Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Büyük Rezalet(a.k.a rock the nations)

Gilean

Öne çıkan mesajlar

BUGUN SAAT 4-5 SAATLIK BEKLEME SONUCU KAPILAR AÇILDIĞINDA 18 YAZŞ SINIRI OLDUĞU SÖYLENDİ..YAKLAŞIK 500 KİŞİ GİREMEDİ..PATİCİKTEN BEN,ARCANE,ESTEL,BERK ORDAYDIK..BEN 19DA AYRILDIM..UZUN PROTESTOLARIMIZA RAĞMEN İÇERİ ALMADILAR..
ŞU ANDA ÇOK YORGUN VE ÜZGÜNÜM DAHA FAZLA BİLGİYİ ESTEL GELİNCE YAZAR..[hline][ quote ]SolidSnake, 14 June 2003 20:42 tarihinde demiş ki:
bissürü beleş kız istiyom nihaha [ /quote ]
Sosyal ağlarda paylaş

beni de almadılar abimle gittim abimi aldılar ama beni almadılar abim kavga çıkardı falan komikti orda bi ara birileri 18 yaş altı olanlar buraya toplansın HUARGH falan yaptı ya kimdi acaba o şebekler biz diildik... :) off deli olacam ya allah belasını versin o organizasyonu beceremeyen Bronx + Venue nun[hline]Seraxis, 12 June 2003 22:44 tarihinde demiş ki:
frp dediğin de konuşmalı barbut dimi?

Icqm bu arada.:77103821 (bunu ben dedim)
Sosyal ağlarda paylaş

bi de a tuşunun solunda tab in altında klavyenin en sonunda shiftin üstünde ctrl nin 2 üstünde esc nin 3 altında q nun alt çapraz < nin üst çaprazında s nin 2 solunda bir tuş var bas bence bi ara ona...[hline]Seraxis, 12 June 2003 22:44 tarihinde demiş ki:
frp dediğin de konuşmalı barbut dimi?

Icqm bu arada.:77103821 (bunu ben dedim)
Sosyal ağlarda paylaş

walal estel aradı biletixteki adamı haşladı bi güzel
bilet paralrını iade edeceklermiş
ben en son faerdunla ayrıldım sonra arcane aradı opeth çıktı hala almıyolar buralardaysanız dönücem diye
ama biz vapurdaydık[hline]Do you ever think of me
And get lost in the memory
When you do, I hope you smile
And hold that memory a while
Berk's Playlist
Doyanakadar
Sosyal ağlarda paylaş

ya berk bi icqunu versene bana..
beyler bu arada artık sakinleştim sdayılır..ama bana uzun bir süre opeth demeyin..boğazlarım..
bu arada size inanılmnaz bir komik haber:Alitalia opethin bateristinin pedalını kaybetmiŞ:))opeth o yüzden daha az çalıcak:))o yüzden biraz rahatladım..ama yaptıkları büyük ayıptı..yanlarında kalmayacak bu..[hline][ quote ]SolidSnake, 14 June 2003 20:42 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

evet aynen öyleydi..fuck the nations..

bu arada evet rezalet bu çünkü aylardır ne sitede ne biletixde 18 yaş sınırından bahsedilmedi üstelik mail atıldığınmda 18 yazş altı girebilir dendi ve üstelik 18 yaş altındakilerin davetiyesi bile vardı..[hline][ quote ]SolidSnake, 14 June 2003 20:42 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

Rock the nations rezaleti bizim okul bünyesiyle venue de toplanmamizla başladi. Biraz muhabbet ve geyikten sonra insanlar siraya geçmeye başlayinca kendimizi bizde konserlerin gaziyla sirada bulduk. Uzun lafin kisasi 5 saat sirada bekledik en onden izleyeblimek için insanlarla akraba olarak. Ara sira arkaya su salliyordum üstümden iki şişe su boşaltiyorlardi. Öyle serinledik. Bayilma tehlikesi geçiren insanlar oldu. En sonunda hayatta kalmayi başarim 1 de açilacak olan kapilar 4 te açilinca biz içeri girmeye tam niyetlenmiştik ki kapidaki ....................... [noktali yerlere istediginiz küfürleri yerleştiriniz] badigardlar bize yaş siniri oldugunu söyledi. Bu sirada kapilar açilana kadar yapilan espriler, firlatilarak görevlilere headshot çakan su şişeleri de çok eglenceliydi. Anonsa yapmaya niyetlenen herkes önce küfür yedi sonrada dinlenmedi. Bu olaylar sonunda biz içeri alinmadik.. Beni kenara çektiler çünkü giriş kapisini kapatip içeriye adam almiyorduk. Tam oturacaktim ki yere bir adam buraya oturamazsin diye geldi badigard. Bende ulan senin ............................. diye başlayarak adamin üstüne yürüyünce badigard tamam abi otur dedi. Bir süre sonra biz diger 18 yaş magdurlariyla toplandik ve slogan atmaya başladik falna filan derken bazi görevliler ve hayirseverler bize yardim etmeye çaliştilar. Rock Station, cnbc-e vesaire gibi basin yetkilileri sirf bu rezaleti yazacaklarini söylediler ve onlarda bize destek olup içeriye girmediler. Daha sonra insanlar yavaş yavaş dagilmaya başladi bazilari biletlerini satip gittiler. Biz orda bekledik. Kapilardan damlardan atlamaya çaliştik fakat beceremedik. Bu sirada haber yapmak icin gelen tüm televizyon kanallariyla ropörtaj yaptik (yarin aksam haberlerinde show tvde ve skyturkte beni izleyebilirsiniz. siyah tişörtlü sari kisa saçli ve kirmizi suratli birtek ben vardim) Birkaç bira içip rahatlamaya çaliştik fakat opeth çikinca sahneye arcane ve ben bir taksiye binerek kaçtik... Arcanein kokoreç yemeye gelmeyişi ise ayri bir satiş vakasiydi. Arada bircok seyi atladim fakat çok yorgunum ve bir amele yanigim var. suratim ve kollarim acior.[hline]Hepimiz aslında n adet yüzü olan birer prizmayız.
-Estel Anorien-

Playlist icin tiklayin

Chemical, 25 June 2003 21:33 tarihinde hayatinin en düzgün lafini etmiş ki o da şöyle birşey:

Havaya zıplamış araca birkaç saniyelik zıplama hareketi "Uçan araç" sıfatını kazandıramadığı için air Force One adını almaz
Aracın "Uçan araç" sıfatını kazanması için uçmak için dizayn edilmiş ve yer üstündeki faaliyeti havadakinden daha fazla olmamalıdır

[Bu mesaj Zed tarafından 30 June 2003 04:40 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Gerizekalı herifler tutturdular tarihli kimlik diye. Ulan üniverste kimliği işte daha ne istiyosun denyo! Ortaokuldan mezun olup gidicek halim yok ya.
Neyse sonra eski dershane kimliğim çıktı cüzdandan, ondaki tarihi gösterip içeri girebildim bende. İyiki atmamışım.

Harbi büyük rezaletti giriş olayı geçmiş olsun arkadaşlar[hline]There is a void in my chest where I once had a heart, and from this emptiness springs all the sufferings in the Multiverse . . .
Sosyal ağlarda paylaş

axe ben kaç saat kardeş oldum o admalarla sürtünerek sirada durmaktan beni almadilar içeriye.. daha beteri ankaradan antalyadan gelneler vardi alinmayan..[hline]Hepimiz aslında n adet yüzü olan birer prizmayız.
-Estel Anorien-

Playlist icin tiklayin

Chemical, 25 June 2003 21:33 tarihinde hayatinin en düzgün lafini etmiş ki o da şöyle birşey:

Havaya zıplamış araca birkaç saniyelik zıplama hareketi "Uçan araç" sıfatını kazandıramadığı için air Force One adını almaz
Aracın "Uçan araç" sıfatını kazanması için uçmak için dizayn edilmiş ve yer üstündeki faaliyeti havadakinden daha fazla olmamalıdır

Sosyal ağlarda paylaş

42,5 milyonluk bilete 40 milyon verdiler satmadim.. biletixten tam para alacam.[hline]Hepimiz aslında n adet yüzü olan birer prizmayız.
-Estel Anorien-

Playlist icin tiklayin

Sosyal ağlarda paylaş

ben de ordaydım ve diyorum ki : '' VIP'ye ve Venue yetkililerine kafam girsin!'' ok?[hline]Sam, 29 June 2003 00:10 tarihinde döktürmüş :):
mesela benim elime geçerse o silah türkiye'deki cabrio araba sayısını arttırmaya çalışacağım, maksada göre aynı aletle bambaşka şeyler yapılabilir yani..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Estel_Anorien, 30 June 2003 00:04 tarihinde demiş ki:
42,5 milyonluk bilete 40 milyon verdiler satmadim.. biletixten tam para alacam.[hline]Hepimiz aslında n adet yüzü olan birer prizmayız.
-Estel Anorien-

Playlist icin tiklayin

eyvallah alkışlarım da sakın sora inadına yenik düşüp ağlamayasın .. cidden kötü olur belli olmaz bu işler
2,5 milyonu da bıraksaydın keşke[hline]things you own end up owning you
(tyler durden)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...