Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Çocuklukta yaptıklarınız...

BoDrUmLu

Öne çıkan mesajlar

valla ben hep burdaydim :) bi de neden bir suru kisi beni erkek zannediyor, o kadar resmim var aile albumunde
konuyla alakali olarak da benim yaptigim en feci olay: bizim yazlik sitede o zamanlar 'bay hede hodo lutfen danismaya' tarzi anonslarin yapildigi bi sistem vardi bekcini kulubesinde. Bi gece arkadaslarla bekci dolasmaya cikmisken gizlice girip iceri mikrofonun onune teyp koyduk: Slayer - South of Heaven, superdi sitedeki butun isiklarin tek tek yan,maya basladigini uzaktan seyretmistik :)
Sosyal ağlarda paylaş

yapmadığım şey kalmadı küçükkene...

hmm bayan üye güzeeel
kozmetik üsrünü istersen temsilci olarak ben varım fiyatlar makuldür[hline]Yılkı atlar oynaşırken bozkırlar sarsılırmış...

Nereye, nereye? Şokoleti yemeye!

Emaleth, 03 December 2003 18:37 tarihinde demiş ki:
hödöhödöyle dırırıdııları da birleştirsen şahane olacak
Sosyal ağlarda paylaş

8-9 yaşındaykene bahşçede top oynarken Evinin önünde oynamamamızı isteyen bi Albay vardı. Bi gün sinir olup bi arkadaşımla gidip adamın evinin kapısının önüne işedim tam işerkene arkamdan bu bi çıkmıştı ne oldugumu sasırmıstım. Sora 2 tokat atmıstı bana. Bende babamaa falan solemıstım Olaylar büyümüstü vsvs.
Cocukluk :)[hline]Tek bir Desen, ikiye ayrılmış
Kırıldığı için daha da güçlü
- Marit
-------------------------
Son= Başlangıçtır!

Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
bişiler yakmaya cok meraklı idim
bir gün sokakta kibrit buldum apartmanın yolunun karsısında tarla var bi kısmı çalılık bi kısmınada otları yıgmıslar
orada otları bir oda yapar gibi dizdim kare seklinde
geçtim içine sonra bi köşesinden yaktım
sözde o köşeden baslıcak çember yapıp soncek

bi tutustu sonra rüzgarda cıktı 4 metrekare lik alan da yanmasını planladıgım ateş oldumu 50 metrekare sonra baktım sönmüyo kapıcılar falan elalem herkes geldi söndürmeye , bende tırstım hemen eve cıktım annem actı kapıyı direk gittim yataga uyudum
uyurken kimse dokunamaz diye (polis falan gelirse diye cok korktuydum)

sonra ben uyurken polis gelmiş annem cıkmıs anlatmıslar olayı annemde uyuyo içerde uyandırayım demiş polisde ozaman bosverin ama birdaha yapmasın demiş gitmişler

orta okuldada sürekli bomba yapcam diye kasıyodum
kırtasiyeden kızkaçıranları alıyodum içinden barut u cıkartıp masamda ki kaba bosaltıyodum sonra mukavva kağıdını kesiyodum içine boşaltıyodum bir kat top seklinde sarıyordum
etrafınıda ambalaj bantı ile sarıyordum sonra gene bi kat daha mukavva gene bant ucunada fitil takıp camdan atıcaktım
fitil kısa kaldı , bende kulak çöpü kabına sıkıştırdım içine bombamı parça tesirli yapam diye düşündüydüm , içine koydum da kapagı kapanmıyo yaktıktan sonra aklıma geldi atarken kabı atıcam bomba camda onume düşecek
ama iş işten geçtiydi duraksadım ve son anda ittim camdan aşagı 30cm falan gidip patladı

ortalık toz duman
elimi 3-4 yerden kesmiş kulak çöpünün sert plastik kabından fırlayan parçalar,
geçisi sağırlık(1-2 gün sürdü sağ kulakta, sol nispeten duyuyor)

aşada komsular cıktı cama etrafa bakıyolar
biri gordu beni , evladım bi ses geldi duydununmu demiş ben ne he anlamdaım diyorum ki duymuyom ne sordugunu kadın 5 kere sordu sonuncuda duydum biraz
"yok teyze aşadan geldisanırım bende duydum ama nerden geldi bulamadım" dedim o sırada
ki onum heryer toz duman benden baska kim patlatcak ki hiçmi basmadı kafası kadının heh

sonra o korku ile yattım yataga dua ediyorum Allahım bidaha yapmıcam, kulagım işallah düzelir sağır falan olmam
diye :)

ne günlerdi yaf hehe[hline]Grandmaster Hamburger
Absolut, 15 December 2003 14:42 tarihinde demiş ki:
Game master= GM
Area Master = ?? hehehehe
Popeye, 15 December 2003 14:43 tarihinde demiş ki:
eh be abso
yakında baba olacaksın ugraştıgın şeylere bak ehe
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Diablo, 16 December 2003 21:20 tarihinde demiş ki:
kezzaptan bomba
ilginç..[hline]Nanee nanee nanee nanee
Nane şekeri
Bu ne bahaneeeee
Şahaneyim şahane
Bundan sananeeee

Hocam bak şimdi 1 ltlik bi kola şisesini alıorz. İçine çeşitli metaller atıorz.(Kutu kolaları kucuk kucuk kesip atabiliriz) Daha sora kezzap koyup içine(full doldurmuorz) kapagı kapatıyoruz. İçerde gerçekleşen tepkime sonucu çeşitli gazlar oluşuyor ve bu gazlar sonucu şişe genleşmeye başlıyor.Bir sure sonunda da patlıyor.. :D :D nasıl ama.
Başka bombalar da war da onları anlatmim onlar sakıncalı :D[hline]-We create worlds..Are you with us ?..

-Nobody is perfect.. I'm Nobody ..!

-Everything is gone which I have done..Hey You Son! Dou you think I'm still the Number One!?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
amarcord, 16 December 2003 23:05 tarihinde demiş ki:
Hiç unutamadığım bir anımdır. Herkes dut ağacının üstüne cıkıp ağacı sallar yerdede millet uzunca bir örtü tutar düşen dutları toplarlardı. Bende ağaca cıkamıyom sinir oluyodum. Bir gün yine topluyorlar elimde top, topa bi degaje. bi baktım ağactaki cocuğun kafasına geldi. langırt diye cocuk ağactan assa. allahtan cocuk fazla yüksekte değildi. ama cocuğun kolu kırıldı. sonra eve geldim annem yemek yapıyordu. Olayı bizim cadaloz komşu anneme anlattı annemde bana kepçeyi bi fırlattı. Bende süper matrix kaçışıyla topuk :) Yanlız o gün o topu nasıl cocuğun kafasına attım hala çözebilmiş değilim. Aslında güzelde degaje yaparım :)[hline]Türkiye Bunu Unutmaz...
Othranx, 28 October 2003 17:45 tarihinde demiş ki: Helikopter Nasıl Uçar ?
Galenthas, 21 November 2003 14:46 tarihinde demiş ki: Napım laytım galiba biras...

,

degaje deil hocam degaj :D[hline]-We create worlds..Are you with us ?..

-Everything is gone which I have done..Hey You Son! Dou you think I'm still the Number One!?
Sosyal ağlarda paylaş

Dut ağacı diyince aklıma geldi. Bi gün elemanlar gene agaca çıkmış dut yiyoduk. Cocugun teki işedi agactan(hayvan oglu hayvan) sora indik biz aşşa pis oldu die. sora cocugun bastıgı agac kırıldı cocukla beraber aşşa :D. Agacın yarısı yere düştü nerdeyse.Kocaman dal aşşa indi :) Allah'ından buldu namussuz. Burdan çıkarılcak ders agacta iken aşşa işemeyin arkadaşlar :D[hline]-We create worlds..Are you with us ?..

Sosyal ağlarda paylaş

bana abi demenize luzum yok, hatta demesen iyi olur. boyle dunyevi aliskanliklara meylim yok.

ama maiar diyebilirsiniz istiyorsaniz.[hline]fedaykin, cesitli tarihlerde demiş ki:..Öldürülenler masum insanlarmış.... Şayet o an elinde silah tutmayan herkez masum sınıfına giriyorsa o zaman diyeceğim yok. Siz o şekilde sınıflandırmaya devam edin...
....

Sosyal ağlarda paylaş

said:
DeamoN, 16 December 2003 22:30 tarihinde demiş ki:
bekr chemical 11 yaşında deil mi[hline]bornozlu canavar
Yuh 15 be[hline]Alexi_Septimus demiş ki:Kedi iyicene Avatarıyla özdeşir oldu.

"ZzZzZzZZzZ"
"Site kapandı site!"
"ZzZzZzZzZz"
"*Undenfied Flying Terlik Strikes Karakedi In The Middle Of Iki Kaşının Ortası*" !
Sosyal ağlarda paylaş

scene, crack yazdım, bol bol kahve içtim, kafa ayarı yaptım, c64'de disk drive aldım nasaya bağlandım, uyumadan saatlerce bilgisayarın başında oturdum ama o kötü günler geçti artık.
değil mi?

*!gözü seyirir*

başım göğe ermedi, sokağa çıkıp oynayanlar daha çok eğleniyordu o dönem, sonra dersimi aldım eve girmiyorum artık.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
melun, 16 December 2003 22:35 tarihinde demiş ki:
kumsalda sürekli kum yedim
yuvadan oyuncak çaldım(annem geri verirdi)
kantinden çikolatalı süt çaldım(içim elvermedi, ertesi gün borcum vardı diye parasını verdim)
babamla fenerbahçe parkına gittim, uçan balon aldırdım
yan komşunun bahçesinden tüysüz şeftali çaldım(kadın görünce "isteseydin verirdim yavrum, çıkma ağaca" dedi)
emeklerken bira şişeleri devirdim, elime dikiş atıldı
bale elbisesiyle sokağa çıktım
dinazorlu converselerimi giydim
erkeklerle dövüştüm

ahuhuuzuhauh,çok komik bunlar.[hline]tık!we dont die!we go to hell and regroup.
And when he gets to Heaven
To Saint Peter he will tell.
One more soldier reporting, Sir
I've served my time in Hell!

Sosyal ağlarda paylaş

ne haylazmış şu paticik be neler varmış peyh.. :)
walla eskiden ben plastik mermili silahım elime geçtiğinde çok tehlikeliydim, kırmızı bülten falan çıkarmışlardı interpol falan arıodu böle,
ayrıca o yazlıkda kaybolup ta şarköyün dışına çıkıp bisikletle çoban köpeklerinin arasına dalmalarımız falan ah ah işte biz sizin kadar olamamışız[hline]a.k.a wicked
Alexi_Septimus, 11 December 2003 10:22 tarihinde Ghost1989'la iletişim kurmaya çalışır:
H4XX0R3D?
H4XX0R DUD3?
B@B TH3 K3NK?
Sosyal ağlarda paylaş

Biz cafenın dışarısına geçip elimizde lazerle KEDİLERİ oynatırdık. Lazerı nereye tutsak kedi oraya zıplardı. Bır ara kafenın ıcınde koştu. biz tabi koptuk gulmekten. bir kerede cama atladı ŞILAPP diye yapıştı geri yere. Deneyin bence cok komik.

Küçükken de emek 90 ıncı sokakta (büyük bir yokuş) arkadaşın evi vardı. Ordan aşşa yumurta atardık gecen arabalara ve insanlara sorada pis pis gülerdik cok komikti zuhhuzhuahu :))))
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...