Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ne hediye aldınız?(İki anlamdada)

zlorwf

Öne çıkan mesajlar

Ben simit ve şık bir parfüm seti aldım.Önce simidi verdim kız ağlayacak gibi olunca asıl hediyeyi verdim.Zaten kız açsa bana bunumu aldın diye dalıyor lafa efendiyse alıp yiyor.Hehe tavsiye edebilirim.Ne kadar sazan olduğunu ölçme fırsatı bulabiliyorsunuz.[hline]Don't Panic
No Fırfır
This is Turkish Technology

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Adiemus, 01 January 2004 03:04 tarihinde demiş ki:
Hiçbisi almadim, bana da bisi almadilar.

Bu arada cok merak ettim "annem bana POLO aldi(parfum)" ne demektir. Birisi bana aciklayabilir mi bunu ?[hline]`eğer tanrı varsa, parmağını bile kıpırdatmadan tüm kötülüklere nasıl katlanıyor` stendhal

Söyliyen kişi olarak ben açıkliiim...
Annem yılbaşı hediyesi olarak "POLO SPORT ralph lauren" marka parfüm almış
olay budur...[hline]Froc Vormbeyn
:-p Deli merc, Ashmish worm :-p
DaoComics
Sosyal ağlarda paylaş

Eheeh biz arkadaşlarla hepimiz birer hediye hediye aldık ve çekiliş ile birbirimize verdik. Bana bir hatunun aldığı ekmeklik çıktı :-D Neyse hiç değilse plastik filan değil çok güzel de evin işine yarar. Esas olarak partidekilerin çoğu hatun kişilik olduğundan insanların çoğu o yönde hediyeler almış ki bende iki kül tablası ve iki çanaktan oluşan üstü çini işlemeli filan çok şık bir set almıştım. Yanlız bu daha önce tanımadığım birisine gitti, koca partide tanımadığım toplam 3 hatun vardı bula bula onlardan birini buldu :-) Ayrıca ekstra olarak birbirimize bir şey alınmayack denmişti ondan ben başka bir şey götürmemiştim ama iki arkadaş daha bana bişiler almış :utaniem: Birisi ufak bir kandil kokulu filanda ve üstü işlemeli cam şişe içinde nasıl anlatsamki ufak ama cidden çok hoş bir şey. Hatta şimdi yanımda yanie. Diğeride bir boxer...

Esas hediyeye gelir isekte, galiba yeni bir kız arkadaşım olmak üzere gibi gibi daha bakıcaz, durum değerlendireceğiz, ona göre karar vereceğiz...[hline]Özgürlüğün değerini ancak onu kaybedince anlarsınız. En zavallı insan ise esaret altındayken kendisini özgür zannedendir.

bi fransız gastesi de şey demiş:
"ırak üç parçaya ayrılıcak.
1-normal
2-süper
3-kurşunsuz"

[Bu mesaj fedaykin tarafından 01 January 2004 12:58 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Hehe ben her zaman söylerim saplık ile abazalık farklı iki şeydir diye. Ve iyi bir makinacı, onun kültürünü almış birisi evli bile olsa saptır. Yanlız arada ne fark var ben kimseyle olmam demiyorum bunu asla söylemedim ama bana uygun birisini bulana kadar da günü kurtarma mantığıyla birisiyle olmam dedim. Hatta bilen bilir birisi ile sırf birlikte olmuş olmamak için beraber olmadığım tiplerde vardır. Ayrıca o partide bana yazan başka kişilerde vardı ama onlarla olamayacağım kimi şeylerden belliydi o sebepten ilgilenmedim, olay burda biter...
*! Bonepart'a göz kırpar*[hline]Özgürlüğün değerini ancak onu kaybedince anlarsınız. En zavallı insan ise esaret altındayken kendisini özgür zannedendir.

bi fransız gastesi de şey demiş:
"ırak üç parçaya ayrılıcak.
1-normal
2-süper
3-kurşunsuz"
Sosyal ağlarda paylaş

Bir kolye hediye edildi.
Bende bir şovalye yüzüğü aldım hediye kız arkadaşıma...
Tabi bu sadece iki hediye ama özel anlamı olan hediyeler olduğu için belirttim yoksa baya hediye alımı oldu yani ;)[hline]Adalet neden geç gelir diyenlere sözüm;Tanrı Ve Şeytan aynı bütündür ve terk eylemiştir divani.Bu yüzden melekler için işler daha zorlaşmıştır...Jahenné Maé
§Bounty Hunter§

[Bu mesaj Soulbringer tarafından 01 January 2004 14:01 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

annem ve babamdan nakıt aldım
annenem hırka almı$
sonra ablam tshort , atkı , boxer
dıger ablamda havlu bıleklık (ne denıyor buna yawws )
karlı bı yılbası gectı sırada ya$gunum war 16 ocak bole ustuste guzel oluyor[hline]
a$k bir sabunsa
köpürt beni pakize

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...