Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

O Simdi Asker

Xaero

Öne çıkan mesajlar

Bir zamanlar bayagı guzel yasadıgım patıcığe elveda etmeden gıtmek olmaz... 15 aylığına vatani gorevımı yapmak uzere Bilecik Golpazarında olacağım beni tanıyan tanımayan herkese elveda... Yeri gelipte kavga ettiklerimde oldu cok iyi arkadaşlıklar ettiğimde oldu herkesten eğer kırdığım olduysa ozur... Hadi herkese elveda hakkınızı helal edin...

*!Bi an gozlerınde eski paticik canlanır*[hline]Ya hocam yaktır şuna bi malbora...
Akciğer (Beyin'e)

XÆ®ø fâ®ß®Ìght
Sosyal ağlarda paylaş

Ne sarısın ne esmer hıcbırı farketmez cunku pıyade hıcbır zaman affetmez... Aksam 5'de teslim olcaz safak 450 diyecez... Sehirde inzibatlar sanki toplu katliam yapmışsınızda sizi arıolar allah icin sacları sakallar kestirmedik fazla anlamıolar ama inanın olay tam komedi sehirde yüzlerce asker mal mal gezioz kim asker kim değil direk belli oluo herkes birbirine sormaya korkuo askermisin die öle yüzüne bakıo aksam 5'e kadar inzibattan kacmaya kasıoz valla ben bi cafenin en arka masasına sindim aksam 4:30 a kadar kalkmam ama sacları gidip kestirmem lazım bi berberde bole girersek birliğe ayıp olur :)[hline]Ya hocam yaktır şuna bi malbora...
Akciğer (Beyin'e)

XÆ®ø fâ®ß®Ìght

[Bu mesaj XaeroFarb tarafından 04 December 2003 15:41 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Yanlız asker oldugunuzu hele hele ufak bı yerde benim gibi askerlik yapcaksınız yorenin kızları asker oldugunuzu dırek anlıo cıns cıns gozlerinizin icine bakıolar... Ve buda acayip adamı kıl edio sivilken yanlarına yaklastırmazlar simdi anladılar askeriz zavallı gozuylemi bakıolar yoksa baska gozlemi onu hala anlamadım ama her kızın size uzunca bi sure baktıgı kesin...[hline]Ya hocam yaktır şuna bi malbora...
Akciğer (Beyin'e)

XÆ®ø fâ®ß®Ìght
Sosyal ağlarda paylaş

Gecmi$ olsun mu diim ..
Cabuk git gel mi diim ..

Sonucta abim sayilirsin..
Yıllardır birlikteyiz..

U.O. ya ilk ba$layi$ini hatirliom.. :)
Paticik'i bir donem daatmani..

Ne bilim Karamürsel/İzmit sensiz bo$ olcak biras..
Ozletmeden gel..
Opeom..

Karde$in Gökay "Sypro" Gürcan..[hline]Imzam = Ernesto Guevara de la Serna
IcQ UiN = 488945
E - MaiL = [email protected]
NøT= *immune to terlik shield sahibidir*
Sosyal ağlarda paylaş

Sayılı gün çabuk geçer derler ama koca bir yalan olduğunu öğreneceksin bunun, hiç de çöabuk geçmeyecek. Hatta döndüğünde "aaa ne çabuk gidip döndün" diyenlere kafa atasın gelecek. Kendini kötüye hazırla ki görünce şok olma. İlk bir hafta size pek dokunmazlar ama sonra sizi ezmeye çalışan çok olacak. İkinci hafta genelde güç gösterisi şeklinde geçer aman fazla sivrilme. Sizde öyle bir sınıf varmı bilmiyorum ama varsa muhakkak şöförlük için başvur. Seneden 3 ay önce bile girmiş olsa oranın eri bile senden üsttür bunu unutma ve sakın onlara diklenme. Ancak kendini de ezdirme bir kere ezmeye başladılar mı sonu gelmez. Sakın sivrilme, mümkünsee birlikte senin gibi birisinin olduğunu bile kimse bilmesin. Cinlik yapmaya kalkma senden önce milyon kişi o yöntemleri denedi haberin olsun. Keşke daha önce haber verseydin daha geniş şeyler yazabilirdim ama bunlarla idare et. Ha birde unutmadan kendine ilk günden güvenilir 2-3 arkadaş seç birbirinizi kollayın bu çok ama çok önemli.[hline]Özgürlüğün değerini ancak onu kaybedince anlarsınız. En zavallı insan ise esaret altındayken kendisini özgür zannedendir.
[ no pain, no gain ]
Sosyal ağlarda paylaş

Sancağı çalmak kadar sakat bir şey yok. Çalarken yakalanırsan çok ama çok fena benzetirler. Çalmayı başarırsan önce tezkereyi alırsın sonrasında ise bir çok kişinin askerliğini yakıp birliğin dağıtılmasına yol açacağından öldürülebilirsin bile. Hatta sancağı çalmayı başaran birisinin daha önce öldürüldüğü ile ilgili bir söylentide dolaşıyordu. Doğrudur uydurmadır bilemem ama bence doğru olma ihtimali hiç de az değil.[hline]Özgürlüğün değerini ancak onu kaybedince anlarsınız. En zavallı insan ise esaret altındayken kendisini özgür zannedendir.
[ no pain, no gain ]
Sosyal ağlarda paylaş

haydaa gitti bizim .dll(dinamic linkage library)
kim link verecek bize şimdi bi ton ücra köşedeki siteye ?
tüh be google dan daha iyi arama yapan birini kaybettik :)
hayırlı teskereler şimdiden
işallah dertsiz belasız sorunsuz bitirir gelirsin[hline] İsmet web programcılığına çok yeni bir kişidir. Çeşitli web sayfaları yapmakta, ancak sayfalarının başlığı hiçbir zaman değişmeyip New Page 1,New Page 2, New Page 3 vs şeklinde kalmaktadır. O halde İsmet hangi html kodundan habersizdir?
Sosyal ağlarda paylaş

basbayaa gidip akayın bayrağını araklıyorsun

ordu için çok onur kırıcı bir davranış

asker bayrağına sahip çıkamazsa memlekete de sahip çıkamaz anlamını taşır...[hline]Yılkı atlar oynaşırken bozkırlar sarsılırmış...

Emaleth, 03 December 2003 18:37 tarihinde demiş ki:
hödöhödöyle dırırıdııları da birleştirsen şahane olacak
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...