Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

boyun uzaması!!!

ranges

Öne çıkan mesajlar

horaşe yokluğumda meydanı boş bulmuşsun saydıryosun bakıyorum. Ksaıca şöle söyleyeyim uzun boylular daha uzun yaşıyorlarmış. Hem daha sağlıklı oluyorlarmış. :-P
Horaşe bu da belden aşağı saldırı:
Ne demişler g.t. yere yakın olandan korkacaksın :)[hline]NO PAIN NO GAIN ® ©
oxxx[==============>

Sosyal ağlarda paylaş

said:
fizban, 08 January 2004 21:23 tarihinde demiş ki:
hayır ya kızlar da gayet sorun ediyolar kendilerine boyu. kısa boylu olanlar gerçekten inanılmaz üzülüyolar. ben bunu gördüm yani

yok yav, beni görenler oldu işte, ufacık minicik (158 cm) bi tipim, şimdiye kadar hiç sorun etmedim boy durumunu (hem sorun edince daha fazla göre batarmış bu gibi şeyler), hatta bütün erkek arklarım +185 cm oldu, baston statüsünde dolaştım yanlarında hep :)
ama tabiki de doğru olan bişey var, uzun boylu kız daha fazla dikkat çeker vs, ama zaten benim için şimdiden sonra dikkat çekmemek daha hayırlı gözüküyo :)
Sosyal ağlarda paylaş

17 yaşımdayım ben.
Boyum 1.80 yada 78 öyle birşey.
Çok boyum oturdu böyle çok sevindim 16 da 17 ye senede 10 cm uzadım.Kalırım böyle dedim herhalde...

Babamla konuştuk.

Ben 16 dan 19'uma kadar her sene 10 cm uzadım dedi.
Dehşete düştüm.Ulan tam seviniyordum pantalon ayakkabı derdi bitti diye.Babam tam 1.91.
Valla genlere göre babamı sollamam lazım.Annemin boyu 1.70 bu arada.
Yani uzayacam daha.
Bu arada hafızamda süt içtiğimi bana hatırlatan hiç bir anı yok kokusu kusmama yetiyor.Yumurta aynı şekilde.

Peynir koliğim ama.Ayrana da bayılırım...

Ayaklar 45 zaten.

Peheley nolacak halimiz.

Bu arada 15 yaşında olupta kahretsin 1.80 boyum var napıcam diyen ilk seni görüyorum.[hline]He shall appear to thee and thou shall know him.He is no son of God, he is the son of the earth.
Facito aliquid operis, ut semper te Diabolus inveniat occupatum.
Sosyal ağlarda paylaş

1.79 neyine yetmıyor. daha 15 desin. benım 15 yasımda 1.74 filandı. şimdi 17 yaşındayım 1.82 . artık uzamasada farkmaz.zaten body e fılan başladım uzayacagınıda sanmam.

süt iç deli gibi basketbol oyna biraz daha uzamasına yardımcı olabilirsin.Küçükken bir dönem süt içmeme rağmen arada bir birazcık peynir haricinde süt ürünü kullanmadım. beslenmem de çok düzensizdir :) sabit! 6-7 yemekle beslenirim :)[hline]"keko içiysen kendinden geçiysen"
sdasweqr ea
$aban matrix Revolutions

[Bu mesaj Deli333 tarafından 09 January 2004 10:17 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...