Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İptal edildi???

McsPeyn

Öne çıkan mesajlar

Bi kaç gün önce 2 adet daoc gold paket siparişi vermiştim. Geçen gün girdiğimde şöle bi msjla karşılaştım:

Bunu ben iptal ettirmedim. Stoklarda da halen var görünüyor.
Ne olmuş olabilir? Bir daha istesem yollarlar mı? Ya da kredi kartından çekmiş olabilirler mi? Yolladılar da buraya mı böle yazdılar?[hline]Unique|MF (eski) >> CS ---- Wololo (yeni) >> CS ---- Padaone >> Sanane (JK2)
Celeis >> Elan Realms (UO) ---- Celeis Sirion >> Dark Venue (UO)

Sosyal ağlarda paylaş

Nerden siparis verdğinle ilgili olabilir. Eğer Türkiyeye göndermeyen bir site ise ondan iptal edilebilir. Gerci böyle bir neden sunmaz ama eger kredi kartı limitin ya da kart numaran ile ilgili de olabilir.
Bazı siteler siparisi aldıktan sonra email ile onay istiyorlar o tarz bir olay da olmuş olabilir. Adamların gonderdiği mail varsa onları da incele reply yapman gerekiyor olabilir.
Başka da bir şey aklıma gelmiyor valla.
Sosyal ağlarda paylaş

amazon.com usa amazon.co.uk eu olabilir die dusunuyorum
gameloaded.co.uk a da bir bak baya alan war ordan ama son zamanlar sorun cikariyormus.[hline]Daverc...WTF ?! --> ..Mandooo, 11 December 2003 16:52 tarihinde demiş ki:
kim ne derse desin en pis pislik şudur abi:
özellikle UEFA ve ŞAmpiyonlar ligi maçlarında Brezilya taraftarı uygulamaktadır bunu...

Sosyal ağlarda paylaş

Zaten gameloaded.co.uk'de daha ucuz olmasına rağmen sorun çıkarmıyor diye ukgames.com'dan aldım ama iptal oldu. Bi de ekstre gelmeden de yenisi ısmarlanmaz ki şimdi adamlar kesmişlerdir falan..[hline]Unique|MF (eski) >> CS ---- Wololo (yeni) >> CS ---- Padaone >> Sanane (JK2)
Sosyal ağlarda paylaş

gameloaded da sorun çıktığını ben hiç görmedim?
baya bi şeyler aldım ben ordan tavsiye ederim[hline]Oski lvl50 The Hero Gayzerker RR4+
Excalibur - Non-Guild | Hibernia / EU
Dogan lvl50 The Bard RR3+
Excalibur - Celtic Fist | Hibernia / EU

unity100, 01 November 2003 14:23 tarihinde demiş ki:
multi media online ROLEPLAYING game. diyor. multimedia online PLAYER VS PLAYER game demiyor. degil mi.
Sosyal ağlarda paylaş

Neyse ya ben de biraz daoc yazısı okuduktan sonra daoctan oynamadan soğudum. Zaten Şubat tatilinden bir hafta önce başlayıp bir hafta sonrasında bir aylık ücretsizimi tamamlayıp sonra da yazın devam ederim die düşünüodum ama tatilde İstanbul'a gitmeye karar verdim + çok kasmak gerekiyormuş RvR ortamına dalmak için (ki bence de çok mantıklı karakterinizi iyi tanımanız gerekir iyi bişiler çıkartabilmek için). O yüzden vazgeçtim, karar değiştirip yollarlarsa oynarım ama tekrar ısmarlamayı düşünmüorum.
Ayrıca şu an oynayanlar yanlış anlamasın, hiç oynamamış biri olarak söylüyorum bunları, hiçbir zaman bozulamayacak bir denge ve amaçsız savaşlar bütünü gibi görünüo daoc, ama oyunun tadını alamadığım için böyle diyorum ya da artık lise 2 olduğumdan dolayı ders çalışmaya başlamam gerektiği ve daoca başlamamam gerektiğinden dolayı erişemediğim ciğere kendimi avutmak için mundar diyor da olabilirim. :utaniem:[hline]Unique|MF (eski) >> CS ---- Wololo (yeni) >> CS ---- Padaone >> Sanane (JK2)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...