Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ucuncu sinif aksiyon filmi konusu


Infeqted

Öne çıkan mesajlar

polis teskilatinin en usul adaminin ailesi oldurulur... bunun uzerine ailesini koruyamayan ulkesini suclayan usul adam, yasa disi gucler ile birleserek teskilata karsi cok buyuk bir komplo planinina icerden yardim eder... adamimiz gelir kasinan usul adami kasir...[hline]"Wir aber wollen die werden, die wir sind - die Neuen, die Einmaligen, die Unvergleichbaren, die Sich-Selbst-Gesetzgebenden, die Sich-Selber-Schaffenden." - F. W. Nietzsche[/b]
=Follow the Blind=
-=Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım ben...=-
"You know, if you take everything I've done in my entire life and condense it down into one day, it looks decent." - George "Gammy" Costanza (a.k.a. Buck Naked)
to pull a homer: to succeed despite idiocy
Link to comment
Sosyal ağlarda paylaş

polis kardeş mafya olaylarına burnunu sokar.bu arkadaşın müdürü veya üstü kişi karışmamasını soyler fakat bu ısrarlıdır.
mafyada bu adamın zararlı bi tip oldugunu anlar ve ailesini öldürür.
adamında rozetini alırlar.ama o intikam almak için yollara duşer

arnıld civardagezer filmleri[hline]Nanee nanee nane
Nane şekeri
Bu ne bahaneeeee
Şahaneyim şahane
Bundan sananeeee
Link to comment
Sosyal ağlarda paylaş

Emekli asker Con kızıyla dondurma yerken uyuşturucu satıcısı zenci bir maymunun kaza kurşununu yerler. Kız geberirken Con intikam yemini eder (itinayla katille bakışırlar). Con'un eski komtanı "sakin ol" temennileri versede o zenci maymun peşinde koşar. Con eğer asker değilse polistir, eğer emekli değilse ve davayı aldıysa filmin ortasında FBI yada CIA davaya el koyar. Her halikarda süper kahraman kareteci Con filmin ortasında bierde illegal savaşçı olur. Sonra karate yapar, zenci maymun ölür![hline]Semi-Dr. Quinthalus @ primum non nocere
ICQ UIN: 1957744 MSN Messenger: [email protected]

(bkz: Quinthalus) (bkz: Qui)
Adaxe Wiabolih of Eclipse, Rifleman/CH
Liga Sonega of Bloodfin, Weaponsmith/Architecth
Link to comment
Sosyal ağlarda paylaş

Masum genç kızın ismi Linda, Jenny, Jenifer, Macy'den bitanesidir. Çok güzeldir, tercihen sarışındır.

Eğer gözlüklüyse ölmez. Çünkü filmin sonunda gözlüğünü çıkardığında tüm seksiliği ortaya çıkıcaktır. E haliyle esas oğlanla sevişeceklerdir.

Esas oğlanın yanında aksiyondan aksiyona koşuyorlarsa üzerinde body vardır, tercihen hâki'dir. Aksiyon sonuna kadar bi şekilde ıslanmış olmalıdır.

Esas oğlanın bi sürü kası vardır.

Cem Yılmaz'dan: Karakterlerden biri çirkinse, mutlaka ölür.[hline]Semi-Dr. Quinthalus @ primum non nocere
ICQ UIN: 1957744 MSN Messenger: [email protected]

(bkz: Quinthalus) (bkz: Qui)
Adaxe Wiabolih of Eclipse, Rifleman/CH
Liga Sonega of Bloodfin, Weaponsmith/Architecth
Link to comment
Sosyal ağlarda paylaş

"gözlüklü ve göbekliysen, direkt .ıçtın" :-p

post-apo dünyada labarotuarlardan kaçmış kötü cyborg'u haklamaya çalışır iyi cyborg, bolca çatapat patlatılır.. oyuncular: herhangi sert yüz hatlı vücut geliştirme şampiyonları[hline]Gimli: Certain chance of death. Small chance of success. What are we waiting for?
Sam: Don't go where I can't follow!
Link to comment
Sosyal ağlarda paylaş

İçinde ülkeyle ilgili bütün sırlar bulunan "çip" kaçırılır.Esas adam kötü adamın ne olduğu belirsiz klavyeyle kullanılan bilgisayarında takatatakata bişeyler yazarak dosyaları siler(access denied yazısı hep gelir password genellikle bilgisayarın yanında resimdeki insanın ismidir ) ama esas bilgiler adamın elindedir ve kovalamaca başlar
Link to comment
Sosyal ağlarda paylaş

yine gizli laboratuarlarda üretilmiş canavarı yoketmek için bir ekip gönderilir, ekibin her üyesi geberir sonuncusu güç bela en olmadık tuzakları kurarak yaratığı öldürür. çok dandik cgi ya da kostümler mevcuttur..

aslında bu filmlerin hepsi önceden çekilmiş çok iyi bir filmin başarısının kırıntılarını toplamak için çekilir, buöncülerin de ismini versek hoş olur. mesela ilk örneğimde terminator ve(ya) mad max, bunda predator temel alınmıştır..[hline]Gimli: Certain chance of death. Small chance of success. What are we waiting for?
Sam: Don't go where I can't follow!
Link to comment
Sosyal ağlarda paylaş

×
  • Yeni Oluştur...