Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Evanescence Gelecegı ...

Llama

Öne çıkan mesajlar

kac kasının var haberı bılmıyorum ama gtarıstı avrupa turnesının bır konser sonra kımse bısaey demeden gruptan ayrılarak evıne gerı donmus ve suan lee baya kızgın bır demec vermıs (unuttum bunu) sımdı ıse dıyer konserlerı ıkıncı gtarısle bıtırceklermıs[hline]Döncem ben sanaaa...
''İktidar her yerdedir,direnişte...''Michel Foucault
Sosyal ağlarda paylaş

evanescence gibi melodi basip kari vokali dayiyip heleelöö diye şarkilarla vatandaşin beğenisini kazanan gruplarn geleceği yoktur..

evanescence , günümüzün tüketim müziğinin belli bir kanitidir. 2 sene sonra hiçkimse onlardan bahsetmeyecektir.. ama malesef bu mtv grubunun sonu da , "göğüs dekolteli amy lee" (ilerde bu olucak) yüzünden şani yürümüş muhteşem ehele ehölö grup olacaktir..

evanescence in müzikal altyapisi , gitar aldiktan 2 ay sonra albüm çikaran yurdum gruplarindan farksizdir.. ki fazla şöhretten başlari dönmüş olan bu grup , gitaristinin "noluyo lan bize" tadindaki yok olmasiyla (evanescence in anlami "duman gibi yok olmak" tir) bayaa bi sarsilmiştir..

bu grubun geleceği yoktur.. 1 yaz sülgelazisyonudur.. poh pohlanirp başimiza kiçimiza çikartilmiştir.. ama müziklerinde hiçbir numara yoktur.. amy lee güzel karidir.. acaba o şarkilari çirkşin şişman sivilceli bi kari sölese ayni şekilde meşurluk muhabbeti olurmuydu? bu da merak konusudur..

sonuç olarak evanescence , amy lee göğüsleri firlatmadan , bi bok yapamayacak derece ezik bir gruptur.. müzisyenliğin yanindan bile geçemeyecek bu varliklarin yaptiği saçmaliği dinleyip değer vermek ise , yurdum dinleyicisinin kötü bir zaafidir..

amy lee tek başina evanescence i götüremez..
gelecek yoktur bu grupta.. 5 para etmez..[hline]%108 alcoholocaust!
bir insanlik ayibiyim bu alemde..
Sosyal ağlarda paylaş

bende oyle pek hazzetmiyorum bu gruptan ancak okkkadar da kotu diiler be

ayrica;

said:
farewell, 22 December 2003 02:19 tarihinde demiş ki:
ama malesef bu mtv grubunun sonu da , "göğüs dekolteli amy lee" (ilerde bu olucak) yüzünden şani yürümüş muhteşem ehele ehölö grup olacaktir..

bu grubun geleceği yoktur.. 1 yaz sülgelazisyonudur.. poh pohlanirp başimiza kiçimiza çikartilmiştir.. ama müziklerinde hiçbir numara yoktur.. amy lee güzel karidir.. acaba o şarkilari çirkşin şişman sivilceli bi kari sölese ayni şekilde meşurluk muhabbeti olurmuydu? bu da merak konusudur..

sonuç olarak evanescence , amy lee göğüsleri firlatmadan , bi bok yapamayacak derece ezik bir gruptur..
amy lee tek başina evanescence i götüremez..
gelecek yoktur bu grupta.. 5 para etmez..

1- my immortal'da gogus dekoltesi var :) (son klipleri)

2- amy lee aslinda o kadar guzel diil kliplerine bakmayin hatta canli bi videosunda sivilceleri bile vardi!

3-amy lee'nin sesi cok guzel ve grubu grup yapan da zaten o ve sesi, arkasindaki butun grubu degistirsen yine ayni populariteye sahip olur o kiz veya kadin herneyse..

4- 2 sene sonra muhtemelen 2. albumlerini cikarmis olur(lar).

yeter bu kadar madde, bunlari calisin sinavda 3 tanesini sorucam..[hline]-->Four String Magic<--
time well
[i]wasted
Sosyal ağlarda paylaş

Yani :)) böyle bir eleştiri olamaz be .. 2 sene sonra kimse hatırlamayacak falan gibi. ayrıca amy nin öyle pek sergileyecek bi vücudu da yok bunu bahane edemezsiniz.:) baya bi gothic hatun işte resmen .nereesini sergilesin. nedir ya neden bu kadar taktınız bu gruba anlamıyorum:)[hline]
...Me
DiMarziolu Strat Squier satılıktır.
Qui Bono?
Sosyal ağlarda paylaş

Gothic bir grup için fazla hafif müzik yapıyorlar. Daha çok Pop-Rock havasında. Geleceği adam gibi gothic yaparlarsa iyidir fekat daha çok bi "Linkin Park" kalitesinde giderlerse yok olurlar.[hline]"Onzac" Clan Martian Artist
"Story of SadButcher"

horacegoesskiing, 19 December 2003 13:31 tarihinde demiş ki:
...zayıf gelen iki dersim vardı resim ve beslenme dersi. şimdi dombili bi çizerim. öyle bi karakterim var yani...
Sosyal ağlarda paylaş

müziklerini gtgide geliştirmeye çalıştıkları sürece neden varolmasınlar ki
biraz fazla ezdiniz tamam ben de sevmiyorum evanescence in yaşam tarzını dış bilemnelerini cart curt larını ama sonuçta albümdeki 11 parçanın 7 tanesi oldukça güzel saran sevdiren(burada çok teknik çok muhteşem fln demedim dikkat edin) parçalar...

ama ben moody nin gitmesi gerçekten de gruba oldukça şey kaybettirecek bana göre yerine ondan daha iyi grubu bir adım daha ileri götürecek biri alınmazsa eğer[hline]Head, 25 July 2003 12:45 tarihinde demiş ki:
valla en çok kutluyoruz arkadaşı
abuzittin, 15 August 2003 14:22 tarihinde demiş ki:
ben büyüyünce frp olmak istiyorum
[b]KoC Icq
Sosyal ağlarda paylaş

Beyler yuh artık. Ya hıc mı MTV de bu kızın ropörtajını fılan ızlemedınzmı¿ ya bu kız kımdır dıye araştırmadınzmı. Bır ropörtajını gordum .HIAHAOIOP noluyo lam bu kım dedım. Ikıde bır de Amy Lee yı anımsatan bır kadın evanescence dıyıp duruyor. Harbıden Amy Lee o öcü ablaymıs. Internette resımlerını fılan gordum. Bıldıgın öcü yaw. Inanmayın beyler bende hastaydım avrıl lavıgne ve bu amy lee ye . ( kediye benzıyen kızlara hastayım yaw :) ) Makyajsız halı rezalet. Yanı korkarsınız. Yanınızda bırısı yokken bakmayın sakın.[hline]"keko içiysen kendinden geçiysen"
sdasweqr ea
$aban matrix Revolutions
Sosyal ağlarda paylaş

said:
SadButcher, 22 December 2003 16:44 tarihinde demiş ki:
Gothic bir grup için fazla hafif müzik yapıyorlar. Daha çok Pop-Rock havasında. Geleceği adam gibi gothic yaparlarsa iyidir fekat daha çok bi "Linkin Park" kalitesinde giderlerse yok olurlar.[hline]"Onzac" Clan Martian Artist
"Story of SadButcher"

...zayıf gelen iki dersim vardı resim ve beslenme dersi. şimdi dombili bi çizerim. öyle bi karakterim var yani...

Hopp aloo. Linkin park gibi grup kolay kolay gelmez bu Dünya'ya. Hastayım faint ve numb a :)[hline]"keko içiysen kendinden geçiysen"
sdasweqr ea
$aban matrix Revolutions
Sosyal ağlarda paylaş

said:
SadButcher, 22 December 2003 16:44 tarihinde demiş ki:
fekat daha çok bi "Linkin Park" kalitesinde giderlerse yok olurlar.

öyle demeyin arkada$lar. bence Hybird Theory, içinde zayIf $arkI bulundurmayan bir albumdu, her ne kadar MTV grubu olursa olsunlar...

green martin in de dedigi gibi, evanescence demek amy lee demek... bi gitarist gider, ba$kasI gelir.. degi$en bi$i olmaz..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
canjovi, 28 December 2003 13:50 tarihinde demiş ki:
Linkin parkgibi grouplemez dunyaya ohohoho =] bunu imza bile yapabilirm :)[hline]"Who needs new bands? Everyone knows that Rock n Roll attained perfection in 1974. It's a scientific fact." Homer Simpson
"Blues is the Roots , Everything else is the Fruits ! " Willie Dixon

o sarı saçlı solistlerinin sesi kolay kolay bulunmaz? o ses kimde var ? lamerleşmeyin.[hline]"keko içiysen kendinden geçiysen"
sdasweqr ea
$aban matrix Revolutions
Sosyal ağlarda paylaş

her ne kadar şu anda walkman den faint i dinliyorbile olsam bana göre linkin park vasatın da altında kalmayı başarmış bşir grup
ama tutuyor neden???
çünkü kolayca akılda kalan melodilerin üzerine özellikle teenage döneminin favorilerinden olan rap vokalleri koyup
yine teenage döneminde yaşanan "kimse beni anlamıyor, herkes bana zarar vermek istiyor" hesabı sözleri koyarak bu teenage i kalbinden vuruyorlar

iyi parçası yok mu? tabi ki var
bir faint mesela beni bitiren bir parçadır

ama bu yukarıdaki genellemeyi değiştirmiyor
zaten bunu (hybrid theory i tamamen dinlemeden yorum yapıyorum onda da vardır belki) meteore daki parçaların sözlerine bakarak anlayabilirsiniz

belki ağır gelebilir ve çok tepki gelebilir bu söylediklerim ama böyle ne yazık ki...[hline]Head, 25 July 2003 12:45 tarihinde demiş ki:
valla en çok kutluyoruz arkadaşı
abuzittin, 15 August 2003 14:22 tarihinde demiş ki:
ben büyüyünce frp olmak istiyorum
[b]KoC Icq
Sosyal ağlarda paylaş

Hehe bir yanlış anlaşılmaya açıklık getireyim Linkin Park kötü bir gruptur demedim Evanesence içinde öyle.

Bu tip gruplar yeni tür yaratma girişimleri ile maymun olan gruplar malesef keza SOAD öyle. Müzikte yeni birşeyler yapmak için eskileri yutmak gerekir çünkü sentez hep klasiğin üzerine gelir. Neyse sabun köpüğü müzikten hiç hoşlanmam yapan gruplardanda güzel ama geçici müzik yerine vasat ama kalıcı müziği hep tercih ederim akılda kalan müzik yapmak zor değildir zor olan 20 sene sonrada hatırlanabilmektir.[hline]"Onzac" Clan Martian Artist
"Story of SadButcher"

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...