Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kaza yaptım desem?

Fistan

Öne çıkan mesajlar

Dün akşam okuldan gelirken sol ön lastik 100km hızla giderken Çoufff diye birden patladı.Araba sola çekti hemen.Sola çeker çekmez kazı çalışmaları yapılan yere işaret levhası yerine kalasları çapraz çakıp işaret diye ylun kenarına koymuşlar.Afiyetle benim araba o kalasları yedi.Sol ön sinyal tamponun köşesi ve çamurluk denen kaporta kısım aynen çorba...
Demin sanayiye bıraktık babamla 400 milyon lira hesap çıktı.Servise götürsek 1.5 milyar a ancak olurdu heralde.Sinyalin yan sanayisi,kaporta doğrultma,tampon yapıştırma olacak.
Neyse cana gelmesin dedik bizde.
Allahtan bizim araba oturaklı ağır bi arabaydıda yoldan çıkıp şaklabanlık yapmaya kalkmadı.Aynı şey dayıoğlunun başına broadway'le gelmişti 3 taklayla dereye ters uçtu.
Aman dikkat edin yavaş gidin arkadaşlar bu ön lastik patlama olayı kimsenin başına gelmesin.[b][hline][b]Bulacak bi şey yazamıyorum.
Sì man i yulman nin enquantuva?

expn.go.com
Sosyal ağlarda paylaş

Geçmiş olsun,yanlız bence yan sanayi olayı sakat kaskon varsa yetkili servise yaptırman daha mantıklı kanımca.Tamiri öle geçiştirince bi süre sonra zaten yeniden yaptırmak zorunda kalacaksın satarken problem çıkacak vs derken astarı yüzünden pahalıya gelecek.[hline]End is near;
Bu I aint afraid;
I see sarrow on faces
But I aint show pitty,
Cause Im the Fallen One!
Sosyal ağlarda paylaş

kasko yok kasko olsa direk servise zaten :D

eski arabaya 3 yıl kasko yaptırmıştık bi yığın para verdik şansa bak hiç kaza yapmamıştık.şimdikinede babam yemişim kaskoyu dedi yaptırmadık şimdi yan sanayi takılıyoz işte...

Sağolun arkadaşlar büyük bi kaza değildi yaralanma olmadı diyemem Lastiği değiştirirken iki elimin bi kaç yeri çizildi kesildi :([hline]Bulacak bi şey yazamıyorum.
Sì man i yulman nin enquantuva?

expn.go.com
Sosyal ağlarda paylaş

Geçmiş olsun[hline]
karpuz, 02 December 2003 16:19 tarihinde demiş ki:
You hödö you hödö my self controoool
hödödö hödö Dırırırı DIIIII dırırıııı DIII
Emaleth, 03 December 2003 18:37 tarihinde demiş ki:
hödöhödöyle dırırıdııları da birleştirsen şahane olacak...
Sosyal ağlarda paylaş

gecmis olsun[hline]MaxPlanck, 06 January 2004 16:01 tarihinde demiş ki:
..ne yazip ne yazmayacagimi sana sormayacam SIN zibidisi !!

Deli333, 08 January 2004 13:47 tarihinde demiş ki:
ya ne kadar boktan bir kuruluş bu türk telekom. herifler devleti arkasına alarak kimseyi s.klemiyor . yeter lam bok herıfler. a.k.a ne boktan bir ülkedeyiz ya. ya bu mallar acıklama filan yapmadımı son durum nedir poktan netimiz ne zaman gelicek. şerefsizim 3-4kbs downloadı begenmezdım. 14-15e gelince acaba telmi acsam derdim. şimdi 3 kbs ye bile rağzıyım

[Bu mesaj Sin tarafından 08 January 2004 14:42 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

o tarz bir hasar ve onarım için 400 çok fazla[hline]Özhan Canaydın demiş ki "vatan haini mektebi sultaniye pankartını açanları kınıyorum"

bir hafta sonra vergi daireside demiş ki "galatasaray klübünün vergi kaçırdığı tespit edilmiş olduğundan dolayı 1 trilyon lira cezaya çarptırılmıştır"
Sosyal ağlarda paylaş

on lastik nası patlıyo birden onu annamadım ben . buyuuk gecmi$ olsn[hline]Bir sormacam var balalar / Gaydi gaptir gaptir /
Caya gaamaltiya gatar / Dimeli nedir nedir /
Miskimit denince ahla / Tamam sindi gaptim /
Heman onun adi duser / Eti Eti Eti
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...