Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Healing addon

ad3m

Öne çıkan mesajlar

Healer zevk vermez denmiş. :) Zaten bi insanlar işkence olsun diye oynuyorlar eheh.

Charını sevmek demek oynadığın charla zevk almak demektir. Yani bunlar nasıl birbirinden ayrılabilir?
(Abi ben warrior a hastayım süper char ama oynarken hiç haz almıyorum:S) Varmı böyle bir mantık?

Hayatım Caster dps class oynamakla geçti. Ama ne hikmetse herzaman bir priestim de olmuştur. (Holy yi kastediyorum) Ve bu oyunda Priest gerçekten Focus ve experience gerektiren bir class. Partyi wipe a götüren tankın fazla mobb çekmesi yada mage'in sheep atamaması olmaz genelde. Arkadanızda sağlam bir healer yoksa zordur o partynin işi. Ayrıca Priest'in mana durumu da gruptaki diğer oyuncuların moral kaynağıdır. Şahsen wow da priest oynamak çok eğlenceli.

Priest'ler kişilikleri hakkında şöyledir böyledir denmiş. Bende şöyle bir yorumda bulunsam...

Tanklar, Leader ben olucam diye resmen ağlıyolar. Ben merkezcik kişilik. Bide aggro yu tutamadılarmı çok gülüyorum.
Mageler, Spell damage yokken zaten dungeon a girdlermi hırs yapıyolar. Eziklemeye başlıyolar ben nasıl dps de birinci olmam diye. Sheep de yapamasalar zaten alınmazlar partye.
Roguelar, stealth a güvenip boss etrafında fln geziyolar. Hehe lol beni göremezsin nanik hesabı.
Warlock ve Hunter eğer deneyimsizse zaten yatışşş. Petler sheep e sap e dalar. Ezik ezik durumlar.

Ama priest in böyle saçma hataları olmaz genelde. Manası yetmiyodur yada addon kullanmıyodur. En kötü ihtimalle kördür. Bütün partynin sorumluluğunu üzerinde taşıyan, boss kesildiğinde en çok rahatlayan ve haz alan karakter. Üzerinde nekadar baskı varsa, okadar çok zevk alır boss yatınca.

Mesela bende de lvl 20 priest vardı dün akşam (şuan 24 ovv gral oldum) Shadowum ama o lvlda pek bi etkilemiyo. WC sonunda tank tebrik etti. 1 kere water içtim onda da buff tazelemiştim. Friend liste fln ekliyorum dedi tabi benim bitarafım kalktı :D

Kısacası hepimiz eziğiz. 5 10 25 adam toplayamadan hiçbi halta yaramıyoruz :)

Dipnot: ad3m ben seni gayet iyi anlıyorum. Öyle bi addon olmasa bile Bartender2 ile güzelce dizebilirsin tuşları. Ben hiçbizaman adamın canı benim atıcağım noncrit heal dan azalmadan heal cast e başlamam.
Sosyal ağlarda paylaş

Marveloth nabtın senya bütün classları kötülemissin =)

Kendi fikrimce bütün classların yeri ve zamanına göre ayrı ayrı görevleri olabilir.Sonuc olarak gereksiz yada ise yaramayan class yoktur..
ayrıca tamam uzerindeki itemlarda onem tasıyor ama karateri kullanmayı bilmek herseyden önce gelir..Ben kac kere Legbranın kendisinden daha ii itemlara sahip mageleri gectigini gördüm dm da..

öle yani...=)

Ama heallerda priestin üzerine tanımam genede.(bunu priestim var diye söylemiyorum =) Heal cesitliligi,gerek bonusları..Seviyorum be ben priesti.
Su telekom grev e baslamadan once legbra ocean bide bikac arkadas ile SV farm yapıyorduk enchanter bi arkadasa rep. icinde.Neredeyse koca instanceda bi keremi ne su iciyordum bosslar dahil olmakla birlikte.Simdi bide Mp5 Tam emin deilim ama 2 katı olacak priestlerde.Ohh demeyin artık keyfimize =)
Sosyal ağlarda paylaş

Shadow formdayım demedim. Shadow talent gidiyorum dedim. Ama bunu anlayamayacak kadar kıt olduğunu sanmıyorum. Sadece ukalalık yapıyosun. Ben ukala insanları hiç sevmem. Ayağını denk al.

Amacım orda classları kötülemek değil, classların komik hatalarıyla priestin kritik hatalarını kıyaslamaktı. Ama bunu da idrak edememişsin. Nickinin altındaki balona veriyorum bu durumu.
Sosyal ağlarda paylaş

Komik olma..
Patiye yeni üye olmak demek bu oyunu bilmemek anlamınamı gelir?

Asıl sen ayagını denk al konusmalarınla.Efendiligini bozma durduk yere.Ben orada gülmüsüm espri yapmısım gecmisim.Ego manyagı olma okadar hemen yanlıs anlayıp hakaret ederek zeytin yag gibi üstede cıkmaya kalkısma.Farkettim hatamı duzelttim yani..

bukadar hakaret etmene gerek yoktu güzelim.. =)
Sosyal ağlarda paylaş

Marveloth said:
İnsanların espri anlayışı farklıdır. Benimki böyle. İncredible funny esprilerini diğer patilere yaparsan çok mesud edersin beni.

Kusura bakma ama biz buna bizim buralarda ego diyoruz..Baska birisinin kendine bisi demesini engellettirme.. Elestiriye ve insanların yazdıklarına karsı bisiler demesine acık olmalısın..Sonucta senin gibi hakaret etmedik dimi sana..

Ayrıca anlamadıgım sey ayagını denk al demissinde..Afedersin ama kimsin senki?
Sosyal ağlarda paylaş

Ya gidin pmle tartışın konuya bak yorumlara gel.
Bana class tavsiyesi ile gelmeyin, oyunculuk ile hiç gelmeyin.
Bildiğiniz kullanışlı bir addon varsa yazın gerisini bana bırakın.
Birde şu konuyu baştan sona okurmusunuz.
Tavsiye bir addondan nereye kaymış...
Sosyal ağlarda paylaş

Tamamda beni uyarmak sanamı kaldı oncelikle.Yada neden pm yolu ile bunu bana bildirmedin?
Arkadas ile aramızda yasanan ufak bi yanlıs anlasmaydıki daha sonra pm yolu ilede yazdım zaten olanı..
Yesilcama donmus vallaha artistilikten gecilmiyorda ha..

Heal addonumu istirsun sen.gir curse.com a yaz oraya healbot diye indir onu.Tuşlarını ayarla kime ne kadar heal lazımsa o ranki kullanıyor otomatik olarak.Ama shamanda nekadar kullanıslı olur bu onu bilemicem.

Amacim kimse ile tartısmak deil ama.Kime ne desek sanki buraların sahibiymis gibi konusuyor.ne bu be...Normal konusan yok..İlla birbirinizi ezmeye calısıcanız dimi..Töbe ya...
Sosyal ağlarda paylaş

neyse konu dağılmış ben konu hakkında yazayım, BC öncesi böyle bir addon vardı adı healing toucher di hatta, ama BC ile gelen özelliklerde health durumunu "hesaplayamıyorsun" ayrıca Combo pointide "hesaplayamıyorsun" macrolara bunları koyman engellendi dolayısıyla bununla ilgili addon yapılamıyor, Ben drooda healing toucher ve Cat mod için combo point hesaplayan hede kullanıyordum çok araştırdım patch notlarda buldum adamlar kökten kaldırmış bu olayları.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...