Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Metalci oldum herhalde?

Bone

Öne çıkan mesajlar

Küçükken bebekken pop dinlerdim.
Daha sonra rock dinlemeye başladım.

Şimdi de herhalde metale transfer oldum..

Mesela sırayla
Grup Vitamin, Sezen Aksu, Barış Manço, Sertap Erener, MFÖ, Cartel, Kurban, Özlem Tekin,Şebnem Ferah, Demir Demirkan, Pentagram, Metallica, Limp Bizkit, Rammstein, Blind Guardian, Hammerfall, Nightwish dinledim..
Şimdi de kendimi Opeth dinler buldum.
Belki çoğunuz Opeth'e, Metallica'ya benden küçükken başladınız.
Ama ben metal olayına daha yeni yeni geçmeye başladım..

Belki death, doom, black metal olayları gözümü korkuttuğundan metalden uzak durdum..
Ama yakında doom dinlersem şaşırmam :)[hline]Bir şeyi göremiyor olman,
orda olmadığı anlamına gelmez.
Sosyal ağlarda paylaş

ehi ben de tam tersi.. :)

2-3 üç sene önce bolca in flames, dark tranquility falan dinlerken, şimdi brutal vokalli hiçbir grup dinleyemiyorum.

hatta metalden çok, rock, blues, jazz vs dinlemeye başladım. genelde akustik ağırlıklı parçalar ve ağır distortion'dan uzak duruyorum.[hline]Pretty women make us buy beer,
Ugly women make us drink beer.
[Al Bundy]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Khirsah, 22 December 2003 15:26 tarihinde demiş ki:
bi dolu adam tanyorum manyak metalciydiler adamlar 20 yaşından sonra birden değiştiler jazz,blues ve rock dinlemeye başladılar..Ben de mi bole olacam nedir!!*!Korkmaya başlar*[hline]Günümüzün dünyasında
Hepsi aynı hepsi ala
İsa Musa Muhammed Buda
Neyin varsa bilmiş senin!

o tanıdıklarına benide ekle :)
20 yaşın pek üstünde değilim(21) ama bende metalden dönme oldum jazz blues hatta klasik...
bide beachboys un parçalarına tapmaya başladım.[hline]Bulacak bi şey yazamıyorum.
Sì man i yulman nin enquantuva?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Fistan, 22 December 2003 13:24 tarihinde demiş ki:
bonecrusher bi kaç yıl sonra jazz a kayabilirsin.ben kendimden biliyorum eheh

ben hip hop'a kaymaktan korkuyorum. R Kelly - Thoia Thoing'i katana olayı için izliyorum belki şimdi ama, umarım hip hopa kaymayız..[hline]Bir şeyi göremiyor olman,
Sosyal ağlarda paylaş

bende eskiden ametalciydim şimdi metalci oldum :P
küçükken hep pop rap dinlerdim [sanki şuan da çok büyükmüşüm gibi konuştum :) ] şimdi metal dinliyorum in flames manowar overkill metallica iron maiden felan felan[hline]Gitar Nubisi
------------
Birlikte yasayabilecegin biriyle degil,
Onsuz yasayamayacagin biriyle ol!
Geldigi zaman bosluk dolduranlardan degil,
Gittiginde yeri doldurulamayanlardan olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

valla şunu da söliim bahadır var bizim infected moribund oblivion filan.. ona demiştim yıllar önce önce progresif sonra fusion dinliyceksin diye. hayır da demişti ama şimdi tam da öyle yapıyo. :)[hline] To resist change is folly.
To direct change is unlikely.
To co-operate with change is an act of intelligence.
Sosyal ağlarda paylaş

ne biliim ben doomu..
hiç dinlemedim diyorum korkudan..
adamlar bağırıyor, kükrüyor çığlık atıyor, beni korkutan bu..

yani fobi niteliğinde bir korku değil..
ama dinlemekten çekiniyorum, istemiyorum yani durum bu[hline]Bir şeyi göremiyor olman,
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bonecrusher, 22 December 2003 17:20 tarihinde demiş ki:

adamlar bağırıyor, kükrüyor çığlık atıyor, beni korkutan bu..

LoL :lol:

Ya Bende Sting Dinliyorum boyuna 1-2 haftadır ama du bakalım :-)[hline]Tek bir Desen, ikiye ayrılmış
Kırıldığı için daha da güçlü
- Marit
-------------------------
Son= Başlangıçtır!

Sosyal ağlarda paylaş

hiç metalci olmadim. Metal dinleyicisi oldum , Blues dinleyicisi oldum , Punkrock dinleyicisi oldum , triphop dinleyicisi oldum vs. oldum da oldum.

ama asla birşeyin -ci si olmadim.. kaliplandirma sistemi kesinlikle yanliştir. gore grind tan tutun , arabesk e kadar herşeyi dinlerim.. yeter ki içinde mana ve duygu bulabiliyim..

heavy metal bir müzikten de ötesini barindirir içinde.. duyguyu hissiyati. ancak günümüzün "konser metalCi(!)" lerinin hiçbirinin bundan anladiğini sanmiyorum..

metalci olmak diye bişiy yoktur.. ha öle olduğunu iddia eden insanlara , abaza metal işçileriyle dolu bir madende mahsur kalmalari yönünde ki dileklerimi sunmayi bir borç bilirim. alin metalcilik nasi oluyo görün.[hline]%108 alcoholocaust!
bir insanlik ayibiyim bu alemde..
Sosyal ağlarda paylaş

walla herkes aynı yollardan geçti daha da geççek,
eskiden britney dinlerdim şimdi utanıorum,
şimdi metalın her çeşidini dinliorum, ama her nekadar hislerim imkansız gibi sölese de mantığım bunun da deişeceğini sölüo,
ama bnmisteğim bikça kişinin de beirttiği gibi metali bırakıp jazz dinlemek deyil,
çeşitlilik yaratmak :) (vay be)[hline]a.k.a wicked
Alexi_Septimus, 11 December 2003 10:22 tarihinde Ghost1989'la iletişim kurmaya çalışır:
H4XX0R3D?
H4XX0R DUD3?
B@B TH3 K3NK?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...