Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Büyük Rezalet(a.k.a rock the nations)

Gilean

Öne çıkan mesajlar

Ben ordaydım!
İçerideydim...

Günümü özetliyorum
--Herkes gibi içeriye alınmadık, bilet patlamasın diye panikle 30 milyona sattık biletleri.
--Bi süre sonra izlemek için tırmandığımız duvardan içeriye sıvıştık!
--Arkadaşın biri dışarıda içtiği votkalardan komaya girdi. Onunla ben hastahaneye gittim... Annesi geldi annesini sakinleştirdim falan... Neyse tekrar konsere geldim.
--Aynı yoldan girdim. Ama 2. girişimde (hep oynattığım aşmış thieflere özenmişimdir...) deparla gireyim dedim... Deparla tırmandım, ama kendimi içeriye çok hızlı attım, kulan ve dirsekten biraz kan geldii.. neyse önemsi içerideydim ve duvarın bi ucundan diğer ucuna geçmem bikaç sn. sürdü...

--Ve... ben geldiğimde millet Kreator, Kreator diye bağırıyodu. Sordum birisine Kreator çıkalı ne kadar oldu diye. Cevap: Daha çıkmadılar!!!
Ve bu sayede konserin benim için amacı olan iki şeyi (Kreator!! Dio!! ) görmiş oldum... Boktan bi gündü çok acı çektim ama sonu müthişti...

Ve içerdeydim...[hline]
Sosyal ağlarda paylaş

ulan helal be..ben 19da gitmek zorunda ıkaldım..bak kalsayım keşke estelle..neyse bu arada ben çıakrken kapıda haşmet babaoğluna rastladım anlattım adama..belki gazeteye yazar..ben ayrıca opethede mail çektim..buy konu ile ilgili bişi sordum..bakalım görücez..[hline][ quote ]SolidSnake, 14 June 2003 20:42 tarihinde demiş ki:
bissürü beleş kız istiyom nihaha [ /quote ]
Sosyal ağlarda paylaş

tekrar yoılladım mail biraz önce..adam çok üzüldü böle olaylar olduğuna..karambolde yaralanan oldumu fln dedi..yok dedim bende..adam opeth grubuna göstercek maili geldiklerinde:)[hline][ quote ]SolidSnake, 14 June 2003 20:42 tarihinde demiş ki:
bissürü beleş kız istiyom nihaha [ /quote ]
Sosyal ağlarda paylaş

Abi arcane'e çok üzüldüm ben de. Kimlik vs. çok salak bi durum. Eğer alkol için fln muhabbeti, bira satışı sırasında sorsalardı kimlik... Yasak olan alkol, konser değil. Saçmaladılar o konuda. Yani yazsalardı 18+ diye her hangi bi yere, kimse bi şey diyemezdi, yani bu kadar olay olmazdı; hiçbi yerde yazmıyo, üstelik kimliksiz almıyolar... e yuh...
Sosyal ağlarda paylaş

Yaş yüzünden içeri giremeyenlere geçmiş olsun. Eeee neyapalım bidahaki sefere desem çok küfür yerim heralde :)
Ama geçmiş bi olayabaşkada bişi söylenmez...
Organizasyonu hazırlayanlar yaş sınırı hakkında gerçektende lamerlik yapmış ama 18 olupta biri haala yanında kimlik taşımıyorsa bu olaydan sonra taşımaya başlar heralde :))
Sosyal ağlarda paylaş

ben de kendercik'leydim
biletleri 30 milyona sattık ne kurtarırsak kardır ayaana artık umutlarımız tükenmişken.. sonra geziniyoduk baktık bi duvar önünde de bi araba.. arabanın tepesine çıktık 3 arkadaş atladı ben atlayamadım kafamın da etkisiyle.. 3ü içerde ben dışardaydım bi süre kastım.. ön kapıya falan döndüm bi ara. sonra yine gittim oraya bi grup geldi ben fütursuzca denerken çekiştirdiler beni gel gel diye ben de nooluyoz lan! diyene kadar takılmıştım peşlerine.. arka kapıya gittik ordaki bi adam saahne arkasındaki birini kafalamış.. aldılar bi 10 kadar kişyi ordan içeri. kısaca ben de sahne arkasında bulundum yani. :)
önceden ön kapıya döndüğümde estele söylemeye çalıştım gel gel girecez milleti çaar dedim de kameralarla muhattaptı o sırada pek duyamadı sanırım beni. paticikten de kimseyi görememiştim haber veremedim.

keyfimi kaçıran bi olay da arkadaşın hastaneye götürülmesiydi..

konserle ilgili olarak da:
ronnie james dio yaşını hiç göstermedi. o yaşta o performansa helal olsun dedim.

ama tabi büyük bi rezaletti orda yapılan. hakkınızı her türlü arayın kesinlikle. önceden bi şekilde belirtilmesi gerekirdi. önceki açıklamalarda her tarafta 18 yaş sınırı yok diye bağrınıyolardı.[hline]"C" is for cookie / thats good enough for me
Halfmumi, 08 June 2003 06:13 tarihinde demiş ki:
açıkcası evlenince karım olursa o yöntemi uygulayacam.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Gilean, 29 June 2003 22:36 tarihinde demiş ki:
bu arada evet rezalet bu çünkü aylardır ne sitede ne biletixde 18 yaş sınırından bahsedilmedi üstelik mail atıldığınmda 18 yazş altı girebilir dendi ve üstelik 18 yaş altındakilerin davetiyesi bile vardı..

Türkiye'de hiçbirşey kesin değildir bunu anlamadınız mı?

Sınava gircem, son dakikaya kadar hangi amfide, hangi saatte gireceğimi öğrenemiyorum.[hline]fizban:
forza tayvan malı chipsetler
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Estel_Anorien, 29 June 2003 22:54 tarihinde demiş ki:
5 saat sirada bekledik en onden izleyeblimek için insanlarla akraba olarak. Bayilma tehlikesi geçiren insanlar oldu. En sonunda hayatta kalmayi başarim 1 de açilacak olan kapilar 4 te açilinca biz içeri girmeye tam niyetlenmiştik ki kapidaki ....................... [noktali yerlere istediginiz küfürleri yerleştiriniz] badigardlar bize yaş siniri oldugunu söyledi. Beni kenara çektiler çünkü giriş kapisini kapatip içeriye adam almiyorduk. Tam oturacaktim ki yere bir adam buraya oturamazsin diye geldi badigard. Bende ulan senin ............................. diye başlayarak adamin üstüne yürüyünce badigard tamam abi otur dedi. çok yorgunum ve bir amele yanigim var. suratim ve kollarim acior.[hline]

acıların çocuu estel[hline]fizban:
Sosyal ağlarda paylaş

bencede rezalet o kadar kisi bilet aldi yası tutmayanlar giremedi ben ReaperXS ile birlikdeydim oda giremedi ki benim cok eski bir akımdi V.i.p den arkım wardi bi tane onunla sokucaktim olmadi icki satisini bahane ettilir giremeyenler adina gercekten uzgunum ama cok sey kacirdiniz inanilmaz guzeldi :)[hline]Hiten Mitsurugi Ryu Ku Zu Ryu Sen
Sosyal ağlarda paylaş

kender konser öncesi satışlarına bi de içeri girerken çağırmamayı eklemişsin helal olsun[hline]fizban, 29 June 2003 04:55 tarihinde demiş ki:
paticik klima çıkarsın ..
19 enseme
20 gooobeeeme
21 ayakuçlarıma diyim ..
sora paticik gelsin, şı-mar-ma fiz-ban desin. hatta r leri söyleyemesin. şı-mav-ma fiz-ban desin.
Sosyal ağlarda paylaş

ben de 18 yaşından ufağım ancak büyük bir şans eseri içeri girebildim..önümdeki adamın kimliğini kontrol ederlerken arkaslarından sıvışıp geçtim kimse bişey demedi :) ama giriş hakkaten tam bir felaketti bi de sırada fuck the nations muhabbetini çıkaran bendim eheh..girebilen başlarda az olduğu için en önde izledim konseri tüm giremeyen arkadaşlara geçmiş olsun
Sosyal ağlarda paylaş

said:
arcane, 30 June 2003 17:12 tarihinde demiş ki:
kender konser öncesi satışlarına bi de içeri girerken çağırmamayı eklemişsin helal olsun

esteli gördüm bi tek, sizi görmedim o ara geldiimde. çaardım gittim yanına gel dedim de anlatamadım uzaklaştı direk.[hline]"C" is for cookie / thats good enough for me
Halfmumi, 08 June 2003 06:13 tarihinde demiş ki:
açıkcası evlenince karım olursa o yöntemi uygulayacam.
Sosyal ağlarda paylaş

[b]aBİ olamaz ya sırf millet giremedi die organizasyon a kotu demissiniz ..
Allan zottirik grublarının caldıgı barlarda bile kimlige bakarlar ki bu buyuk bi organizasyon bi de bu devirde kimliksiz dısarı mı cıkılır yav
bi de 18 i gectim demissin Arcane hll olsun yani.
Neyse cahilliginizin sonu budur bana göre...
Konsere girenlerdende ayrıntılı yorum bekliorum..Ayrı ayrı grup performansları hakkında...[hline][b]One of these days, I'm going to cut you into little pieces [i]
Işıgın hep parlasın deli elmas!
İtinayla seytan cıkarılır...
Sosyal ağlarda paylaş

cahil mal her türlü lafı ediyorsunuz kendinize gelin
insanlar birşeyi yanlarında getirmeyi unutabilirler veya başka birşey olabilir[hline]fizban, 29 June 2003 04:55 tarihinde demiş ki:
paticik klima çıkarsın ..
19 enseme
20 gooobeeeme
21 ayakuçlarıma diyim ..
sora paticik gelsin, şı-mar-ma fiz-ban desin. hatta r leri söyleyemesin. şı-mav-ma fiz-ban desin.
Sosyal ağlarda paylaş

Kimse bana "sen nüfus cüzdanı taşımayı adet edinememişsin, konser dinlemeyi haketmiyorsun" diyemez.
Üstelik bu yüzden kimse bana cahil diyemez.

Organizasyon yapmak sadece grup getirmekle olmaz.
Halkı da organize etçeksin.

"18 yaşından küçükler gelebilir" diyip de, sonrada "kimliksiz adam almıyoruz gardeş" derse, o adam organizasyonu becerememiş demektir. Hele ben böyle bir duruma düşersem, param yanmış olacak. Bu da büyük bir rezalettir.

Sen düşün:
18 yaşı sınırı olmayan bir konsere gitçeksin. Çok sevdiğin gruplar var.
Banyo yapıyorsun, son hazırlıklarını yapıyorsun, tüm arkadaşlarını da toparladın. Heyecanla buluşuyorsunuz ve konsere gidiyorsunuz. Sonunda en sevdiğin grupları izleyebilme sanşına erişmissin. Kapıdan girerken kalbin çok hızlı atıyor. Sonra kapıdaki görevli "almıyorum seni" derse, ne hissedersin?[hline]fizban:
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...