Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

11. hafta Bursaspor-Ankaragücü

Apache

Öne çıkan mesajlar

ombakkombak said:
Bursa da yaşayan bir beşiktaşlı olarak bursaspordan ve rezil taraftarlarından nefret ediyorum, ankaragücü de onların kardeşiymiş demekki onlarda aynı seviyede. Maç ne olur bilmem ama temennim statın tepelerine çökmesi.

Biraz daha seviyeli konuşursan daha iyi olur. Stat tepesine çöksün falan..
Sosyal ağlarda paylaş

ombakkombak said:
Bursa da yaşayan bir beşiktaşlı olarak bursaspordan ve rezil taraftarlarından nefret ediyorum, ankaragücü de onların kardeşiymiş demekki onlarda aynı seviyede. Maç ne olur bilmem ama temennim statın tepelerine çökmesi.

ne bu simdi? görüslerini söyleyebilirsinde statın çökmesi falan sacmalıgına ne gerek vardı?

texasmı sıkıstırdı mevzu ne hehe
Sosyal ağlarda paylaş

Bursalıların ki gereksiz,salakça bir kin benim gözümde.Bu düşünceleri yüzünden de lige yakışmadıklarını düşünüyorum.

Neymiş onları ikince lige düşüren takım bizmişiz,onlar yüzünden sürünmüşler 2. ligde,intikam alacaklarmış.

Adam olsalardı o duruma düşmeselerdi,son maça bırakmasalardı şanslarını.Suçlamak kolay nasılsa...
Sosyal ağlarda paylaş

eagle_dnz said:
bu dostluk nerden geliyor acaba sanırım biliyordum ama aklıma gelmiyor bilmeyenler de öğrensin her ankaragücü macının 16. dksında ve her bursa macının 6. dksında taraftar birbirleri lehine tezaruhat ederler...

said:
BURSANKARA NEDEN KARDEŞ?
Ankara’da üniversitede okurken, Ankaragücü taraftarları içinde yer alan Bursalı ikiz kardeşlerden biri 1993’te Mardin’de şehit oldu. Ankaragücü taraftarları, Bursa’daki cenaze törenine kalabalık bir şekilde katıldı ve Bursalılar’ın acısını paylaştı. O günden beri iki kulüp taraftarları hep birlikte hareket etti. Şehit Abdülkerim Bayraktar’ın ikiz kardeşi Fehmizat Bayraktar, Bursaspor ve Ankaragücü arasında oynanan karşılaşmanın, kendisi ve şehit kardeşi için anlamlı bir güne rastladığını ifade ederek, “Bugün bizim doğum günümüzdü” dedi. Bayraktar, “Kardeşimin cenazesine Ankaragücü taraftarları geldi, pankart açtı. Maçlarda saygı duruşunda bulundular ve böylece biz artık iki kardeş kulüp olduk” dedi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...