Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sevdiğiniz kızın yan sokağınıza taşınması

NuKe

Öne çıkan mesajlar

Dershaneden sevdiğim bir kız var. Aramız da iyi sayılır. Ama ona bir turlu açılamadım. bir süre sonra bir kızla çıktım. Ama sevdiğim kızı unutamadım ve çıktığımdan ayrıldım. Şansa bak ki sevdiğim kız da ayrılmış çıktığından. Ve bizim yan sokağa taşındıar!bunun avantajlarından yararlanmak istiyorum ama bunun ne gibi bir avantajı olabilir. Ona nasıl açılırım?[hline]Ejderha Gibi Uçarım,
Elf Gibi Sokarım(ok bakımından)...

DiaBoLiC, 15 September 2003 21:43 tarihinde demiş ki:
bu cinlerin toplu organizasyonları var bu fotoğrafın internete çıkmasına izin verilir mi???
Sosyal ağlarda paylaş

oha o da ay beni seviomuş diip kollarına atlıcaktı dimi :)[hline]Llama, 16 December 2003 18:36 tarihinde demiş ki:
sperm triballerı lazım arkadaslar bıldıgınız varmı allah askına acıl sekılde lazım sıgara ıcın ola bılır sakallı ola bılır yanı elınızde ne varsa buraya koya bılırmısınız....
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar saolun da bizim yan sokakta oturmasının ne avantajını yaratabilirim. Kapısına gidip haftada bir kez gizlice bir gül bıraksam etkili olur mu mesela? Ya da daha değişik fikirleriniz varsa söyleyin bablar..[hline]Ejderha Gibi Uçarım,

bu cinlerin toplu organizasyonları var bu fotoğrafın internete çıkmasına izin verilir mi???
Sosyal ağlarda paylaş

Eline bi paket sıcak su al git kapılarına ve şu efsane sözcükleri söyle;

-Do you have doğuş Çay?

Etrafta koşuşturmaya başlayacaktır.Sonra bi çay getirir.Ertesi gün gene al eline bir sıcak çay gene git kapısına ve şu efsane sözcükleri söyle;

-Do you have doğuş şeker?

Gene koşuşmaya başlayacaktır.Sana şekeri getirdiğinde ise beni davet etmiyormusun de gir içeri.Gerisi kıza kalmış.[hline]Don't Panic
No Fırfır
This is Turkish Technology

Sosyal ağlarda paylaş

Allah aşkına mantıklı bişe söyleyin ya.. Benim fikrim nasıl mesela?[hline]Ejderha Gibi Uçarım,

Sosyal ağlarda paylaş

kiza gizli biseyler yapmayi dusunuyosan yani iste oyle gul birakmak falan, kizin onu yapanin sen oldugunu dusunebilecegi bir zamanda yap. yani ilk once kiz biraz farketsin senin onunla ilgilendigini sonra mesela gul birakicaksan birak. yoksa hicbir ise yaramaz+kiz baskasi sanabilir+bosu bosuna yanlis seyler dusunebilir baskalari hakkinda vs..
bi de gul birakmak biraz buyuk bisey, ne biliiim kizin bi babasi annesi komsulari abisi falan olabilir onu sorguya cekicek heh

[Bu mesaj ikiyol tarafından 09 January 2004 19:27 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Haklısın ikiyol.Ama ben.. nasıl diyim.. utangacım işte! Beni farketmesini sağlamalıyım. Bir şekilde.. Ama nasıl?[hline]Ejderha Gibi Uçarım,

Sosyal ağlarda paylaş

Aslında var. Yalnızca bu konuda utangacım. Diğer konularda fazlasıyla aktifim aslında. Sadece ya reddederse diyorum..[hline]Ejderha Gibi Uçarım,

Sosyal ağlarda paylaş

Benim her zaman kullandığım bir taktiktir bir kızla tanışmak için heh açıklıyorum. Mesela kız ile ortak matematik dersi alıyorsun diyelim bir derse gitme, sonra eksiklerini arkadaşlarından değilde o kızdan iste mesela defterini fotokopi çektirtmek için isteyebilirsin(emin ol hiçbir kız buna hayır demez senden tiksinmiyorsa yaad acil bir işi yoksa). Eh artık fotokopiciye giderken yolda geliştireceğin muhabbet sana kalmış:)
Sosyal ağlarda paylaş

madem aynı dershaneye gidiyorsunuz bir sabah(ya da öglen ne zamansa dershane)kız dershaneye gitmek icin evden cıkarken sende onların evinin önünden gec(tabi sende dershaneye gidiyorsun bu arada)meraba meraba gidin beraber dershaneye.eve gelirkende istersen beraber gidelim bundan sonra de.Zaten hayır demez büyük ihtimalle.iste ilerletirsin muhabbetini.sonrası sana kalmıs...[hline]Don`t trouble trouble till trouble troubles you!
Dejeavu The Level 50 Eldritch...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
NuKe, 09 January 2004 19:08 tarihinde demiş ki:
Dershaneden sevdiğim bir kız var. Aramız da iyi sayılır. Ama ona bir turlu açılamadım. bir süre sonra bir kızla çıktım. Ama sevdiğim kızı unutamadım ve çıktığımdan ayrıldım. Şansa bak ki sevdiğim kız da ayrılmış çıktığından. Ve bizim yan sokağa taşındıar!bunun avantajlarından yararlanmak istiyorum ama bunun ne gibi bir avantajı olabilir. Ona nasıl açılırım?[hline]Ejderha Gibi Uçarım,

[Bu mesaj Hellsing tarafından 09 January 2004 21:00 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

evet aslında iyi olmuş kızın yan tarafa taşınması. ilk bone un dediklerini dinle. (boş koş)
ikinci olarak ara sıra dışarı çıkar onu nebiliyim cafeye götür felen. bu arada zaten onu eve almaya gittiğinde ailesi tanımaya başlar seni. kız zaten evdekilere seni "okul arkadaşım" olarak tanıtacaktır. bu sayede ailesi yönünden bi problemin olmaz. hatta "aaa meraba Nuke yavrucuğum nasılsın?" diyip kızı çağıracaklardır ki iyidir bu. ailesi de senden bi kötülük görmedikleri için (şirin davranacaksın) sana güveneceklerdir.[hline]The lady in red is dancing with me cheek to cheek
There's nobody here, it's just you and me, It's where I wanna be
But I hardly know this beauty by my side
I'll never for get, the way you look tonight
The number you have dialed is walking with his girlfriend please, try again later.
Sosyal ağlarda paylaş

Yaşınız aynı mı kızla yani aynı dönemde misiniz yoksa örneğin o lise 1 sen lise 2 misin?
Aynı dönemdeyseniz kurs çıkışları tüm arkadaşlarını sat, önceleri aynı dolmuşa bin, kızla aynı yerde in, yavaş yavaş iyi akşamlar falan de, bi gün kursa giderken karşılaş, aynı otobüse bin, muhabbeti yavaş yavaş ilerlet, şu dersim eksik, bana çalıştırır mısın de, benim de o dersim kötü derse beraber çalışalım senin yapamadıklarını ben yaparım sen de benim yapamadıklarımı yaparsın falan de, asla bocalama. Bi gün farkederse ama senin bu dersin çok iyi falan derse güzel yüzünü daha çok görmek ya da güzel sesini daha çok duyabilmek ya da güzel kokunu daha çok duyabilmek ya da o tarz bi iltifat yap, muhtemelen kızaracak ve bozaracaktır, kızarmasa bile bişi sölemez en fazla teşekkür eder. Akşam yattığında olayları düşünecek ve artık niyetini anlayacaktır. Ertesi günkü davranışları çok önemli, gece aldığı kararı uygular, senden hoşlanmıosa tribe girebilir, o zaman vazgeç kızdan, istemiosa peşinden koşmanı tavsie etmem, hoşlanıomuş gibi hareketlerde bulunuosa hayırlı olsun..[hline]Unique|MF (eski) >> CS ---- Wololo (yeni) >> CS ---- Padaone >> Sanane (JK2)
Celeis >> Elan Realms (UO) ---- Celeis Sirion >> Dark Venue (UO)
Sosyal ağlarda paylaş

çok ballısın . sabah bi oyun yap karşılaşmış gibi falan takıl . ve sohbet edrken sevdiğini söle . ( ah bea süper plan yapıyorum ama uygulama yapamıyorum :) )[hline]Lütfen Yerler Çöp Atmayın!
İmza:Kat Temizlikçisi
[Bu imza zgrw tarafından 11 December 2003 14:47 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...