Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

7 Kasım / Fenerbahçe - PSV

kertenkel

Öne çıkan mesajlar

Bence uefa tesadüftü , bir takım bir anda aşırı parlayıp ondan sonra da yok oluyorsa bu tesadüftür.
Trömso mü ne o takımda galiba galatasarayın yendikten 1 sene sonra mali sorunlar nedeniyle kapanmış galiba :D
Diğer takımlar fenerle uğraşmaktan kendilerini geliştirmeyi unuttular.8-0 fln olcak iş değil (:P)
Sosyal ağlarda paylaş

Luinir said:
adamınbiri said:
Luinir said:
adamınbiri said:
Luinir said:
adamınbiri said:
Luinir said:
Ezmode said:
fener barcelonayı elese gene bi bahane bulursunuz ya.. eminim.

Siz şu UEFA Kupamıza tesadüf diyen takım değilmisiniz ?

siz şu UEFA kupasını tesadüfen alan takım değilmisiniz?

Haha şu an çok gülüyorum sana vallahi :D

lütfen ilk önce yenildiğiniz takımların adını öğrenin en son adını bilmediğim avrupada bi köyde halı saha maçı yaparken keşfedilmiş bi takıma yenilmiştiniz dimi? ozamanda ben çok gülmüştüm trömköy hezimeti falanda var neyse... bide lütfen siz 0 çektiniz diye gelmeyin karşıma

Şakamısın sen ya laf atıyorsun 0 çektiniz diye gelme diyorsun
Sussan bari

yok her galatasaraylı aynı bahane ile geliyoda uyariyim dedim

Her Fenerlide aynı bahaneyle geliyo ben de uyarayım o zaman. Tromso tromso diyon sonra 0 çektik deme diyon şaka gibisin valla

benim dediğim şunun surası 2 senelik olay.hz isanın şeref tribününde izlediği bi olay değil
Sosyal ağlarda paylaş

elm said:
Bence uefa tesadüftü , bir takım bir anda aşırı parlayıp ondan sonra da yok oluyorsa bu tesadüftür.
Trömso mü ne o takımda galiba galatasarayın yendikten 1 sene sonra mali sorunlar nedeniyle kapanmış galiba :D
Diğer takımlar fenerle uğraşmaktan kendilerini geliştirmeyi unuttular.8-0 fln olcak iş değil (:P)

Şu an Winning oynarken,seçmek için birbirinizi yediğiniz takım Chelsea birkaç yıla kadar Viking adlı bir Norveç takımına elenmişti.Büyük takımların olur böyle kaza kurşunları,İskandinav takımlarına elenirler arada,rahat olun siz.
Sosyal ağlarda paylaş

yıldo baggins said:
abi yapma. şampiyonlar liginde adam takımın yarısı gibi.

Evet yarısı gibi.. Ama hani olur ya elmanın bir sulu güzel yarısı olur bi de çürük yarısı.. BU ÇÜRÜK İŞTE DENİZ FAK OFF TO SUBS

Senden ricam sürekli Deniz'i takip et maç sırasında.. Yaptığı saçmalıkları, sahanın içinde nasıl boş boş dolaştığını gör !
Sosyal ağlarda paylaş