Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kucak dolusu sevgilerle 6 gün sonra aranızda olacağım...

2004

Öne çıkan mesajlar

Sevgili çocuklarım,

Bu bir milad geleneğidir.

2003 iyi kötü, mutluluklarla mutsuzluklarla, sağlıklı veya sağlıklı bir şekilde öyle ya da böyle siz insanlara hizmet etmiştir.

Ama artık onun zamanı doldu. Zaman benim zamanımdır. Bir dünya kadar sorumluluğu 2003 dedemden devralıyorum. Tam 6 gün sonra takvimlerinize baktığınızda beni göreceksiniz. 6 milyar insan doğum günlerini benimle kutlayacak, milyonlarca bebeğin doğum tarihinde benim ismim geçecek.

Zaman benim zamanımdır çocuklarım. Hepinize sağlık dolu, mutlu, eğlenceyle dolu, dertlerden tasalardan uzak bir birliktelik diliyorum. 6 gün sonra görüşmek üzere.

Hepiniz için kutlu olmam dileğiyle,
2004[hline]2003 to 2004..
Sosyal ağlarda paylaş

Hoşgeldin 2004
Bu forumlarda aklına gelebilecek hemen hemen herşey hakkında konuşabilir, tartişabilir, copy/paste yapabilir, bilgi alabilirsin; ama öncelikle Forum Kurallarını ve FAQ'i okumanı öneririm.

Paticik Ana Sayfasından UO, WoW, AO, DC, DAoC, EVE, NwN, SWG ve Shadowbane ile ilgili pek çok bilgiye ulaşabilir, Edebiyat ve UltimaTR Sözlük bölümlerine girebilir, eger sphere ile ilgileniyorsan ve kendi dünyanı yaratmaya çalışıyorsan Sphere Script Veritabanına ugrayıp sana faydalı olacak scriptleri seçebilir ve aklına takılan bir şey olursa forumların ilgili bölümlerinde diğer üyelerden yardım isteyebilirsin.
Biraz eğlenmek istersen komik bölümünde bir gezinti yapabilir veya müzikle ilgileniyorsan Müzik Bölümüne ve Lyrics veritabanımıza bir göz atabilirsin. Eğer radyo dinlemeyi tercih ediyorsan, forumları okurken bir yandan Pepelek Radyoyu takip etmeni önerebilirim. Otomobiller veya motorsports ile ilgileniyor isen Patinaj bölümü tam sana göre..

Görsel Sanatlar la uğraşıyosan buraya bakmanı tavsiye ederim..

İyi Eğlenceler
Sosyal ağlarda paylaş

said:
daverc, 27 December 2003 01:52 tarihinde demiş ki:
yillar bile fake olmus :-p[hline]Daverc...WTF ?! --> ..Mandooo, 11 December 2003 16:52 tarihinde demiş ki:
kim ne derse desin en pis pislik şudur abi:
özellikle UEFA ve ŞAmpiyonlar ligi maçlarında Brezilya taraftarı uygulamaktadır bunu...

ehe Bu yıl Yan sanayi abi,gel bizde orjinali var..[hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow
Always remember;death is only a Begining

Only in My Dreams Now...Curse!
Jimenez artık LTDF da olamayacak...
Sosyal ağlarda paylaş

yehuu 2004 hoşgelicen 6gün sonra hele hele böle bi başlık gördüm böle esprili bi başlık daha da mesud oldum hoppalaa oley abidibidibadibu şeklinde sewinelim haydi hep birlikte
hatta barış mançonun şarkısını yılbaşına uyarlıalım:

6 gün sonra yılbaşı
erken kalkın çocuklar.......

amma geyik oldu konu hakkaten :-P[hline]a.k.a "bay bomba"

[Bu mesaj -MrBomb- tarafından 27 December 2003 03:08 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Natural_Jedi, 27 December 2003 20:38 tarihinde demiş ki:
ehehe...2006 da mı dünya yok olucaktı_?[hline]Level 12 Jedi
Level 15 topuk
Bathory, 07 December 2003 21:43 tarihinde demiş ki:
benim butun kız arklarım cok sevmisti ;) cok rahat alıolar ellerine ;)

Evet oğlum doğru duymuşsun. Benim zamanımda Dünya yokolcak ama NASAnın gizli profesi sayesinde Aya gideceksiniz. Tabi sadece 1. sınıf insanlar maalesef. Şimdilik bu kadar. Daha 2 yıl var. Sonra ara sıra çıtlatırım size bikaç bilgi. Hade bakalım.[hline]Cingıl bells trallalallllaaa!!! Gelişim muhteşem olacak >:)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...