Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Eski oyun onerileri..

Black-ice

Öne çıkan mesajlar

Şu eski oyunlari çekiyorum bu aralarda derste, uyurken falan kafamda topladıgım oyunları kazaa'nın başına geçince unutuveriyorum şöyle bir beyin fırtınası yaratırmısınız rica etsem?

Özellikle FPS türü oyunlar arıyorum (mesela system shock), birde nereden çekebileceğimi falan söylerseniz sevinirim..[hline]Magic, 24 Şubat 2002 09:22 tarihinde demiş ki:
Gerçteksan disnlersain gloercnki bolre ditlmisş Dimi Bone ?

Kestane Derneği!
Sosyal ağlarda paylaş

bunlar türkçe siteler

eskioyun.com
anet.com - tam url bilmiyorum ama oyun bölümünde var epey

the-underdogs.org

aslında nerdeyse yüzlerce site var, paticikten ararsan epey bulursun. abandonware diye araman lazım.

google'dan da abandonware / game / download gibi key'lerle ararsan bir sürü bulursun.[hline]Pretty women make us buy beer,
Ugly women make us drink beer.
[Al Bundy]
Sosyal ağlarda paylaş

dark earth'ü gameshow'dan hatırlar gibiyim, hani kahramanımız dakar mıydı neydi, böyle bi sürü kesici silah çeşidi vardı, o mu?

hiç oynamamıştım ama onlarca yüzlerce kez okumuştum o yazıyı, belleğimde yer etti epey. tabi doğru hatırlıyosam.[signature][hline]Pretty women make us buy beer,
Ugly women make us drink beer.
[Al Bundy]
Sosyal ağlarda paylaş

Ve oyle serbestsinki oyunda direk sevgilini bile vurabiliyosun öldürebiliyodun bilmemne yane o kdr esnek bir ve o kdr müthiş oyun zor bulunur ksn oyna abe[signature][hline]Olymposdan[Sir Lancelot]
[Silver Ailesi,Ivanov kardeşler]
Osi Eudan [Raven Sardok] Pally Archer
------
Save me from the nothing i've become
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...