Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Denizli-Galatasaray

nukbasliklikiz

Öne çıkan mesajlar

Neden Beşiktaş böyle penaltılar kazanmadı hiç? Neden hep bütün hakemler bizim maçlarımızdan sonra dinlendiriliyor? Şerefli 2. liklerimizi unutmamak lazım , hakemin gözüne kar suyu kaçmasını , 8-0 lar filan.. olsun be biz halkın takımıyız ve türk halı hiçbir zaman haksız kazanç elde etmek istemez!
Sosyal ağlarda paylaş

mokoko said:
ya tmm belli mac ı gs ye wericek hakem ama bu kdr da belli edip werilmezki ya wericeksen wer bari penaltıyı 80 de insanlar belki inanır bu kdr olmaz ya

yuh ya allah ıslah etsin dicek başka bişey bulamıyorum sana. ya farklı maçı izliyoruz ya da sen başka bi tarafınla izliyosun maçı
Sosyal ağlarda paylaş

Bu maç ile birkez daha türk futbolunun karanlık yüzü ortaya çıktı.
Dalga dalga gelen denizlispor fırsatlardan yararlanamadı.Farkı kaçırdı.Fakat hakem rezil kararlarıyla Gs ın eski şampiyonluklarını hatırlatacak kararlar vererek denizlili futbolcuların emeklerini sildi.
Yazık bu futbola.

Teşekkürler denizlispor.
Sosyal ağlarda paylaş

Yalanı falan yok sonuçta ne maçlar oluyor o kadar iyi oynamana rağmen yeniliyorsun bile...
Hakemin satılmış falan olduğunu düşünmüyorum hatta her iki penaltıda da doğru karar vermeye yönelik davrandığına eminim. Bir hıyaneti yoktu yani anlayacağınız, tabii bu benim düşünce.
Fakat ikinci penaltı kesinlikle hatalı...
Sosyal ağlarda paylaş

ikinci penaltı, penaltı diyenler birinci penaltı pozisyonunu izlesinler aynı pozisyon. belki ikisi de penaltı değil dersiniz birşey diyemem ama birine çalıyorsa diğerine çalması da lazım yani. ikinci yarı maçı gs tek kale oynadı dikkat ettiyseniz. hakkımızdı yani öyle beleşe alınmış bir 3 puan falan değil. ayrıyetten hakem tam saç baş yoldurmalıktı.
Sosyal ağlarda paylaş

ya aslında iki pozisyon da penaltı çalınabilirde çalınmayabilirde çünkü ikisindede dengesiz şarj var ama kaç kere böle penaltı çalınmış o ayrı. Hakemin insiyatifiydi

Ama şu var ki iki pozisyonda birbirine benziyor o yüzden hakem kendi doğrusundan şaşmadı, bu yüzden kasıt yok.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...