Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bir tek tane konser görme hakkınız kaldı...

Emaleth

Öne çıkan mesajlar

my dying bride'ı izlemek isterdim tabi o da son konserim olurdu istesem de istemesem de konserden canlı çıkcaımı sanmıorum hatta adamların konserlerinde intihar furyası falan olmuo mu ya hayret ediorum[hline]fedaykin, 24 November 2003 18:38 tarihinde Ainu'ya demiş ki:
Aynı senden önceki 20 kişinin düşündüğü gibi onun özel kişisi sen olacaksın, tabi tabii...

Sosyal ağlarda paylaş

said:
arcane, 09 December 2003 15:21 tarihinde demiş ki:
KoRn u isterim
buraya gelmiyorlar ne yazık ki
jonathan davis in sesini konserde duymak ne kadar hoş olurdu
adamları uzaktan bile olsa görmek
böle hayatım amacına ulaşmış olurdu sanki..
anlatamadım bi türlü , kuramadım cümleleri
özet olarak mesut olurdum resmen hehe[hline]

baba kesinlikle katılıyorum
nirvana demek geldi içimden ama olamayacak duaya amin olur be bea
o yüzden korn abim korn[hline]...bekliyorum kaderin elini sıkmak için.
Kararmayı bekleyen aLaCaKaRaNLıK gibi...
Sosyal ağlarda paylaş

king crimson
trey gunn ve tony levin ile beraber olsun.
isterse de taştan olsun hatta aman.kinkkrimsın olsun da.[hline]unity100, 05 December 2003 19:06 tarihinde demiş ki:
dagilin lan ! avrupa birligi, humanistler, greenpeace, spiritualistler, hayvan haklari koruma dernekleri ve hititler adina bu foruma el koyuyorum. hepinizi kogusturacagim
Sosyal ağlarda paylaş

dt'yi gördüm blind'ı gördüm queen adreena gördüm metallica desen yok yaramaz! Cranberries'e istemeyip gitmedim pentagram'a çok gittim... ne olabilir?? mesela radiohead nasıldır acaba?? her zaman beğendiğim şarkılarını canlı performans nasıl söylüyolar?? sahnede nasıllar?? Ben bu hakkımı onlardan yana kullanmak isterdim :)[hline]Ave Caesar! Morituri te salutant!
Sosyal ağlarda paylaş

tabikide NYC roseland havasında Portishead konseri olcak boyle yerlerde minderler olcak 50 100 kişi arası millet boyle ellerinde şarap, kulaklarında beth'in o buğulu sesi.Onunda bi elinde sigarası bi elinde şarabı olcak o da coşçak orkestra ile DJin harmonisiyle..böyle bişi yani :D
offffffff offfffffff nası kaçırdık o konseri yüzyılın konseriydi herhalde(benim için :D)[hline]no expression
no tomorrow

[Bu mesaj OutTrader tarafından 22 December 2003 03:34 tarihinde değiştirilmiştir]

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...