Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

erkekler!!bi kızın yılbaşında size ne almasını isterdiniz???

d3nois

Öne çıkan mesajlar

*!gözlerine inanamaz*

Ben açıkçası yılbaşı akşamını beraber geçirmekten başka birşey beklemem.. ama ne hediye alabilirim sorusu biraz havada kalıyor.. düşünürsen herkesin istekleri, zevkleri, beğenileri farklı.. (böyle bir reklam vardı galiba aynen bu cümleyle.)

neyse dediğim gibi ben kendi adıma maddi değerden çok manevi değeri olacak birşeyi tercih ederdim.. ne biliim elini cabuk tutabilirsen bir bere ya da atkı vesaire örebilirsin :p[hline]Oy vererek doğru olanı bulmak, akıl ve adalete yapılan ağır bir hakarettir -Godwin-
unity100, 17 December 2003 00:35 tarihinde demiş ki:
hopporuyorum, orkkeriyorum, bir ki uc sayip hoynkuruyorum, duramiyorum ucuyorum
Sosyal ağlarda paylaş

soruyu soran insana, sorunun soruluş şekline vesaire bir bakın.. sizce bir kız erkek arkadaşına yılbaşında prezervatif hediye edebilir mi ya.. Evet cinsellik doğal bir dürtüdür ama dürtülerini bastıramayanlara da biz zaten hayvan diyoruz.[hline]Oy vererek doğru olanı bulmak, akıl ve adalete yapılan ağır bir hakarettir -Godwin-
Sosyal ağlarda paylaş

Uygunsuz....

Ağdalı Türkçemizide sağa sola çekiştirmeyin süner.. kızı topic açtığına açacağına pişman ettiniz. Böyle ayı bir community diildik ne hale geldik ya.. cık cık cık...

*! Bastonuna dayanarak kenara çekilir.*[hline]Oy vererek doğru olanı bulmak, akıl ve adalete yapılan ağır bir hakarettir -Godwin-
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi eğer sınıfta kura türünde bi zorlama hediye olayı varsa ona göre cevaplarda verelim ama sevgilin felansa romantik bi yılbaşı gecesi yeter de artar yani, öbür türlüyse ve bu erkek herangi biriyse parfüm en uygunu gibi sanki, sevdiği bi grubun kaset/cd side olabilir[hline]In the grace... of the love
we rise in pain...
and death is not far away
soon we'll sleep
and never wake up again...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Silthanas, 24 December 2003 19:51 tarihinde demiş ki:
tabii ki prezervatif..

ak$ama televizyon kar$isinda teke tek'i izlerken dumur kalmayalim diye verebilecegi en guzel hediye bu olurdu...[hline]Külliyen Yalan...

Cıplak daha iyi . Ne prezervatifi :)[hline]"keko içiysen kendinden geçiysen"
sdasweqr ea
$aban matrix Revolutions
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Deli333, 24 December 2003 20:08 tarihinde demiş ki:
said:
Silthanas, 24 December 2003 19:51 tarihinde demiş ki:
tabii ki prezervatif..

ak$ama televizyon kar$isinda teke tek'i izlerken dumur kalmayalim diye verebilecegi en guzel hediye bu olurdu...[hline]Külliyen Yalan...

Cıplak daha iyi . Ne prezervatifi :) Ne Fantezileriniz var ya . Kız sevgılısıne prezervatif alıcak da... yok sevgiliside doğum kontrol hapı alıcak tam olucak :)
[hline]"keko içiysen kendinden geçiysen"
sdasweqr ea
$aban matrix Revolutions
[hline]"keko içiysen kendinden geçiysen"
sdasweqr ea
$aban matrix Revolutions
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Aegean, 24 December 2003 20:04 tarihinde demiş ki:
sevdiği bi grubun kaset/cd side olabilir[hline]In the grace... of the love
we rise in pain...
and death is not far away
soon we'll sleep
and never wake up again...

auha bi kere bir arkadaşın doğum günü vardı bütün herkes anlaşıp Müslüm Gürses, Orhan Gencebay, Ferdi Tayfur kasetleri almıştık :D[hline]KinGpiN the striked sazan
Dön bakim 70'li yıllara ne modaydı ? Murat 124, böl ikiye 62 , 62 den ne yaparsın sen ? tavşan , böl ikiye şan , tersten oku naş hadi bakim naş anladın sen anladın...
Sosyal ağlarda paylaş

bir kız arkadasım bana anahtarlık almıstı yılbasında.ilk baslarda ondan sogudum ve sonra onun dogum gununde de hediye almadım:)
orjinal bir sey alsaydı hadi neyse kendi yapmıstı.
her erkegin zevki farklıdır.bence cocugun yakın cevresiyle konus:)[hline]Unutmayın hikayeler ikiye ayrılır;gerçek olanlar ve gerçek olması gerekenler...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...