Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş Avrupa'dan men edilebilir[miş] !

bLackcha0s

Öne çıkan mesajlar

uefa'nın kararlarının siyasetten ayrı olduğunu düşünmek dar görüşlülüktür.
"yani belli kurallar var, uefa'da onlara göre karar alıyor" tamamen yanlış bir bakış açısıdır. Bir sürü yerde (Avrupa dahil) bunlara benzer terör olayları oluyor ama oralar için uefa bu tarz kararlar almıyor.
ben, en azından ciddi bir para cezası alır diye düşünüyorum (özellikle bahsettiğiniz 10 sayfalık rapordan sonra, siz şişirme diyorsunuz ama uefa o rapora bakarak karar verir, yani asıl dümen raporda dönüyor bence. kimse raporun dürüstlüğünü tartışmıyor)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
LvL_Sabo, 21 December 2003 15:55 tarihinde demiş ki:
arkadaşlar bu konuda uefa'nın ne kadar ciddi olduğunu bilmiyorsunuz sanırım !
bilerek konfeti atıldığı açık ve ortada, bunu soruşturup bi şekilde ortaya çıkarırlarsa rahatça verebilirler böyle bir ceza[hline]Its not a lie, if you believe it - George Costanza

bizimkiler iki taratari öldürdü... ona ne dicenis ?![hline]Imza bilmem... Parmak bassam olur mu ?!!?
Sosyal ağlarda paylaş

Fanatikte maçtan sonra Chealsea başkanın konuşmasına tam sayfa haber vermişlerdi. Adam resmen uçmuş. Şunları demiş:
Almanya'da sahadan ölüm tehlikesinde idik. Canımızı zor kurtardık. Beşiktaş ve diğer Türk takımları uefa dan men edilmeli. Gibi bir sürü zırvalamış. Adamların 2 leş kaldı ya Türkiye'de ondan vızık vızık konuşuyo. Ha bide gine fanatik'te aynı haber başlığı altında ingilterenin, finallerin ingiltereden başka bi yerde Türklerin finale çıkması ihtimali yüzünden taşınmasını uefadan istediğini yazıyodu. Ama uefa reddetmiş ne kadar doğru ne kadar yanlış bilmiom.[hline]"Gözlerim zamanı akıp giderken izler, bütün canlı varlıkların ölümünü görür. Benim gözlerimde, insan teni çürür solar, ilkbahar ağaçları yapraklarını döker, kayalar ufalanıp toz olur. Sadece uzun ömürlü elfler arasındaki genç kimseler bana normal görünür, yine de onları renk verişlerini kaybetmek üzere olan çiçekler olarak görürüm. Ama sen... "
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...