Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Eti'nin azerbeycan'daki reklami

pokemon__RIZA

Öne çıkan mesajlar

Eti'nin azerbeycan'daki reklami :)

Haydi hep beraber!

Bir sormacam var balalar / Gaydi gaptir gaptir /
Caya gaamaltiya gatar / Dimeli nedir nedir /
Miskimit denince ahla / Tamam sindi gaptim /
Heman onun adi duser / Eti Eti Eti[hline]Sizi çok ama çok seviyorum.Ya! gerçekten çok seviyorum hepinizi neden inanmıyorsun.Tatlım senide seviyorum yaa.
Sosyal ağlarda paylaş

Ayrı 1 topic acmak istemedim zaten sevenim yok :(

"Ankara'da soyle bi olay vukuu bulmus :
melih beyimiz buseferde ulustaki genelevlere takmis, kapatcakmis.kanal A'ya cikmis canli yayin halkin sesini yorumlarini falan dinlemek icin.kadinin biri aramis. once konusmus doru durust; demis ben hayat kadiniyim kapatmayin. Sole mantiksiz bole mantiksiz.sora baslamis.
- melih bey ben bi o .... yum.biz burda 30 o .... calisiyoruz ,hepimiz bir olsak senin gibi bi o ..... cocugu doguramayiz. diyip caaat
kapatmis."[hline]Sizi çok ama çok seviyorum.Ya! gerçekten çok seviyorum hepinizi neden inanmıyorsun.Tatlım senide seviyorum yaa.
Sosyal ağlarda paylaş

Hehe Barış Mançonun TRT deki programında anlattığı bi hikaye vardı gülmekten fenalık geçirmiştim.

Barış Manço Azerbaycanı ziyaretinde karşılayan heyet buna hayran kalıyor acaip misafirperver davranıyorlar sonra Barış Mançoda Türkiyeden getirdiği hediyeyi verince heyetteki arkadaş dönüp Barış Mançoya "Anına Koyim" diyor millet susuyor dumur herkes sonra biri gelip fısıldıyor kulağına "yav aklında kalayım hep unutmayın bizi demek" diye.

hehe.[hline]"Onzac" Clan Martian Artist
"Story of SadButcher"

horacegoesskiing, 19 December 2003 13:31 tarihinde demiş ki:
...zayıf gelen iki dersim vardı resim ve beslenme dersi. şimdi dombili bi çizerim. öyle bi karakterim var yani...
Sosyal ağlarda paylaş

Azerbaycan'da futbol kar$ıla$ması izlemi$tim ... Kale-Kapı Kaleci dogal olarak - kapıcı oluyor ... Gol oldu spiker cok sakin bir $ekilde Aha girdi ! dedi .. Sonra golu annatıyor; Fotbolcu Recep Dikmeyi aldı (orta) gafasıynan kapıya ittirdi ...[hline]Bir sormacam var balalar / Gaydi gaptir gaptir /
Heman onun adi duser / Eti Eti Eti
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DoGMeaT, 26 December 2003 19:36 tarihinde demiş ki:
yabanı filmler süper oluyor
-corc?işitemiyrem,nediyesen,işitemiyerem!
onlarda bizim konuşmalarımıza gülüyorlardır tabi ama komiğime gidiyor[hline]tık!
benim hala umudum var.

muhahah :lol:[hline]Bir sormacam var balalar / Gaydi gaptir gaptir /
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ZeuZ, 26 December 2003 19:27 tarihinde demiş ki:
Azerbaycan'da futbol kar$ıla$ması izlemi$tim ... Kale-Kapı Kaleci dogal olarak - kapıcı oluyor ... Gol oldu spiker cok sakin bir $ekilde Aha girdi ! dedi .. Sonra golu annatıyor; Fotbolcu Recep Dikmeyi aldı (orta) gafasıynan kapıya ittirdi ...[hline]Bir sormacam var balalar / Gaydi gaptir gaptir /

Aynı bunun gibi bir macıda ben yazıcaktım :) Kaleye Kapı diyorlar filan komedi ya[hline]"keko içiysen kendinden geçiysen"
sdasweqr ea
$aban matrix Revolutions
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...