Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Server ne alemde?

deadwoll

Öne çıkan mesajlar

Factionlarla ilgili topici okurken gözüm karardı bir gireyim bakayım diyorum da şincii;

- Samurai, ninja etc. gibi classlar var mı? Ne kadar etkililer?
-Bildiğimiz mf, sw, fencer, mage etc. iş yapıyor mu hala yoksa mfnin yanına chiv. kasmak gibi fencingin yanına ninjutsu kasmak şart mı oldu?
-Itemler ne alemde? Mesela champ sistemi nasıldır? Dark Father ve saz arkadaşları işliyor mu (artifactlar var mı)? Bir de oyuna girdiğimde playerların %80inde %30ss %50 dmg inc %50 hit lightning %15 hit chance inc. (oha) kryss görme ihtimalim nedir? (Eski item props. capler duruyor mu yani?)
-Insure sistemi nasıldır?
-Kaç online oluyor?
-Mesela champ kasıyorum diyelim, champa ghost bırakn çirkefler var mı serverde? Varsa isimleri?
Sosyal ağlarda paylaş

- Bushido, ninjitsu gibi yeni skill'ler çalışıyor.
- Ninjitsu ve benzerleri şart olan şeyler değil. Zevk meselesi. Benim karakterim saf mage mesela.
- Champ'ler çalışıyor. Dark Father ve artifact'lar var. Artifact'ı olan birilerine rastlayabilirsin tabii ki. Ama herkeste olan şeyler değil.
- Insure sistemi OSI gibi.
- Online sayısı az. Baya az. =)
- Champ'a ghost bırakanlar için bir önlem almıştık galiba. Nasıldı hatırlamıyorum. Sailor gelince anlatır. =)
Sosyal ağlarda paylaş

Teufel neye ihtiyacın varsa Katra soyadlı karakterlerden iste hepsini veririz.

Oyunda en büyük sorun yeni başlayanların karakter kastıktan sonra kimse yok diyip karakterleri ile girmemeleri. Aslında kasılmış oldukca fazla karakter var eğer turnuva veya organizasyonlarla bu kişileri online yaparsak 40-50 kişinin rutin olarak online olması kolay.

Burada en büyük görev Gm lere düşüyor. Serverda turnuva ve organizasyonlara ve paticik altında bulunan diger bölümlerde uo serverının reklamının yapılmasına ihtiyaç var. Üzülerek söylüyorumki aslen bir çok yerin ve questin açık olması server için çok büyük avantajken gmlerin olmaması da bir o kadar büyük dezavantaj. Başlarda Sailorı en azından etrafta görüyordum fakat şimdi onuda göremiyorum. GMler en azındna haftada bir iki günü ayırsalar ve o günler organizasyon yapsalar insanlara heves gelicek.

Ayrıca daha once UO oynamıs ama yeni sürümlerde oynamamış insanlar çok şey kacırıyorlar. Bir amaç edinirseniz tek basınıza bıle sıkılmadan oynayabiliyorsunuz eskiden bozuk questler nedeniyle bu yapılamıyordu bile.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
serverda zaten runuoyu bilmeyip başlayan birkaç kişi vardı ama eminim okadar zorluk çekmediler çünkü şuan serverda tek amaç oyuncu sayısını artırmak herkes birbirine yardım ediyo o açıdan ben herkese yardım etmeye çalışıyorum enazından.bi sorun olduğunda oyunda olan her hangibirine sorman yeterli yada buraya yazarsın cevap gelmesi gecikmez.istersen başlamadan aklında soru işaretlerini kaldırmak açısından kafana takılan soruları burda sor
Sosyal ağlarda paylaş

Herhangi bir Katra soyadlı oyuncu gorursenız her turlu item gp gibi yardımı yaparız.

Her hafta son turnuvamız var. Özel mesajdan soru sormak isteyenlerede yardımcıo labilirim nede olsa tüm skilleri kastım ve denedim.

Oyuna girerseniz lunaya gidin cunku genelde oyuncuların ortak bulusma noktası orası.

uo.stratics.com dan skillerin ne işe yaradıgına bakabılırsınız %90 oranında aynı şekilde çalışıyor.

Hoşgeldiniz
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...