Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WotlK Mage Talent Theorycraft

Dragonmax

Öne çıkan mesajlar

Version 1:
Version 2:

ikiside tatlı olmuş. ancak ikincisi biraz ohaa olmuş :> bazı talentler çok saçma, bazıları da abartı op olmuş.

çok profesyonel değiller, mesela direkj locklara karşı 1 talent var arcanede: 2min cd li, üstündeki tüm dotları alıp hedefe aktarıyo falan. veya dot dmgdan aldıın dmgı %x azaltan talent.

bi de tree balance yok, yani ya arcane ya fire ya da frost takılcan bu speclere göre. biraz arcane biraz fire balance yapamazsın. o son kısımdakileri almadan için rahat etmez daha dorusu eheh..

en çok tuttum talentler:

version2 de:

- ice age: manyak bi fikir. bayıldım..
- napalm: gerekli bişi
- imp. evo: yani artık olsun beh >.<'
- blasting haste: more haste more haste. ok stop haste (ehehe nostalji ^^)
- imp. scroch: harbi lazım. scroch based, hybrid crit spec oynayan mageler görmek istioruz raidlerde plx. (trashlerde max dpsi o specle yapıosun, test edildi onaylandı)
- crystalizion: aşırı hatta çook aşırı OP. %10 mana and healt back per 10 sec :S yuh.. ama olsa negzel olur ^^
- illusion: direk nerflerler. hatta ne nerfi, vermezlerki :< ama hayvan bişe pvp için..

version1 de:

- arcane vortex: güzel bişie benzio :p
- volcanic blast: oha

bi de başka bitane talent spec daha vardı ama onu bulamadım. imp. slowlu falan. phonix falan da var. zaten bence kesin mage e phonix gelcek. neyse böle işte :) blizz hiçbirini bize vermicek ama hayal edelim işte napalım. güzel şeyler warlocka. kötüler bize gogo..
Sosyal ağlarda paylaş

aaha avalanche nedir öle yahu

%20 ihtimalle her frost bolta beleş frost botl ve bütün icelancelerin crit ihtimaline +%20 ikiside bi talentta 5 puan, heheh supermiş

hanı ilki neysede ikinci komik olmuş

yenı gordum frozen core diye bişi yapmış adam 5 puan'a her büyüyü %10 ihtimalle yemiyip verdiği dmg kadar heallanıcaz.... yok artık efendiler
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...