Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

256 k yla ne oynayabilirim ?

loop

Öne çıkan mesajlar

ADSL ile ip adresi üzerinden oyun oynamak hakkında bir problemim var arkadaşlar. Aslında problemin ne olduğunu bilmiyorum. Battle nette bir arkadaşla sürekli starcraft oynuyoruz. O oyun kurunca ben giriyorum ama ben kurunca hiç kimse benim oyunuma giremiyor.
Aynı şekilde bir arkadaşımla Dungeon Siege oynamak istedik. Arkadaşım host olunca ben ona girebiliyorum ama ben kurunca o giremiyor. Acaba problem ne olabilir. ADSL ayarları yapılırken güvenlikle ilgili bir seçeneğin seçilmesi yüzünden olabilirmi?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mighty_THoR, 29 December 2003 01:55 tarihinde demiş ki:
adsl in oyun ping i hiçbir zaman düzelmeyecek çünkü kullandığı sistem çağ dışı,temelde dial up ile aynı teknolojiyi kullanan bir sistemle nereye kadar...[hline]Özhan Canaydın demiş ki "vatan haini mektebi sultaniye pankartını açanları kınıyorum"

bir hafta sonra vergi daireside demiş ki "galatasaray klübünün vergi kaçırdığı tespit edilmiş olduğundan dolayı 1 trilyon lira cezaya çarptırılmıştır"

Doğrusun bakır kablo ile bağlanmak başka fiberoptic cable ile bağlanmak başka tamamiyle hak veriyorum yazacaktım 3-5 şey zaten konuşturmuşun :)[hline]KinGpiN the striked sazan
BabacumMostors, 27 December 2003 21:53 tarihinde demiş ki:
yabancı am da kullanmasınlar alla alla ben zorda kalmadıkça kullanmıyorum...
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
said:
adsl in oyun ping i hiçbir zaman düzelmeyecek çünkü kullandığı sistem çağ dışı,temelde dial up ile aynı teknolojiyi kullanan bir sistemle nereye kadar...[hline]Özhan Canaydın demiş ki "vatan haini mektebi sultaniye pankartını açanları kınıyorum"

bir hafta sonra vergi daireside demiş ki "galatasaray klübünün vergi kaçırdığı tespit edilmiş olduğundan dolayı 1 trilyon lira cezaya çarptırılmıştır"

Çağ dışımı? Lol bence adsl ve kablonun geleceğini önce bir öğren hangisi ilk çıkmış onu bir öğren eğer dersenki Türkiyede adsl yok kardeşim bitmiş olay kablo ezer geçer bu tartışılabilir bir konu ama adslye çağ dışı demek boş konuşmaktan başka birşey degil oyüzden hollanda ingilterenin 3/4ü adsl çağ dışı oldukları için neyse konumuza dönelim
56k lan daoc swg uo ao oynadım
Daoc swg yi lagsız oynuyorsun inanılmaz rahatlık hatta bazen kablo adsl kullanıcılarından daha iyi bile oluyorsun.OSI genel olarka laglı ne yaparsan yap ancak akşamları lag gidiyor AOda orta şekerli 256lan istediğin şeyi rahat rahat oynarsın.[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Virus,SatanixVirus,Satan-Virus,Virus-Satan,Satanix.
Trex DragonSlayerz Paladin of alb/exc
Viru Jan-Tiran BH of the Ecl The solo
Sosyal ağlarda paylaş

ona bakarsan dünyanın 3/4 ü 56k kullanıyor senin sefil mantığınla 56k gibi mükemmel bir bağlantı şekli varken başka birşeye ihtiyaç yok[hline]Özhan Canaydın demiş ki "vatan haini mektebi sultaniye pankartını açanları kınıyorum"

Sosyal ağlarda paylaş

said:
-Aragorn-, 28 December 2003 00:14 tarihinde demiş ki:
2 yıldır daoc oynuom 56k yle
süper performans alıom hehe =)[hline]Oski lvl50 The Hero Gayzerker RR4+
Excalibur - Non-Guild | Hibernia / EU
Dogan lvl50 The Bard RR3+
Excalibur - Celtic Fist | Hibernia / EU

unity100, 01 November 2003 14:23 tarihinde demiş ki:
multi media online ROLEPLAYING game. diyor. multimedia online PLAYER VS PLAYER game demiyor. degil mi.

Sevgili Aragorn DAOC oynamamı tavsiye edermisin ?
Hangi serverda daha çok türk var ![hline]---------------------------------------------
Now I lay me down to sleep
Pray the lord my soul to keep
If I die before I wake
Pray the lord my soul to take

:-) :-)
Sosyal ağlarda paylaş

daoc bölümüne bekleriz seni =)
orda bu konu konusulmus yüzlerce topic var heh
eu version al derim ben prime time de 3000 kisi oluo serverda yani full
us ile zaman uyusmadigi için pek aktif oyun olmuo-mus =) öyle diolar
daoc simdiye kadar çikan en ii mmorpg bence tavsiye ederim[hline]Oski lvl50 The Hero Gayzerker RR4+
Excalibur - Non-Guild | Hibernia / EU
Dogan lvl50 The Bard RR3+
Excalibur - Celtic Fist | Hibernia / EU

unity100, 01 November 2003 14:23 tarihinde demiş ki:
multi media online ROLEPLAYING game. diyor. multimedia online PLAYER VS PLAYER game demiyor. degil mi.
Sosyal ağlarda paylaş

Eheh maalesef pc konusunda biraz problemim var. 3 yıl önce aldığım pc yi kullanıyorum hala. Yeni bir makine aldığımda beni de aranızda göreceksiniz sevgili Aragorn !
:-p[hline]---------------------------------------------
Now I lay me down to sleep
Pray the lord my soul to keep
If I die before I wake
Pray the lord my soul to take

:-) :-)
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
said:

easyyyy...:)[signature][hline]"Cok zoru yapariz ,imkansız biraz zaman alır"
Fornication Under Control of the King
Sosyal ağlarda paylaş

said:
adsl in oyun ping i hiçbir zaman düzelmeyecek çünkü kullandığı sistem çağ dışı,temelde dial up ile aynı teknolojiyi kullanan bir sistemle nereye kadar...

cagdisi olan ADSL diil Turk Telekom. ADSL ile dial-up'in da ayni hat uzerinden gecmeleri disinda bir ortak yani yok yani...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...