Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tankkin

Lopeth

Öne çıkan mesajlar

offff diyorummmm (:D o ne yaaa.. helall olsun ehehhh.. gerçekten ciddi bi saygı duydum adama :).. (ben de tank oluom zaman zaman (hatta çou zaman) mageimle :P heal aldıktan sonra np ^^ ha "lan bodur mage, tauntun varm mı senin nub şey" derseniz ^^ eet var :P
Button 2: Fireball
Button 4: Taunt (Fireblast :P - gearıma kurban olim)
Sosyal ağlarda paylaş

ütopya bu... adamlar full epik partiyle video için yapmışlar bence, bi kere bu adam agro yaratana kadar kimsenin boss a vurmaması lazım bir warrior 8 K agro yarattıktan sonra (ortalama 6-10 sn)abanabilirsiniz artık kaçırmaz warrior agroyu oysa ooomkin de öyle bi olay yok bildiğim kadarıyla, mage 2 crit çaksa olayı biter zaten cast etmeside zor boss üzerinde olduğundan, ha adam dalar iyi heal gelir 2 dk kimse DPS yapmaz tabi böyle bi video çıkar normal...
Sosyal ağlarda paylaş

Her 4-5 saniyede vurmuyor bence cok daha fazla vuruyor. Wrath 1.5 saniye cast ve %70 şansla interrupt olmuyor. Nature's grace gelirse 1 sn cast. Moonkinlerin zaten aggro sorunu var bence tauntun eksikliğini o yüzden görmüyor. Threat için dmg kullanıyor, hiç bir şekilde threat düşüren talent ı olmadığı için de gayet etkili.
Sosyal ağlarda paylaş

Senin dedigin dps icin gecerli.Fakat iş tanklamaya gelince ole olmayacak diye düşünüyorum..yani demek istedigim.Düşük armor ve dodge sanşı ile cok fazla hasar alacak ve kendisine gelen heal fazla olacak buna oranla.Heleki prience te %60 tan sonra gelen heal i sizde goruyorsunuz orada..Ama genede agro kacırmıyor.Bu imkansız gibi geliyor bana biraz.Ayrıca 1,5 sn de bir ortalama 1000 k damage veridiginide dusunursek.Dps classları yaklasık olarak 3 sn de ortalama 3-3,5 k gibi bi damage vericekler ama..Burada da mantıksız geliyor bana.Yani yapılmıs ama nasıl yapılmıs?
Hani moonkin bayabi agro yaratana kadar 1-2 dakka gene dalmasa boss a buseferde heallerlar agro yaratacaklar..=)
Sosyal ağlarda paylaş

Satanael said:
Senin dedigin dps icin gecerli.Fakat iş tanklamaya gelince ole olmayacak diye düşünüyorum..yani demek istedigim.Düşük armor ve dodge sanşı ile cok fazla hasar alacak ve kendisine gelen heal fazla olacak buna oranla.
Hani moonkin bayabi agro yaratana kadar 1-2 dakka gene dalmasa boss a buseferde heallerlar agro yaratacaklar..=)

Ne alaka adam zaten neredeyse armor cap te. Druid forumlarında da var kendi başlığı orada anlatmış neler kullandığını gerek defans ve avoidance açısından gerekse spell dmg açısından. Öyle abartı bir çok çok fazla hasar alma durumu söz konusu değil yani. 1-2 dakika bekleme durumu da söz konusu değl videoda direk başlıyorlar dps e, ama kontrollü bir şekilde.
Sosyal ağlarda paylaş

oktayca said:
ütopya bu... adamlar full epik partiyle video için yapmışlar bence, bi kere bu adam agro yaratana kadar kimsenin boss a vurmaması lazım bir warrior 8 K agro yarattıktan sonra (ortalama 6-10 sn)abanabilirsiniz artık kaçırmaz warrior agroyu oysa ooomkin de öyle bi olay yok bildiğim kadarıyla, mage 2 crit çaksa olayı biter zaten cast etmeside zor boss üzerinde olduğundan, ha adam dalar iyi heal gelir 2 dk kimse DPS yapmaz tabi böyle bi video çıkar normal...

Değil, iyi hesaplanmış bir itemization ve buildın sonucu bu. Trinketleri tank trinketi elinde de earthwarden var zora girdiğinde direk +26 dodge alıyor. Büyük ihtimalle pvp itemları da vardır def yetmediğinden. Mesela Maulgarın wwsinden 4k yiyor sadece. Balance druidin zaten aggro sorunu var, threat reduction almayınca gayet güzel liste başı olabiliyor. Gruulda threatmeterı izle, ot olan druid dışında kimse yanına yaklaşamıyor. Bu adam tbc ilk çıktığında heroic tanklıyordu şimdi geliştirmiş kendini takdir ettim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...