Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Transformers Armada

Masakari

Öne çıkan mesajlar

Optimus Prime geri dondu cumartesi gunleri saat 11:20 de ailemizin kanalı kanal D de ilgililer duyrulur

(ilk bolum 6 Aralık da yayınlandı cizimler fena deil beast wars daki espiriler armada da warsa bayagı eglenecez)

ilk defa dogru durust bır saat e yayınladılar ya daha ne diyeyim gozlerım yasardı
Sosyal ağlarda paylaş

Seslendirme için kenshin in tayfasını aynen kullanmaları garip olmuş. Bir an için optimus un kılıcı çekip dalacağını düşünmedim değil yani. :-P
Peki başarılı olmuş mu? İdare eder. Orjinalini yakalayamasa da kötü değil. Yani en azından ben optimus un sesindeki "ağır abi" hissini yakalayamadım. Ama bikaç bölümden sonra kendini toparlayacak gibi duruyo. Hadi hayırlısı...
Sosyal ağlarda paylaş

aynı ekip mi kullanılmış?
hmm ilginç farketmedim..

eski çizgi film daha iyiydi.
tamam bunun çizimleri daha iyi.
ama robotlar şebek gibi transforme oluyor.
hele optimus ve super optimus çok aptal gözüküyor.

optimusun ağır abiliği de gitmiş..
megatron da şebek gibi olmuş..

eski çizgi filmin bir ağırlığı ama süper bir aksiyonluğu vardı..
kocaman jet highfire,
vosvos bumblebee'yi felan özledim..[hline]Bir şeyi göremiyor olman,
orda olmadığı anlamına gelmez.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben bugün öle açtım televizyonu.gene digimon'un böle değişik bi versiyonu falan zannettim.Sonra işte arkadan ''megatron dur'' diye bi ses geldi.Dedim noluyoruz:)
Megatron döndü ''optimus prime'' dedi.Bi sevindim bi sevindim.Haberim yoktu başladığından transformers'ın.Topiği atlamışım:)
Daha bi kaç gün öncede arkadaşıma transformers tekrar başlasa ne güzel olurdu diyodum:)[hline]Rangermania
Sosyal ağlarda paylaş

ahh ah küçüklüğümün çizgifilmi...ulan ilkokulda öğlenciyken sabah 9.00 gibi bunun başına oturur izlerdim ya rulzdur herzaman hatta istanbuldaki evde hala duruyor oyuncakları...o vosvosa dönüşen robota bende hastaydım hatta bi bölümde o robot arcade salonunda makinada oyun felan oynuyodu kopmuştum :)[hline]PUMA the Flying Kefal!!!(given by BabacumMostors)

Mutlaka sonuna kadar okuyun ve kopun bana dua edeceksiniz...

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...