Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hürriyet'ten umulmayacak birşey..

resata

Öne çıkan mesajlar

Ben uzun bir süredir hürriyet okuyucusuym, ancak yapilan bu son terbiyesizlik sonucu, okumayi 15.12.2003 tariinden itibaren biraktim.. belki bu, bazi febe li arkadaslarin hosuna gidecektir, ancak sunu bilin ki bu yapilan KISIYE saygisizliktir...
Bir düsünün, ya bu resim avrupa da duyulsa... Demezler mi ? Türkler kendi milleti ile bile bu sekilde dalga geciolar, ha ?!

Buraya tiklarsaniz ne demek istedigimi daha da iyi anlarsiniz sanirim... Tek $ey söylüyorum, hazmedememek cok zor bir$eymi$ hakkaten...[hline]Imza bilmem... Parmak bassam olur mu ?!!?
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Kötü bir olay aynı şeyi Starda yapmıştı belkide ilk o yaptı saddamın oyuncak bebeğinin yüzünü Fatih terime çevirmişti Stara yakıştırmıştım bunu yapmayı ciddiyetsiz bir gazete diye ama hürriyete yakışmamış.[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Virus,SatanixVirus,Satan-Virus,Virus-Satan,Satanix.
Trex DragonSlayerz Paladin of alb/exc
Viru Jan-Tiran BH of the Ecl The solo
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
lol hürriyet zaten ezk kopyacı bi gazte sabahda milliyette dierlerinde ne haber varsa aynısını kopyalıyıp koyuyolar :)

okuncak hiçbişide yok gazetede
milliyet fena deildir biz evde milliyet alıyoruz
arada sabah alırım ben
posta alırm hiçbişi kalmazsa
ama hürriyet kalsa bile tek almam yani :)[hline]Grandmaster Hamburger
Estel_Anorien, 23 December 2003 23:37 tarihinde demiş ki:
oooooffff.. Kimse isminin yanında bir gif var diye adam olmuyor..Bendede bi madalya bi title var.. adam mı oldum? Hayır...
Sosyal ağlarda paylaş

ben bişey anlamadım :)

bence gazete yapmamıştır bunu ben bu şekilde bir haber olayına daha rastlamıştım arkadaş hakkında gay iddaları yazıyordu ingilizce ve türkçe hemde cnn nin ve ntvmsnbc de
öyle birşey olsa gerek gazete yapmaz böyle birşey ya.
Zaten Hürriyet gs yanlısı bir takımdır.Gs borç içersindeyken sponsor olmuştu gs[hline]bla bla bla ...

Sosyal ağlarda paylaş

said:
-MrBomb-, 26 December 2003 22:59 tarihinde demiş ki:
terbiyesizliğe bak ya fatih terim şimdi küfretmesin de naapsın[hline]a.k.a "bay bomba"

adam normalde sirf küfürlü konusuyo =)) hani tanimasam fatih hocami, laz dir dicem =))[hline]Imza bilmem... Parmak bassam olur mu ?!!?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Xechelon, 28 December 2003 18:30 tarihinde demiş ki:
kiniyiruz
siddetle ikiniyoruz[hline]"I will flay the skin from your flesh and the flesh from your bones and scrape your bones dry.
And still you will not have suffered enough."

lol :D[hline]Gitar Nubisi
------------
Birlikte yasayabilecegin biriyle degil,
Onsuz yasayamayacagin biriyle ol!
Geldigi zaman bosluk dolduranlardan degil,
Gittiginde yeri doldurulamayanlardan olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...