Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaşda, meydanda bulunan elinde kılıç ve gül tutan kadın heykeli...


SandroNightFall

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar Beşiktaş'ta meydanda bulunan bi heykel var. 4 bi tarafında değişik heykeller var. Ama bizi ilgilendiren ise Bunlardan biri. Bu heykel üzerinde yırtık bir cüppe giyen ve bir de pelerini bulunan kadın heykeli. Sol elinde ucu aşağı bakan uzunbir kılıç, sağ elinde ise yukarıdaki bir kişiye yada bir şeye doğru uzatılmış bir gül yada lale yada ona benzeyen bir çiçek var. Pelerini arka tarafında kesik olarak dalgalanıyor. Kadın ise suratında kendinden emin bir hali yansıtıyor.
Şahsen ben hiç bişi anlamadım bu heykelden. Etraftakilerininde onla bi alakası yok. Sizce bu heykelin anlatmak istediği nedir. Valla hergün yanından binlerce kişi geçiyo bende bunlara dahildim bi günde bi bakiyim nedir deim. Baktım ve anlamadım.
Gerçi bi teorim var ama sadece geyik olsun diye söylüyorum:
Beşiktaş'da bulunan saklıKent ve SihirCafe nin FRP cilere vermiş olduğu hizmetten dolayı kendi adlarına diktirdiklkeri bir heykel. Yada buna benzeyen bişi..

Sizce nedir anlamı ben harbiden merak ediyorum ve eğer beşiktaşa yolunuz düşerse meydandaki 4 heykele iyi bakın özelliklede bu heykele..[hline][/b]F-R-P konuşmalı barbut oyunu...[b]

[Bu mesaj SandroNightFall tarafından 25 December 2003 14:00 tarihinde değiştirilmiştir]
Link to comment
Sosyal ağlarda paylaş

×
×
  • Yeni Oluştur...