Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kablonet-İzmir / Soru

Saeros

Öne çıkan mesajlar

said:
BlaCk_DmC, 22 December 2003 22:56 tarihinde demiş ki:
Şurayı arıcaksın ama uyarıyım çok odunlardır.
Kablo net İzmir:464 76 76

Odun kelimesi az gelir öyle böyle değil. Gerçi üye olurken daha bir sevecen yaklaşıyorlar. Daha sonra "hadi lan" yada "yalan söyleme" gibi kelimelere hazırlıklı ol. Özellikle bir müdürleri var ne desem az kalır yanında. Adamı Darwin tanısaydı Evrim teorisi çok farklı olurdu. Herkes maymundan gelmiş adam yolundan sapmış öküzden gelmiş o derece.
Kablonete üye olacaksan umarım problemin olmaz, olursa da Allah sabır versin sana.

[Bu mesaj ghaldszar tarafından 23 December 2003 01:59 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

hehheh yok o eleman benim eski net cafeye takılıyor . harbi çok mal biri gelirdi cafeye aptal aptal başımı şişirirdi .yok sana böyle kıyak yapçam cart curt . zaten o kablo net şirketindedi hepsi mal .2 tane bayan var tele bakan acayip uyuz etmişlerdi beni modemimi alıp kafalarına atasım geliyor her aramak zorunda kaldığımda .[hline]an AmokRunNner
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bullet, 23 December 2003 02:28 tarihinde demiş ki:
Bende hıc boyle sorunlar olmuyor. Alsancakta oturuyorum. Bır sorun oldugunda tel acıyorum. 15 dk ıcınde ekıp gelıyor. Senın sansızlıgın bence.[hline]"İki şey sonsuzdur. Birincisi Evren, ikincisi insanoğlunun aptallığı. Ama ilkinden o kadar emin değilim !"
Albert Einstein

Ne ? 15dk içinde ekip yolluyorlar ha? Ben Minimum 2 gün bekliyorum.
Bostanlı-Mavişehir kısmında oturuyorum.

Cidden çok mallar ya o 76 76'nın teknik servis bolumu ozellikle.[hline]Tek bir Desen, ikiye ayrılmış
Kırıldığı için daha da güçlü
- Marit
-------------------------
Son= Başlangıçtır!

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...