Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tanrım hep bana?

Soulbringer

Öne çıkan mesajlar

Sayın Fedaykin hasteneye gitmeye kalkışmaya çalıştım fakat ablası gelmeme gerek olmadığını yinelediğinde yüzsüz mode olucagından vazgectım ve msg yagmuru tabıkı yaptım hatta sağanak ama özelin de özelini anlatarak daha da yer israfı yapmaktan ve bazı yanlıs yerlere cekılmesınden cekındım acıkcası ama yınede bunu da ekledıgın ıcın tesekkur ederım...

Evet Angel... hayat bu tamamen haklısın en ıyısı CN olucaksın hayatta...[hline]Adalet neden geç gelir diyenlere sözüm;Tanrı Ve Şeytan aynı bütündür ve terk eylemiştir divani.Bu yüzden melekler için işler daha zorlaşmıştır...Jahenné Maé
§Bounty Hunter§
Sosyal ağlarda paylaş

eksik veri sonucu hatalı çıkarım :-)[hline]Özgürlüğün değerini ancak onu kaybedince anlarsınız. En zavallı insan ise esaret altındayken kendisini özgür zannedendir.

bi fransız gastesi de şey demiş:
"ırak üç parçaya ayrılıcak.
1-normal
2-süper
3-kurşunsuz"

[Bu mesaj fedaykin tarafından 23 December 2003 00:34 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Soul bunların hepsine dayanman,senin halen güçlü olduğun ve umudunu kırmayacağın anlamına geliyor...
Hiç umudunu kaybetme,isyan etme...
İsyan, zayıflıktır ..Zayıflığa vurma..
Çözümü daima sana gelir sabrettiğin sürece

Büyük Geçmiş olsun..

Yaşam her zaman güçlüklerle doludur ama hiç bir zaman kendimizi salıp bırakmamalıyız ki,hayatta zorluklara karşı direncimiz olduğunu gösterelim..[hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow
Always remember;death is only a Begining

Only in My Dreams Now...Curse!
Jimenez artık LTDF da olamayacak...
Sosyal ağlarda paylaş

Köpeğin için çok üzüldüm...
ama kız arkadaşın iyileşecek, çamaşır makinası da belki tamir edilmiştir bile?

böyle kötü şeyler üstüste gelir ama geçer de.
yaşadıklarının üzerine odaklanmamaya çalış, pek kolay olmaz belki.
düşündüğümüz şeyleri yaratıp üretiriz, bu yüzden başka şeylere odaklanabilirsen senin için daha iyi.[hline]secret shadows behind the veil

Sosyal ağlarda paylaş

Drescim,
isyan derken;"Karşı koyma-"Neden hep bana Tanrım" diye yakarıp-yenik düşme" şemasını aldım...

Tam tersi anlamışsın hele..

Lakin,Asla ama asla,hayat zordur ama bizlerde kolay değiliz yenilecek kadar...[hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow
Always remember;death is only a Begining

Only in My Dreams Now...Curse!
Jimenez artık LTDF da olamayacak...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...