - 0
1999-00 Avr. Şam. Ligi Galatasaray - Chelsea FC : 0 - 5

aslında türk takımları olarak tarihimizde pek parlak değil. ayrıca yukarıda ki liste takımı hacemat olmuş bir beşiktaşlının kaytarma çabasıdır. amma ve lakin tarih yazar kartal bozar !?
Sosyal ağlarda paylaş

hayır malik benim dmek istediğim çok erken konuşuyoruz, hepsi genç adamlar, iyi kaleciler ( serdar volkan hakan tolga ),tecrübe kazanıcaklar daha , hakan bu sene beşiktaşa geldi ŞL de kalecilik yapıyo, tecrübe işidir bu. fakat bilirsin bizde fatura özellikle farklı mağlubiyetlerden sonra hemen kaleciye kesilir, bu yanlış, açıkçası dünkü defans hangi takımda olursa olsun o kaleci yerdi 7-8 tane, bize nasipmiş :D
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...