Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

the witcher

fizban

Öne çıkan mesajlar

orjinal witcheriniz varsa enhanced editioni, dil paketini ve yeni questler icin 2 adet ek paketleri ayri ayri indiriyorsunuz. sonra bunlari sira ile kuruyorsunuz. sitesinde forumlarinda kurulum detayli olarak anlatiliyor.

eger orjinal witcher yoksa enhanced edition satin alirsaniz bir tane bu update leri yapmak zorunda degilsiniz.

benim tavsiyem torrent ile, kopya ile ugrasmamaniz. mavi biligsayarda bu oyunun normal versiyonu su anda 19 ytl ye satiliyor. bir cok yerde o civardadir herhalde. korsana vereceginiz paraya, torrent basinda gecireceginiz saatinize, bu oyunu bu evrende yapmak bu ise basladiklarindan beri bir nevi cocukluk hayali olan oyunun yapimcilarina yazik.

normalden enhanced e upgrade biraz cetrefilli. isteyene bir guide yazarim.

bu arada oyun cok guzeldi ama hep eksikti. bir yamukluk vardi. bir cok seyi tutarsizdi. cok sevememistik guzel olmasina ragmen. resmen cogu seyi duzeltmisler. bence nefis olmus. sapka cikartiyorum, oncelikle bu paket icin, ardindan eski oyun sahiplerine bedava dagitildigi icin.

asil witcher simdi oynanmali. cunku oyunun hakkettigi gercek cikis versiyonu bu.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Namessar said:
orjinal witcheriniz varsa enhanced editioni, dil paketini ve yeni questler icin 2 adet ek paketleri ayri ayri indiriyorsunuz. sonra bunlari sira ile kuruyorsunuz. sitesinde forumlarinda kurulum detayli olarak anlatiliyor.

eger orjinal witcher yoksa enhanced edition satin alirsaniz bir tane bu update leri yapmak zorunda degilsiniz.

benim tavsiyem torrent ile, kopya ile ugrasmamaniz. mavi biligsayarda bu oyunun normal versiyonu su anda 19 ytl ye satiliyor. bir cok yerde o civardadir herhalde. korsana vereceginiz paraya, torrent basinda gecireceginiz saatinize, bu oyunu bu evrende yapmak bu ise basladiklarindan beri bir nevi cocukluk hayali olan oyunun yapimcilarina yazik.

normalden enhanced e upgrade biraz cetrefilli. isteyene bir guide yazarim.

bu arada oyun cok guzeldi ama hep eksikti. bir yamukluk vardi. bir cok seyi tutarsizdi. cok sevememistik guzel olmasina ragmen. resmen cogu seyi duzeltmisler. bence nefis olmus. sapka cikartiyorum, oncelikle bu paket icin, ardindan eski oyun sahiplerine bedava dagitildigi icin.

asil witcher simdi oynanmali. cunku oyunun hakkettigi gercek cikis versiyonu bu.

Oyunu bitirmiş biri olarak soruyorum, tekrar oynamaya değicek yenilikler varmı, varsa neler ?, birde oyunun sonundaki videoyaya bir açıklık getiriliyormu ?
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • 4 ay sonra ...
Oyunu aldım oynuyorumda..

Yahu bu meret Medium zorlukta çok kolay, bırak iksir kullanmayı ilk büyücü hariç canım yaıdan aşağıya inmedi. Alchemy fln kasmama bir nedende olmuyor haliyle.

Şu an Act 1'in sonundayım ve baya oynadım. Zorluğu değiştirmek için en başa dönüp bir daha baştan almakta zerre istemiyorum.

O yüzden soruyorum;

1) Oyun esnasında zorluk değiştirilebiliniyor mu? (Ben bulamadım ama belki gözümden kaçmıştır)
2) Hard seviyede oynayan varsa oyun hakikaten zevkli oluyor mu? Oyunda zorlaştırıcı etmenler neler oluyor? Sadece daha HP li rakipler ve daha fazla DMG vurmaları mı?
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 ay sonra ...
enhanced edition oynuyorum. oyun bitmiyo arkada$ cok uzun suruyo. act 4 teyim hala 2 act war. arti enhanced edition levellari varmis sanirim.

mamafih guzel oyun. boyuna onu bunu duduklemece felan, harbi ciplak dryad ler felan, bu oyuna lisansi kim vermis lol.

seks pazari gibi oyun.

grafikler guzel, 2007 de cikan oyun icin baya iyi, ya da enhanced olunca boyle texture kalitesi artmis midir nedir?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...