Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Falan/felan nedir?

Chemical

Öne çıkan mesajlar

aslı FALANdır ve ayrıca falan & filan olarak da bir kalıptır fakaaaat bu felanlar şeyden gelmekte telefsiyondan..
hani varya kanki giller filan aha işte onnardan gelmekte dilin mına koydular... deeeeeeeeerrrrmişeeeemmmm feellaaaannnnn
yaa işte böle...[hline]Design is not a life! I'm not a designer. So, am i mydonose? .::. mydonose® :hrr:
Ben:Büyücü abartma bu güzel patikada başımıza ne gelebilirki?..
DM: Dragonmax üstünde bir geçit açıldı
Ben:Höyk!?
DM: Dragonmax kafana ejderha zıçtı öldün...
Sosyal ağlarda paylaş

yaw daha çok kulağa gelemyli ilgili ya,
mesela
ban falan, dersin çünkü ban yani kalın sessiz dilin öle gidio falan daha kolay gelio
ama lamer falan, diyebilirsin e son seslisi yani ince dilin öle gelio felan çıkıo..
yaa :)[hline]a.k.a wicked
Alexi_Septimus, 11 December 2003 10:22 tarihinde Ghost1989'la iletişim kurmaya çalışır:
H4XX0R3D?
H4XX0R DUD3?
B@B TH3 K3NK?
Girin girin hepinizi beklioruz!: e-all
Sosyal ağlarda paylaş

"Doğrusu "Fallen"dır. Evanescence"in bir albumudur.Dilimize Ingilizceden girmistir"
diyerek akşamın en kötü esprisini yapıyorum arkadaşlar.[hline]
karpuz, 02 December 2003 16:19 tarihinde demiş ki:
You hödö you hödö my self controoool
hödödö hödö Dırırırı DIIIII dırırıııı DIII
Emaleth, 03 December 2003 18:37 tarihinde demiş ki:
hödöhödöyle dırırıdııları da birleştirsen şahane olacak...
Sosyal ağlarda paylaş

area masterzı acil ban'a davet ediorum bu espri sonrasında :P[hline]a.k.a wicked
Alexi_Septimus, 11 December 2003 10:22 tarihinde Ghost1989'la iletişim kurmaya çalışır:
H4XX0R3D?
H4XX0R DUD3?
B@B TH3 K3NK?
Girin girin hepinizi beklioruz!: e-all

[Bu mesaj -Legendary- tarafından 03 January 2004 19:55 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Bende paso yazarken felan yazıyorum ama doğrusu "falan" dır yani. Ankaralıdan niye istiyon cevabı merak ettim. Büyük şehirlerde hiç şive kalmıyo artık. Ben mesela konuşurken "lan" dediğimde özellikle adanalılar "muhahahahha Ankaralıya bak!!!" oluyolar. İstanbullu bazı arklarda başka bazı kelimelere şaşırıyolar. Bende biz hiç şiveli konuşuyoruzdur diyodum. Tek bana deseler hadi neyse tanıdığım bütün ankaralılara diyolar eheh:)[hline]"Gözlerim zamanı akıp giderken izler, bütün canlı varlıkların ölümünü görür. Benim gözlerimde, insan teni çürür solar, ilkbahar ağaçları yapraklarını döker, kayalar ufalanıp toz olur. Sadece uzun ömürlü elfler arasındaki genç kimseler bana normal görünür, yine de onları renk verişlerini kaybetmek üzere olan çiçekler olarak görürüm. Ama sen... "
Sosyal ağlarda paylaş

Benim bi arkada$ım var ne zmn espri yapsa cumlenin sonunda falan oluyo .. Espri ii yada kotu olsn yada bir espriye ekleme Double espri olsn farketmiyo hep Falan dikkatiniz cekerim ...[hline]Bir sormacam var balalar / Gaydi gaptir gaptir /
Caya gaamaltiya gatar / Dimeli nedir nedir /
Miskimit denince ahla / Tamam sindi gaptim /
Heman onun adi duser / Eti Eti Eti
Sosyal ağlarda paylaş

ben faLan derim doğrusu budur çünkü Türkçede büyük ünlü uyumu diye bi şey wardIr.

Bir de faLandan sonra fiLan yerine fIstIk getirenLer war.

*!gIcIk mode on*

faLan fIstIk diye bir Laf ne kadar iğrençtir yaa..[hline]icQ=135954330
Ema apLadan iyi Quote
Ema apLadan iyi İmza
Ema apladan iyi konu açma
Sypro, 02 January 2004 23:30 tarihinde demiş ki:
alayinizi operek uyandirayim
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Joe, 03 January 2004 23:04 tarihinde demiş ki:

faLan fIstIk diye bir Laf ne kadar iğrençtir yaa..[hline]

+13216513549879846213216546213574987654612[hline]Bir sormacam var balalar / Gaydi gaptir gaptir /
Caya gaamaltiya gatar / Dimeli nedir nedir /
Miskimit denince ahla / Tamam sindi gaptim /
Heman onun adi duser / Eti Eti Eti
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...