Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bu sabah(mutfaktan ölü bir kol düştü)

-Legendary-

Öne çıkan mesajlar

Hayatımın en korku dolu 5 sanıyesını ruyamda yasamısımdır.
Genelde ruya baslar baslamaz ruya oldugunu anlarım,zaten cok cok cok az ruya gorurum.
Ruya oldugunu anlayıncada uyanmak ıcın hemen kendımı oldururum.(olmeden bıraz once uyanıyorsun otomatık olarak)
Neyse gene ruyalardan bırınde anladım ruya oldugunu kayalık bır yerdeydım heryer sıslı,kotu bır ortam,dogru duzgun goremıyorum durmadan gozumu kapayıp acmam gerekıyor.
Havuzdan ılk kafayı cıkarısınızda bır sanıye sacınızdakı sular akar onunuzu bulanık gorursunuz ya tıpatıp aynısı olup duruyor.
Bende kendımı assagı attım ucurumdan,ancak sonradan assagı duserken bırden ıcıme acaba ruya deılmı dıye bır suphe dustu, bır ıkı sanıye ıcınde uyanmayıncada ruya olmadıgından emın oldum ve delıcesıne bır korku saplandı vucuduma.Sonra tıtreyerek uyandım terlemısım falan,bır kac sanıye sonrada gozlerımden yaslar aktı.
Olmeden olum korkusunu yasadım yanı.[hline]
With each kill I grow wiser... with every added wisdom I grow stronger -Artemis Entreri

[Bu mesaj THARKAS tarafından 27 December 2003 15:39 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Bana da bazen olur. Ama bu altta yazdığım şarkının sözleri tam bize göre. :).
Not: Iron Maiden ı sevmediğini biliyorum adminlerin ve modların ama cuk oturuyo ben napiyim. :)
I am a man who walks alone
And when I’m walking a dark road
At night, or strolling through the park

When the light begins to change
I sometimes feel a little strange
A little anxious when it’s dark

Fear of the dark ,Fear of the dark
I have constant fear that something’s always near
Fear of the dark, Fear of the dark
I have a phobia that someone’s always there

Have you run your fingers down the wall
And have you felt your neck skin crawl
When you’re searching for the light?
Sometimes when you’re scared to take a look
At the corner of the room
You’ve sensed that something’s watching you.

Have you ever been alone at night
Thought you heard footsteps behind
And turned around, and no-one’s there?
And as you quicken up your pace
You find it hard to look again
Because you’re sure there’s someone there.

Watching horror films the night before
Debating witches and folklore
The unknown troubles on your mind
Maybe your mind is playing tricks
You sense, and suddenly eyes fix
On dancing shadows from behind.

Fear of the dark ,Fear of the dark
I have constant fear that something’s always near
Fear of the dark, Fear of the dark
I have a phobia that someone’s always there
[hline]WtF!?!?!
Ben de bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım...
Don't Cause any Trouble.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
-Legendary-, 26 December 2003 21:50 tarihinde demiş ki:
ama yine de ne biliim, insana şüohe edio normal miyim acaba die[hline]a.k.a wicked
Alexi_Septimus, 11 December 2003 10:22 tarihinde Ghost1989'la iletişim kurmaya çalışır:
H4XX0R3D?
H4XX0R DUD3?
B@B TH3 K3NK?
Düzgün başlık isteriz, arayınca bulmak isteriz!

hehe zaten delirmiş olan insan delirmiş olduğunu anlayamaz.. :)[hline]Admin @ FRP-Tr.NeT
Helper Admin @ CsnFrp
Owner @ Grim Fandango Fan Club
Writer @ Never Ending Legends
Student @ Batıkent A.L. :-)
Sosyal ağlarda paylaş

garipsemeyin ama "buna bakIn" linkli resim koparttI beni (ring'i izlememi$ olmamIn etkisi muhtemelen :-))
bana da buna benzermidir bilmem ama böle bir olay olmu$tu:
YazlIktayIz rüyamda oyun oynuodum takIldIm biyerde açtIm '^+'+% dergisinin hile sayfasInI "kodu yazdIktan sonra eer kod doruysa $iddetli bi ses çIkacak ve yer sarsIl1cak"
yazIodu sonra kodu yazIodum korkunç bi ses çIkIodu ve oyunda zemin sarsIl1odu. bu rüyayI iki gün üst üste gördüm (ama gördükten sonra hatIrlamadIIn sonradan aklIna gelen rüyalardandI) 3.gün kodu yazdIktan hemen sonra uyandIm ama rüyanIn etkisinde olduum için önceden gördüklerim aklIma geldi ve ben direk kulaImI tIkadIm:)

annemin çIglIklarIyla tam olarak uyandIm rüyada deildim gerçekten cam kIrIlma sesleri vb. k1r1lma, bükülme sesleri geliodu hemen ayaga fIrladIm tabi yer de sarsIlIyordu ama hissetmedim o uyku sersemi halimle tüm koridor camdI falan o kaosun içinde korkmadIm nedendir bilmem çok panik olunmasI gereken durumlarda hiç panik yapmam (Bendekar bilir:-)) tabi sonradan olayIn bilincine varInca biraz 3.5 attIm tabi:) eminim hepiniz atmI$s1n1zdIr çünkü kendileri 17 austos depremiydi;)[hline]msn:[email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

draven Allah cezanı versin senin. Lan sanki monitorden çıkıp üzerime atladı kız azına senin ya.. zaten korku filmlerinden dirhem korkmayan biri olarak hayatımda ilk kez (ve feci şekilde) korktuğum bir filmdir the ring. bunları gorunce yusuf attım valla! Pu sana draven pu![hline]Ejderha Gibi Uçarım,
Elf Gibi Sokarım(ok bakımından)...

DiaBoLiC, 15 September 2003 21:43 tarihinde demiş ki:
bu cinlerin toplu organizasyonları var bu fotoğrafın internete çıkmasına izin verilir mi???
Sosyal ağlarda paylaş

Benim rüyalarım acayip gerçekçi olur ve hergün gece gördüğüm rüyayı düşünürüm hep. Genelde bende hemen rüya olduğunu anlarım. Bazen çok ama çok güzel bazı rüyalar görüyorum uyanmamak için efor sarfediyorum resmen. Genelde uyandığımda "yaa ufffffff" olurum. Ama bi kere çok etkilenmiştim:
Rüyamda yataktan kalkıyorum. Sabaha karşı salonda gürültü var. Bi bakıyorum maskeli ayı gibi bi adam her yeri yıkıyo yağmalıyo falan. Adam beni görünce duraklıyo sonra üzerime doğru saldırıyo. Ben annemgilin odasının yanındayım. Babam tüfeği getirmiş elinde önüme geçiyo adama doğrultuyo. Sonra bi kadın geldi elinde bıçakla babamın direk önce kafaya saplıyo sonra vücuduna devamlı saplıyo. Ama varya ne kadar gerçekçi o kanlar falan. Ben direk gözler yaşlı kadına saldırıyorum ellerimle. o ayı herif tüfekle önce karnıma vurdu ben duvara yapıştım. sonra midemi tutuyorum nası midem bulanıyo ölecem resmen. Sonra dipçikle kafama geçiriyo direk. Ben kendimden geçiyorum en son babamı görüyorum kadın hala deşiyo babamı. "Babaaa!" bağırıyorum direk. Uyandım allahtan sonra. gözümü açamadan odadan fırladım. Annemgil uyanmış salonda odama doğru geliyolar. Ben anca o zaman kendime geldim. Ama midemi hala tutuyodum. Gittim kustum tuvalete babam falan şaşkınlar. Sonra 1 saat falan ağladım. o zaman ortaokuldaydım. Babamın yanında ağladım paso. Etkisinden 2-3 hafta kurtulamadım. O Kadının babamı deşerken ki görüntü hiç gitmiyo aklımdan acayip gerçekçiydi.
Bence çok gerçekçi rüyalar insan aklı için çok tehlikeli. Odadan fırladığımda gözlerimi açıp tam olarak uyandığımda olduğum şok kadar hiç bi yerde olmamışımdır olmamda inşallah.[hline]"Gözlerim zamanı akıp giderken izler, bütün canlı varlıkların ölümünü görür. Benim gözlerimde, insan teni çürür solar, ilkbahar ağaçları yapraklarını döker, kayalar ufalanıp toz olur. Sadece uzun ömürlü elfler arasındaki genç kimseler bana normal görünür, yine de onları renk verişlerini kaybetmek üzere olan çiçekler olarak görürüm. Ama sen... "
Sosyal ağlarda paylaş

Lol draven :) yok abi Allah korusun öylesine dedik. Ama insan bi link koyar di mi? Zart önüme çıkınca ödüm bokuma karıştı afedersin :)[hline]Ejderha Gibi Uçarım,

bu cinlerin toplu organizasyonları var bu fotoğrafın internete çıkmasına izin verilir mi???
Sosyal ağlarda paylaş

14 yaşıma kadar devam eden bi rüya bu rüyayı hep görürdüm 4 yaşındayken de göürüdüm ve hep ağlayarak uyanırdım...

hep bi küçük kız vardır bi taşın üzerinde oturur bende giderim ona elimdeki şekerlerden birini seçmesini isterim...

hayvani bi makine vardır babam ve bi sürü tanıdığım bu hayvani makinayı çalıştırmak zorundadır lar falan...

bunları görürüm ve ağlayarak uyanırdım neden bilmiorum ama hep böle olurdu...[hline]Level 12 Jedi
Level 15 topuk
Bathory, 07 December 2003 21:43 tarihinde demiş ki:
benim butun kız arklarım cok sevmisti ;) cok rahat alıolar ellerine ;)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
THARKAS, 27 December 2003 15:38 tarihinde demiş ki:
Genelde ruya baslar baslamaz ruya oldugunu anlarım,zaten cok cok cok az ruya gorurum.
Ruya oldugunu anlayıncada uyanmak ıcın hemen kendımı oldururum.(olmeden bıraz once uyanıyorsun otomatık olarak)

hyr çok az rüya gördüğü zannedersin ama aslında her gece 4-5 tane görürsün
ayrıca rüyaları bu tip yollarla bölmek de zararlıdır rüya görmek de bi ihtiyaçtır (en korkunç olanları bile) beynin o gün boyunca bilinç altına neler yerleştirdiğini gözden geçirmesidir rüya/kabus[hline]a.k.a "bay bomba"
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Chemical, 26 December 2003 23:35 tarihinde demiş ki:
rüyamda düşmeyi görmeyi çok severim
hatta rüyalarımın çoğunda rüyada olduğumu farkettiğim(kontrol edemiyoruz daha:( ) için korkunç rüyaları severim (ama rüyada olduğumu farkedicem yoksa yusuf oluyo)hline]Alexi_Septimus demiş ki:Kedi iyicene Avatarıyla özdeşir oldu.

"ZzZzZzZZzZ"
"Site kapandı site!"
"ZzZzZzZzZz"
"*Undenfied Flying Terlik Strikes Karakedi In The Middle Of Iki Kaşının Ortası*" !

öyle ama, eğer rüyanda düşüşün tamamlanıp da yere çakılırsan ölürsün diye biliyorum,çünkü beyin gerçekten öldüğünü zannediyo...[hline]Halfmumi, 08 June 2003 06:13 tarihinde demiş ki:
açıkcası evlenince karım olursa o yöntemi uygulayacam.

Sosyal ağlarda paylaş

YUH!Ne yane uyurken matrixe mi bağlanıyoz alla alla![hline]Ejderha Gibi Uçarım,

[Bu mesaj NuKe tarafından 27 December 2003 22:25 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

banada olmuştu..bigün arkadaşıma kalmaya gitmiştim çok samimiydik işte sonra saat bayağı geç olmuştu herkes uyumuştu böle..bizde yatmaya karar verdik..bitürlü gözümüze uyku girmedi sohbet ettik baya..sonra konu acayip şeylere geldi korku filmleri,hırsızlar,caniler,katiller falan..sonra biz iyice ürpermiş gerilmişiz...ben dolabın üstündeki çantalara bakarken(üstü beyaz bi örtüyle örtülüydü ve acaip şekilde cesede benziodu)ve arkadaşıma (o korkuyla)yukarda "ceset" var diye bağırdım ama kız altına yapcaktı o anda..bi çığlık atmış..üff ve onun yatağıda tam dolabın karşısında..kız başını çeviremio..tuvaleti geldi(tabii o korkuyla) "lütfen beni tuvalete götr"fln diodu..tabii sonra bunlar benim rüyama girdi sabah kanter içinde uyanmıştım..:)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Othranx, 27 December 2003 22:08 tarihinde demiş ki:

öyle ama, eğer rüyanda düşüşün tamamlanıp da yere çakılırsan ölürsün diye biliyorum,çünkü beyin gerçekten öldüğünü zannediyo...[hline]Halfmumi, 08 June 2003 06:13 tarihinde demiş ki:
açıkcası evlenince karım olursa o yöntemi uygulayacam.

your mind makes it real, neo :)[hline]I look inside myself and
see my heart is black

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Othranx, 27 December 2003 22:08 tarihinde demiş ki:

de bana bu çook oluyo ama hala yaşıyorum...[hline]Ph'nglui mgwl'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn...

.................................thE CaLL oF Cthulhu...

:rock:To LiVe iS To Die:rock:
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...