Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Telekoma ne desem beni anlar?

Dragonmax

Öne çıkan mesajlar

Başlık da aman aman açıklayıcı olmadı ancak. Şöle izah edeyim; gene her zamanki gibi daily quest tadında TTnet müşteri hizmetlerini aradım bu gece :> gene aynı muhabbetler vs.. ama bu sefer patladım ben. eve teknik ekip istiorum gelsinler, duvardaki hattımdan makinemin kablolarına kdar kontrol etsinler yeter bıktım vsvs yardırdım.

şimdi bu hafta sanırım bi amca yollarlar eve. adam gelcek bakcak sayfalara giricek. aha goggle açılıo bunda sorun yok dicek ben adamı gırtlaklicam. bu amcaya ben wowda 5k - 10k ms le oynadıımı sölesem anlamicak beni. velhasıl ben ne desem de ne sölesem de benim bu sorunumu anlarlar :<
Sosyal ağlarda paylaş

şölekü, grevi ttnet diil telekom yapıomuş. yani ttneti bağlamıo. öle dio adamlar. ve o yüzden en kısa sürede teknik amcaları yolluoz eve dediler. yurt dışı çıkışı gg dimi lan sölemiosunuz ama biz bilioz öle dimi lan dediim zaman da "asla yok öle bişi" yapıolar. onlar öle yapunca ben de ii ok buyrun gelin bakın o zman hattıma dedim.
Sosyal ağlarda paylaş

amcaya deki ; 68 gigabit yurtdışı cıkıs kapasiteniz var 1 megabite bolersen 68 bin eder (yaklasık ) ,4 milyon aboneniz var 68 bin kisi 1 megabit tam kapasite kullansa cıkıslar doluyor ne bok yemeye hala VDSL bilmem 30 megabit verecegim diyorsun hala , bize yol lazım emmi de ferrari değil..... Ama once testere IV e git belki amcaya ne yapacagına karar vermene yardımcı olur
Sosyal ağlarda paylaş

ya telekoma hergun sövüyorum 1 ay önce yeni eve tasındım telefon hattınıda tasıtmak için dilekçe verdim adam baglamak için gün verdi o gün grev basladı 2 hafta daha eklendi kafeden girdim bi kaç kez oyuna feci lag var flm baya uzak kalmısken sogudum
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...