Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Visitors (Ziyaretçiler)

Creel

Öne çıkan mesajlar

2 çıktı

"There Is No Normal Anymore." said:

Anna the leader of the V’s uses the popular TV anchor Chad Decker to deliver her messages to the Humans but suspicion arises from FBI investigator Erica who believes that the V’s have different intentions to what they claim. Erica and Father Jack find themselves being tracked down by a seeker.

Sosyal ağlarda paylaş

rahatsızlık

dizi şu an halen kim uzaylı kim değil muhasebesi üzerinde dönüyor. fbi ın başkanı mı uzaylı? yok ordaki zencu hatun mu kertenkele? baş rahip de uzaylı mı? falan gibi.

tamam dizi olayının özünde merak uyandırma vardır biliyorum ama klasik serileri bu kadar gizem, bu kadar bilmece bulmaca olmadığı halde gayet severek seyrediyorduk yani.

tamam kurgunun tamamen eski seriler gibi olması elbette anlamsız ama bi şunun ortasını tutturamadılar gitti. yani olay visitors temalı başka bi dizi gibi işleniyor bence özetle.

zaten heroes ve lost gibi buna da zaman yolculuğu olayını dahil ederlerse yada yine lostta olduğu gibi bi tane de hatch benzeri bişey koyarlar, bi sezon da onun içinden civciv çıkacak kuş çıkacak diye bekletirlerse her halde senaristlerin ve yapımcıların kulaklarını bayağı bir çınlatırım. :)

Sosyal ağlarda paylaş

Yaşlı rahip kafadan uzaylı o kesin bence.
Ergen çocuğun şişman arkadaşı uzaylı olabilir.
Ergene yazan sarışın kız gibi uzaylılar dünyayı ele geçirsin 1 milyon borcum olsun.
MAntıken kertenkele veya yılan insanlar olduklarına göre kışın falan kış uykusuna yatma gereksinimleri olacaktır. Ama bir yandan da herifler uzaylı belki o ihtiyaçlarını evrimle yok etmişlerdir.

Sosyal ağlarda paylaş

Luxor said:

rahatsızlık

dizi şu an halen kim uzaylı kim değil muhasebesi üzerinde dönüyor. fbi ın başkanı mı uzaylı? yok ordaki zencu hatun mu kertenkele? baş rahip de uzaylı mı? falan gibi.

orjinal dizide şöyle bir olay da vardı: tanıyıp bildiğin adamı zuzaylıyla değiştiriyorlardı. yani o dediğin şey son bölüme kadar devam edecektir.

Sosyal ağlarda paylaş

çok iyi değildi sanki.. konuyu derinleştirdiler biraz. o ceketlerden bu gibi bişi çıkacağı açıktı zaten. protesto eden kadına ne yaptılar acaba? kolay saf değiştirdi.. bliss???

ya bir de ilerleyen bölümlerde gerilimi arttırmazlarsa bu v olmaz yaw.. v izleyip korkmak lazım biraz. bu çok... bilemiyorum, standart amerikan gece dizisi... aptal ergen vs güzel kız. inatçı aklı karışık iyi adam vs daha prensiplerine bağlı iyi kadın etc..
az daha kasmaları gerek senaryoda. konu geliştikçe oturacaktır diye umuyorum. ama şu "2009un son bölümü!" geyiği can sıkıcı

Sosyal ağlarda paylaş

yalnız adamlar 5-6. bölümde konuya girmeyip işi kedi-fare oyununa çevirirlerse, resistance olmazsa ya da v for victory falan gelmezse.. bunlardan sadece bir tanesi bile eksik olursa bu dizi tırta sarar.. izlenme oranları ne olur bilmem ama tırta sarar feci..

şimdilik hiç politik olaylara bulaşmadan devam ediyorlar ki visitors for nickelodeon falan olması mümkün gibi geliyor bana..

umarım yanılırım.

bi de
to the heroism of the Resistance Fighters -past present and future- this work is respectfully dedicated

demesi olmadı bunun hakkını vermesi gerek.. ha şimdiki dünya düzeninde bu gibi şeyleri demek sıkar biraz..

bir de 1983 olanında ergenekon gibi olaylar dönüyordu bilimadamlarına karşı.. bu sefer fbi+rahib gözünden bu konuları göremeyeceğiz herhalde
Sosyal ağlarda paylaş

3. bölümde iyiydi, valla adım adım ilerliyor, öle direk işte devlete flan gitmek yerine kişiler üstünden gidiyor güzel bence, zaten governmentta 2335 tane vardır kritik noktalarda uzaylılar kesin.

devlet karışsa işe olay oo silahlarını emelim, teknolojilerini çalalım bik bik aynı geyikler olurdu hep klişe şeyler bunlar zate.

"The fifth column says hello." ahah bu süperdi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...