Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

GZ Geffen!!

Akerfeldt

Öne çıkan mesajlar

Hainmamut said:

Auchindoun da acıldı.

Keşke kapıyı açmadan haber werseydi hiç yoktan world event olaylarını görmeyenler görmüş olurdu.

haber verilcek bi tarafı yoktu abi. 1 saat sonra gidenler de birşey kaçırmadı. sadece kapılar acılırken bir ışık patlaması var o kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

geffen said:
Hainmamut said:

Auchindoun da acıldı.

Keşke kapıyı açmadan haber werseydi hiç yoktan world event olaylarını görmeyenler görmüş olurdu.

haber verilcek bi tarafı yoktu abi. 1 saat sonra gidenler de birşey kaçırmadı. sadece kapılar acılırken bir ışık patlaması var o kadar.

ABi biz git yazıyı okunca zaten. Kastettiğim o sırada online olmayanlar we bu olayı izlemek isteyenlerdi. 1 gün önceden haber werilse mutlu mesut olurdu herkes (:

Zaten olan oldu biz de 2. defa kapıları açılırken gördük. Tebrikler tekrardan
Sosyal ağlarda paylaş

Hainmamut said:

ABi biz git yazıyı okunca zaten. Kastettiğim o sırada online olmayanlar we bu olayı izlemek isteyenlerdi. 1 gün önceden haber werilse mutlu mesut olurdu herkes (:

Zaten olan oldu biz de 2. defa kapıları açılırken gördük. Tebrikler tekrardan

zaten bir anda oldu. cafedeydim raid için mount hyjal sırasında bir iki gazla yeter ya diyip bir açıklama yazıp çıktım guildden. sonra 2-3 alternatif vardı auchindoun'u seçtik aralarından. ani oldu. trade channelda bağırdım 2-3 saat öncesinden sonra kapıyı açtım. forumlara yazmadım. alliance sux.
--
raspy said:
Alper gercek bir prosun kankito.

saol beyb.
Sosyal ağlarda paylaş

bende senin gazina yapaym diorm sora migrte edip acaym diorm
bi kac kapali server var hala sanrm

questin cogu kismini zaten yapmistim tbc den once ben
mc falan.bwl kismini yapacaz yakinda bi pug yapcaz stormscale da :)
bide eranikus olan parti yapmadim onu yapaym diorm ama pekde adam toplamak kolay diil onun icin bu gunlerdE :)

kac kisiyle yaptiniz eranikusu 70 de nasil yaptiniz biraz bilgi verirsen ii olur
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...