Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Balıklarım hasta :(

Absolut

Öne çıkan mesajlar

ICK denen illlet bir akvaryum hastalığı yüzünden bütünbalıklarımı kaybetmek üzereyim. Çaresi balıkları karantina akvaryumuna alıp 3-4 hafta orda bakmak ve bu sürede esas akvaryum kendi kendine çalışması. Ama sorun şu ki karantina akvaryumumda hali hazırda başka hasta balık var ve digerlerine bulaşsın istemiyorum :(
Görünen o ki baya pahalı bir yatırım ellerimin arasından kayıp gidecek hızlı bir sürede :([hline]Kalplerdeki Kaymak Profocio Web Hosting
Sosyal ağlarda paylaş

karantinada bir tane balık varsa onu kurban et ... Sonra karantina yerini temizle balıkları at .. Bu arada 2-3 tanesini de feda etmen gerekecek ama balık ulusu icin 3-4 balıgı feda etmek gerekir ..
edit:Bu arada konuya yabancıyım mantıken soyledim..
[hline]Bir sormacam var balalar / Gaydi gaptir gaptir /
Caya gaamaltiya gatar / Dimeli nedir nedir /
Miskimit denince ahla / Tamam sindi gaptim /
Heman onun adi duser / Eti Eti Eti

[Bu mesaj ZeuZ tarafından 09 January 2004 16:58 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

geçmiş olsun, veteriner yok mu buradan senin balıkları kurtaracak? :)[hline]There were two men--they walked the same road, but after ten years they discovered completely opposite truths. So I think if I wander for ten years, I'll be able to find my own truth..
Sosyal ağlarda paylaş

Öhööhöhö öööyk! ıyy o akvaryumu görmek istemem! köpekbalığından tiksinmem bi:) 3 yıl yaşadı sonra verdim:) büyümüyorda akvaryum küçük ise:)[hline]thanatos 01 January 2004 00:00 tarihinde demişki
20dk kaldi hala gelmedimi sampanyalar?

* saga sola kosusturur !
Not:Önemli olan mesaj diil tarriihhh:)

Sosyal ağlarda paylaş

Ana :[
Geçmiş olsun Abso :[
Benimde 5 yıl besledikten sonra zıbaran bir capon balığım vardı :p Ölünce ağlamıştım bayağı bir...
ilk okul 1 de almıştık,5. sınıfa kadar yaşamıştı.

*!hüzünlenir*

Ben öldürdüm..Ben öldürdüm..Nayııır...[hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow
Always remember;death is only a Begining

Only in My Dreams Now...Curse!
Başlangıç
Sosyal ağlarda paylaş

deniz akvaryumları daha küçük olamiyor ki zaten minimum o kadar olması gerekiyormuş. bizim bir arkadaşın dükkanında kuruluydu onun da sürekli hasta oluyordu ama servis çağırıyordu adamlar alet dolu bir minibüsle gelip birsürü işlem falan yapıyorlardı ilaçlar kimyasal maddeler. zor iş valla allah yardımcın olsun absolut
Sosyal ağlarda paylaş

valla benım akvaryumumdada boyle bı hastalık olmustu 1 haftaya farkedınceye kadar sadece hastalıgın bulastıgı balık kaldı oda 2 hafta yasadı tek basına sonra kaldırdım akvaryumumu gıtmısdı guzellım cıkletlerım[hline]''İktidar her yerdedir,direnişte...''Michel Foucault
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
hmm sanırım bunlar denizde yaşayan balıklar akvaryumculara gidip sordunmu ilaçlar fln yani ben her su değiştirdiğimde ve bazı diğer durumlarda damlatıyorum ilaçları..[hline]===> orc_lord <===
Buddy'nin resimlerine gider..
Çok abuk subuk bir ismim var bana artık orc da diyebilirsiniz sadece orc :-p
Sosyal ağlarda paylaş

boccob ozaman dayına biraz daha arıstırmasını soyle yellow tang leri icin 2-3 gun icerisinde iyilestirebilecek bir tedavi var tatli su banyosu deniz akvaryumundaki PH ve Sıcaklıkla Birebir bi karantina gibi dusun bu cozum kesin bunun icin daha fazla bilgiyi absoluta verdim.[hline]Fallen
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...