Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

sek içelim

kermit

Öne çıkan mesajlar

şalgamla ben beğenmedim ya. yanında şukela ona laf yok ta, içine karıştırınca rakının tadını bozuyo bence. yanında temiz temiz takılırım ben.:D

bi de, denemeyenler için, İzmir Sakızlı Rakı diye bi olay var yeni. yeni dediysem bi senesi falan var da, piyasada yeni çoğalmaya başladı kendisi. muazzam bir lezzet kesinlikle tavsiye ederim. o anasonun yanına bi de damla sakızı eklemişler ki, her yudumdan sonra "abboooow" diye çığlık atasım geliyo. orgazmik bi rakı yahu.
Sosyal ağlarda paylaş

ulan rakı içilen masada, masaya kazara dökülen su miktarı bir kere 600 tonun çok üzerindedir hatta ve hatta ertesi sabah yataktan kalkar kalkmaz buzdolabına saldıran bağrı yanıkların şişeden kana kana içtikleri suyun 600 tonu zaten dudaklarında kalan damlalardır.
Sosyal ağlarda paylaş

huun said:
ulan rakı içilen masada, masaya kazara dökülen su miktarı bir kere 600 tonun çok üzerindedir hatta ve hatta ertesi sabah yataktan kalkar kalkmaz buzdolabına saldıran bağrı yanıkların şişeden kana kana içtikleri suyun 600 tonu zaten dudaklarında kalan damlalardır.

masaya dökülen su değil de rakı içkisi olunca fena oluyor masa senin olunca. bi gün girecem birisine akıllanacaklar.

sora 2 gün anason kokluyorum, haa hoşuma gitmiyor mu? gidiyo da dökmesinler arkadaşım.
Sosyal ağlarda paylaş

600 ton çok az geldi bana. Daha fazladır büyük ihtimalle. Hatta şöyle bir hesap yapalım, yılda aşağı yukarı 50 milyon litre rakı satılıyor türkiyede. Hatta bir 5 sene önce kadar 80 milyon civarıydı da, şu anda 50 milyon civarı... 50 milyon litre rakı içiliyorsa, emin olun en azından 50 milyon litre de su içiliyordur. Hatta daha fazladır, tek içenler, duble içenler, hepsi bardağa yarısından az rakı koyduğuna göre, 50 milyon litreden fazladır, ama yine de yarı yarıya olduğunu varsayalım en iyi ihtimalle. 50 milyon litre su demek, suyun özkütlesinin 1 olmasından yola çıkarsak, 50 milyon kilo eder. 50 milyon kilo da 50.000 ton ediyor. Ki bu sadece sırf türkiye için, yurt dışında içilen rakıları katmıyoruz bile hesaba. 600 ton çok ufak bir meblağ oluyor bu bağlamda.. Yılda 50.000 ton içiliyorsa, 600 ton, 4-5 günde rakıyla beraber tüketilen suya denk geliyor. İnsanları yanlış bilgilendirmeyelim lütfen... :)
Sosyal ağlarda paylaş

toggie said:
hayır once rakı ve su karısımı içiliyor, arkasından su içiliyor.
şu gördüğün sek değil yani.

dünyanın en güzel içkilerinden birini (muhabbet olay babında) en iğrenç şekilde içebilen yurdum insanını anlatmışsın sen.

resim için de bi hadi canım diyim sana. aslan sütü içmeye devam edin, biz rakı içelim kktxby
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...