Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Eu- Excaliburdaki Türklerle tanissak ???

Resh

Öne çıkan mesajlar

Slm herkese ben Eu-Excaliburda yeni başladim acaba burdaki türk arkadaşlar tanişmam mümkünmü ne kadar türk var bu realm da bilen varmı ?
bu arada Level 6 NS oldum Affetmem :D bu arada Critical Strike mi Yok Celtic Duel emi önem vermeliyim ? ikiside olmalımı ?

Resh Elwing
Sosyal ağlarda paylaş

Ns olduğunu yazmışsın ben de acaba mid mi hib mi alb mı bu diye düşünme gereği duymadım bunun üstüne nedense :p

Selam ben Phann 50 enchanter =p[hline]Patates püresi sevmezdim ben eskiden artık seviyorum. Yani bi süredir yiyorum güzelmiş baya. Bi aralar kuzu beyni yemiştim iğrenmiştim falan.. Neyse ya ne diyorum ben?! Bu ne biçim imza!!?

Phann - Exca/Hib
Sosyal ağlarda paylaş

şuradan isimin yanına yerleştirilir hibernianın ağacı :)

Yav madem beraber başladınız neden NS başladınız ??

Yapsaydınız mentalist/enchanter duo, hem beraber süper oynardınız, hem solo takılırdınız istediğiniz zaman hehe

Saygılar.
Edit : imzaya yöneltiyoruz kişileri avatarımız için :P 19 oldum yeni
[hline]Fui - Up & Coming Shade
Laimes - His Dumb Bot

[Bu mesaj Orf tarafından 08 January 2004 15:58 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

RESH!!!!! DELI ETME ADAMI!!!!
butun puanlarini pierce e ve celtic dual a vereceksin. ilerde respec yapicaz... STEALTH E SAKIN PUAN VERME! 1 puan BILE VERME![hline]İ' olin er man no' i' celeb pilin' amin e' i' elee.... Lalunya OneShot..... Albion Scout /Excalibur
Lalunya OneShot lvl50 scout (DELETED)
Excuse Me lvl50 infiltrator - Grandmaster Tailor
(DELETED)

Excuse Me lvl45 Savage (FotM) (DELETED)

Excuse Me lvl 46 Briton İnfil (DELETED)

Excuse MeBuTiAmADoctor lvl 3x Celt Druid (HAPPY NOW!)
Sosyal ağlarda paylaş

Celtic duale birsey vermeyeceksin, cetinin dili (eli) surctu sanirsam, cd'e en son 50 specinde artan puanlari vereceksin sadece. Suan pierce ve cs ver, ara sira envenom ver, hic stealth vermeden pl veya grup ile level al ki autotrainden puan kazan.[hline]Gesp (a.k.a Baggio) | www.gesparts.org
Exc/Hib | L50 Eldritch, Ranger, Bard | LGM Tailor
Email: [email protected] | Icq: 5100111
Sosyal ağlarda paylaş

baggio pl ve autotrain gibi kavramlardan mi bahsetti yoksa ben mi oyle duydum?

bu arada,bende leathas L50 Ranger($u aralar oynayamiyorum),simdiden tani$alim :)[hline]Ranger : Druid : Nightshade(Excalibur)
Baggio 16 Aralik 2003 Tarihinde Demis Ki:
...bilmemnerene koyayim, babasiz sahsiyet vs. gibi (oeh ne kibarlastirdim ama yuz yillik kufurleri)...
Sosyal ağlarda paylaş

hoşgeldin[hline]Oski lvl50 The Hero Gayzerker RR4+
Excalibur - Non-Guild | Hibernia / EU
Dogan lvl50 The Bard RR3+
Excalibur - Celtic Fist | Hibernia / EU

unity100, 01 November 2003 14:23 tarihinde demiş ki:
multi media online ROLEPLAYING game. diyor. multimedia online PLAYER VS PLAYER game demiyor. degil mi.

[Bu mesaj -Aragorn- tarafından 08 January 2004 22:21 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

baggio dilim ve ya parmagim falan surcmedi...
adamin oyun bilgisi tam degil... daha ogrenme asamasinda..
stealth i auto train gidecek.... ve crit strike style lari ona hic birsey kazandirmaz stealthsiz. kac tane stealther kastin merak ettim simdi valla... bu adamin iki elle vurma ve main weapon skilline kasmasi gerekiyor. sonucda ne pa vuramaz stealth auto train giderken.. ustelik cs stylelarida hamstring disinda cok end yiyor. birakin adamin aklini celmeyin lutfen..[hline]İ' olin er man no' i' celeb pilin' amin e' i' elee.... Lalunya OneShot..... Albion Scout /Excalibur
(DELETED)
Excuse MeBuTiAmADoctor lvl 4x Celt Druid (HAPPY NOW!)
Sosyal ağlarda paylaş

Ayyıptır sölemesi bariz kafam ...ildi yani bu skill verme muhabbetinde bu kadar ayrı görüşşler nasil oluyo onu anlamadim ? Ben daha çok solo takılıcağım icin bi vuruşta öldiriyim istiyorum pauhauhauh :)) ne yapmak lazım :Pp

Resh Elwing (fena zükücez)
Sosyal ağlarda paylaş

olm bir vurusda mob oldurme islemlerini daha unutsen... daha oncedende soylemistim.. moblari spotdan pull edip solo sekilde kasicaksin. hem 1 den 50 ye solo gidemezsin. deli etmeyin adami...... stealth autotrain deyken bu adam crit strike lari neresine sokucak??? garrote ile mob larimi root edicek? naapicak? bu adamin full pierce full celtic dual gidip solosunu kuvvetlendirmesi gerekiyor..
neyse. ben gidiyorum valla yokum 1 hafta 1,5 hafta falan... takilin kafaniza gore.. istediginiz spec i yapin ama stealth e hic puan vermeyin bari insanlar ne derse desin... autotrain olayinzi kaybetmeyin.[hline]İ' olin er man no' i' celeb pilin' amin e' i' elee.... Lalunya OneShot..... Albion Scout /Excalibur
(DELETED)
Excuse MeBuTiAmADoctor lvl 4x Celt Druid (HAPPY NOW!)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...