Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Horizons - [Full Resimli]

Invulon

Öne çıkan mesajlar

2.5sene AO dan sonra hos gozukdu bana hala :p
bende swgye isinamamisidm bir sw fani olarak devam edicem bakalim nereye kadar gidiyo eger ilerisi bayiksa bende durmam zatende simdilik group yapip egleniyorum[hline]you will see when you are blinded by darkness,darkness unending...
Sosyal ağlarda paylaş

Level 15 Cleric ve lvl 4 Spellcrafterim su anda
acikcasi nasi diyim fazla basit lvl atlamak ve hep konusdugum yuksek lvllardan ayni seyleri duydum heh bu kadar kisa surceeni beklemiyordum hevesimi hala eglenceli tabi ama cooook eksiig gitmesi gereken cook yolu varki sekle girine kadar wow cikar sanirim :))
hmm genel bi ozet cikariyim artilar eksiler olarak

eksiler:

- ph4t l3wt yok heveslenmisdim var diyede hep craft hep craft
- oyunculari bir takim halinde degilde kendi baslarina lvllenmeye yonlendirmisler guruo olayi asiri gereksiz aldiginiz xp gurupda kac kisi warsa bolunuyor
3 kisi lvl10 npc oldurup tek basimiza lvl5 yaratik oldurdugumuzde aldigimizdan az xp aliyoruz

- dragonlar tum crafting skilleri craft lvli artinca artiyor diger breedlerde her birini tek tek lvllemek gerekirken cok buyuk bir dezavantaj dragon crafter olmamak

- isterse lvl30 craft ol aldigin training pointler adventurer isen isine yariyor hp ise adventurer lvline gore artiyor

- ayni anda lvl20 warrior lvl20 mage lvl10 armorer lvl10 weaponsmith vs.vs olabiliyorsunu her avantaja sahip degilde nerde dezavantaji?

- craft yaparken bircok item gerekirken ki guzel bisey buyu cast ederken hic bir malzeme gerekmiyor
ve isin kotusu sadece recharge timer war mana diye birsey yok

- ingame map yok :)
- questler cok yuzeysel git 30 iskelet oldur git 30 bortu bocek oldur vs.

artilar
+ dunyanin tasarimi mekanlar hos
+ spell efectleri gayet guzel
+ muzikler mukemmel
+ ancient veya adult dragon olup ucabilmek gercekden cok hos olsa gerek
+ oyun player based bir ticarete sahip shopdaki itemler bile playerlar tarafindan yapilmis durumda

hmm bu kadar - cikrabilcegimi snamiyordum
neyse iyi guzel eglendim simdi oyuna verdigim parayi silver ebayliyip cikarmaya calisiyorum :) sonrasinda ben AOdayim gene bekliyen olursa[hline]you will see when you are blinded by darkness,darkness unending...
Sosyal ağlarda paylaş

tek kelime ile İnvulon un anlatımına "Hayran oldum"..

Biraz Daha Ss alabilirmiyim? :]

birde;
700 işlemci,128 Ram,32 MB süklüm Ekran kartında çalışır mı bu deli şey?

Dragon olmak mükemmel bişi :)[hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow
Always remember;death is only a Begining

Only in My Dreams Now...Curse!
Jimenez artık LTDF da olamayacak...
Sosyal ağlarda paylaş

Dragon Baslangic
Dragon Special attack
Cleric Abilitysi
Buzlu ortam
Ice Golem
Bronz Golem
Undead

bu asagidakilerde installation sirasinda gorduklerim
Cleric
Dragon
Undeads

buda craft yaparken
Craft[hline]you will see when you are blinded by darkness,darkness unending...

[Bu mesaj Invulon tarafından 06 January 2004 12:19 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

valla soyle diyim grafiklere aldanmayin
lineage 2 de ayni sekilde grafiklere bakmayin pek cunku asla ayni sekilde olmuyor.

North Americada betasinda oyniyanlardan gelen screenshotlarini gordum cok abarti gelmedi bana lineage2[signature][hline]you will see when you are blinded by darkness,darkness unending...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Invulon, 06 January 2004 12:06 tarihinde demiş ki:
olay budur :)

hehe upload ediyorum yeni screenshotlari url vericem somurmeyelim bwyi[hline]you will see when you are blinded by darkness,darkness unending...

Bu ne ya süper birşey!!![signature][hline] Part metal, part bone and all death..

I trade for life with the insurgents. My resources, unlike theirs, are limitless.
Sosyal ağlarda paylaş

lineage 2 yi ben oynadım oyuna girince oyunu bırakıp direk etrafı seyretmeye başlıyorsunuz,hele karakter grafikleri onlar mükemmel[signature][hline]Özhan Canaydın demiş ki "vatan haini mektebi sultaniye pankartını açanları kınıyorum"

bir hafta sonra vergi daireside demiş ki "galatasaray klübünün vergi kaçırdığı tespit edilmiş olduğundan dolayı 1 trilyon lira cezaya çarptırılmıştır"
Sosyal ağlarda paylaş

1 hafta oluyor sipariş edeli, dispatched durumda şu anda sanırım birkaç güne gelir..

İşlerim çok yoğun ama akşamları birkaç saat fena olmaz ;)

Zegnaaa yafruu, Huzur daoc'da deel kendini kandırma. Senin de sıran gelecek.. Bak bende yeni oyuna geçtim artık damlarsın bi süre sonra ;)[signature][hline]
MS / Linux System Admin, Backbone Administrator, VoIP Technician, NooBie C# Developer , ex pisikopat
MCSE,MCSA,MCDBA,CCNA

Sosyal ağlarda paylaş

Abicim lineage 2 rulllaz derim sufer bisi pvp fln cok sper ve balanced olcakmis galiba betadakiler olde dio oyun bayai iyi olcak zaten 2-3 aya kadar cikio benim bildidigim NA betasi olsa da oynsasak bu arada mighty sen kore betasinda fln mi oynadin biras bilgi rica edebilir miyim class lar olsun pvp olsun drop fln war mi mesela
swg den sonra ilac gibi gelcek heralde swg feci baydi daoc tan sora gusel bi oıyun oynicam horizons u bilmiorum o da gusel heralde wow da iyi gozukuo bilmiorum onun daha vakti war:)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...