Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

cep telefon tavsiye?

taz

Öne çıkan mesajlar

babam da ben de yeni telefon almak istiyoruz

babamın istediği basit, kullanması kolay, çok kötü görünmeyen bir telefon. (kamera falan bunlar gereksiz)

benim istediğim ise, çarpıcı, karizmatik dış görünüş olsun, renkli ekran, hafıza fln olsun işte kameraya gerek yok olsa da olur olmasa da.

bu söylediklerime göre her biri için 1-2 model tavsiye edebilecek var mı?
Sosyal ağlarda paylaş

thelegbra said:
2mp kamera, çok iyi ışık, 512 kart, walkman telefon, fiyat allah gibi, w810i. tanıdığım 235423 kişiye aldırdım, herkes memnun, biliyom sende olcak memnun.

+99. 350ye falan bulursun.

sade telefon için de nokia 6030 tavsiye ederim. 140ytl gibi bi fiyatı var, 128*128 64k renkli ekranı var, s40v2 java oyunları da oynatır 2mb da hafızası var :P

ama cidden güzel telefon.
Sosyal ağlarda paylaş

maelstrom said:
3-4 yıldır Nokia 6230 kullanıyorum. Her tür ihtiyacımı karşılıyorum ama kamerada görüntü biraz kötü. 6230i'de daha iyi bir görüntü var ama işkence gibi zaman kaybı oluyor menüde gezmek istersen. bir göz at pişman olmazsın ;)

aynı durum..
3. yılım galiba 6230umla, değiştirmeyi falan da düşünmüyorum..
mp3 falan çalıyo, kamerası da resimleri pcye atmadıkça güzel(zaten pek kullanmıyorum kamera falan), menüsü basit.bluetoothtur zarttır zurttur hepsi var..
görünümü de oldukça şık geliyo bana belkide kendi telefonum olduundandır ama her açıdan memnunum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...